Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice Górnika będą wspierali rezerwy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2016 r. o 22:37 Powrót do artykułu
A kim jest piłkarz? Dzisiaj jest a jutro go nie ma. Niewielu jest związanych z klubem. Ci związani z Górnikiem po cichu chcą do Łęcznej. A Wy jak chcecie obrażać łęcznian to zapraszam do Łęcznej albo w waszym mieście przed meczem z Cracovią, której kibice również nie przyjeżdżają ze względu na sprzedanie przez krawaciaży tożsamości i historii Górnika. A was janusze palanty widzę że łatwo można kupić i nakręcić do obrony handlu prawdziwymi wartościami. Współczuję wam, kiedyś pewnie swoje rodziny posprzedajecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe wartości??? Chłopcze mówisz o honorze, wartościach i zasadach? Siedź w takim razie w tej Łęcznej i nie przejeżdżaj do Lublina na zakupy czy do klubu itd. Bądź lokalnym patriotą w kazdej dziedzinie życia. Brzydź się pracą dla Enei bo przecież zaprzedali "twój" klub! Taki świat taka ekonomia widać to dookoła. ciekawe czy w enei już maja listę pracownikow kibiców buntowników. ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miastowy napisał:
obrzeżach miasta ? Sypialnia lublina ? Ja rozumiem ze wakacje i nudzisz sie chłopcze ale gdybyś pod tym żelem miał troszke rozumku to wiedziałbyś że Łęczna jako miasto istnieje dzięki CIĘZKIEJ PRACY GÓRNIKÓW ! W lublinie bieda az piszczy w porównaniu do Łęcznej. Przeciętne zarobki są nieporównywalne a Ty opowiadasz ze to sypialnia... Ja mam lepsze rozwiązanie dla tych którzy uważają że drużyny powinny grać tylko w dużych miastach. Zgadzam się. Przenieśmy wszystkie mecze na stadion narodowy. Każda wiocha powinna tam grać. Lublin, Lubin, Poznań i cała reszta. W końcu warszawa to nasza stolica i to jest jedyne prawdziwe miasto a reszta to prowincje WSZYSTKIE MECZE NA NARODOWYM. To tylko 200 km. To nie tak daleko patrzac na to ze jako prawdziwy kibic bedziesz musial jezdzic z druzyna do Poznania czy do Szczecina. A tak wszystkie mecze w jednym miejscu i problem rozwiązany. No i stadion o wiele wiekszy niz na tej wiejskiej Arenie.
Ano sypialnia i to w pełnej definicji tego słowa. Poza kopalnia cała reszta wali do Lbn do pracy, poza paroma osobami zatrudnionymi w sklepach. Najlepiej to widać na trasie Lubln Łuszczów Łęczna, codziennie od 15, a żel chłoptasiu to sobie możesz sam wiesz gdzie wsmarować, w drodze busem do Łuszczowa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za kibice którzy obrażajac się na własciciela klubu odwracaja sie od swoich pilkarzy ? Takie rzeczy tylko w Łęcznej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Prawdziwe wartości??? Chłopcze mówisz o honorze, wartościach i zasadach? Siedź w takim razie w tej Łęcznej i nie przejeżdżaj do Lublina na zakupy czy do klubu itd. Bądź lokalnym patriotą w kazdej  dziedzinie życia. Brzydź się pracą dla Enei bo przecież zaprzedali "twój" klub! Taki świat taka ekonomia widać to dookoła. ciekawe czy w enei już maja listę pracownikow kibiców buntowników. ....
A jak, dobra zmiana trzyma łape na wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3500 bylo na Lechii, z ultrasami byłoby 2 razy tyle? więcej? Kibite Lechii czy Cracovii też by przyjechali, więc na stadionie byłoby może 8000? Kurcze, byłoby fajne widowsko, z dopingiem. Na pewno mieszkańcy lublina zaczęliby wybierać się na ekstraklasę, kibicować Górnikowi, za kilka meczy mogłoby być z 10000+. Dlaczego nie chcecie dać ludziom pięknego widowiska z prawdziwą sportowa atmosferą na boisku i poza nim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakupy robię w Łęcznej. Jak nie ma w Łęcznej to jadę do Lublina. W Łęcznej nie ma uczelni wyższych więc pojechałem studiować do Lublina. Na kopalni nie pracuję ale szanuję pracę ludzi, górników, którzy to właśnie w 1979 roku założyli ten klub w Łęcznej. A dla Ciebie co jest prawdziwą wartością? Kasa? Bo chyba nie dom skoro krytykujesz walkę o prawdziwy dom Górnika. Za ile sprzedasz swoją tożsamość, swój dom, swoją rodzinę? Chłopcem byłem kilkanaście lat temu. Ogarnij się bo brniesz donikąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik to nie widowisko tylko pewna tożsamość i historia. Łęczyńska tożsamość i historia. Jak chcesz to rób z siebie i ze swojej rodziny widowisko, ile mam zapłacić? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie zabiera tożsamości, historii i wartości klubu Górnik Łęczna. Górnik zawsze będzie nazywał się Górnik Łęczna! Klub założyła kopalnia i górnicy. Teraz ta kopalnia ma problemy, zmieniła właściciela i nie jest w stanie utrzymać klubu tylko z własnych pieniędzy więc szuka rozwiązań. Inaczej klub spadnie do okręgówki a tego chyba nikt by nie chciał. Postanowili grać na arenie i to ich święte prawo jako właściciela. I wszystkim fanom piłki nożnej na lubelszczyźnie i z Łęcznej i z Lublina i z każdej mniejszej miejscowości powinno zależeć na tym!!! Pomóżmy klubowi a nie rzucajmy kłody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walcz o dom innymi sposobami bo cierpią tylko piłkarze. Jeśli pomysł z areną się nie uda to enea zakręci kurek z kasą i będziesz chodził na "swojego" Górnika w "swoim" domu tylko, że na derby z Turem Milejów nie ubliżając mieszkańcom Milejowa. A jeśli Ci to obojętne z kim górnik ma grać byle w łęcznej to znaczy, że nie jesteś prawdziwym kibicem tylko zwyczajnym snobem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłkarze cierpią przez takich jak ty,bo też woleliby grać w Łęcznej,ale przez to ze pan Janusz z Garbatowki czy inny czarek z lbn będą chodzić na te"widowiska"będą zmuszani do grania na arenie.a jak sama nazwa wskazuje na arenie występują cyrkowcy a nie zawodnicy.Gornik to klub Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEE miastowy, chciałbyś mieć taką Arenę w Łęcznej i tu cię boli bo nie ma. Zbuduj taki u siebie na polu z kartoflami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion w Łęcznej jest w sam raz skrojony na poziom klubu i miasta.A w momencie kiedy powstał to nawet nie sniles ze w lbn powstanie cyrkowa arena ktora trzeba będzie zapchac motlochem kosztem Łęcznej.bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mako Ty masz arene i nie wiesz co na nią upchać. Kupa Twojej kasy poszła w błoto. Także jaraj się tym dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To edekwatna liga do poziomu kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BURAK TO CIĘ ZROBIŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz że będzie nazywał się zawsze Górnik Łęczna? Już raz krawaciaże zmienili nazwę i herb klubu, wtedy protest kibiców pomógł. Wtedy januszom też to nie przeszkadzało. Teraz walczymy znowu o ten klub a wy janusze o co? Nie przeszkadzajcie. Nikt nam nie wmówi, że nie było innego wyjścia bo te przenosiny Górnika do Lublina to tylko widzimisię sponsora. Czas wam udowodni, że nic to nie zmieni, nie będzie więcej kasy ani sponsorów. Jak Górnik spadnie do I ligi nadal będziecie z nim na arenie? Piszesz o piłkarzach, że im się krzywdę robi? Ci co szanują ten klub to chcą powrotu do Łęcznej, najemnicy którzy grają w Górniku tylko dla kasy mnie nie interesują. Dzisiaj są tutaj a jutro założą koszulkę innego klubu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego, wychowanków w kadrze ilu jest? Wszyscy grają dla kasy!!! Co za brednie piszesz! W Łęcznej grając klub kasy nie miał tu jest szansa, że coś się zmieni. nie chodzi tylko o sprzedane bilety. dochodzą sposorzy ale co Ty możesz wiedzieć o prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin jacy sponsorzy? Sponsorzy widmo. Co wiem o prowadzeniu przedsiębiorstwa? Chociażby to że przeprowadzka do Lublina i brak inwestycji mogą mieć zabójcze działanie dla tego klubu. Nie ma kto grać. Sponsor postawił warunki a nie zainwestował w piłkarzy. Kase ma i miał. Jeżeli chodzi o piłkarzy to wychowanków nie ma ale niektórzy są związani z Łęczną emocjonalnie a niektórzy pozakładali tu rodziny. Ale co Ty możesz wiedzieć jak Ty tych piłkarzy znasz tylko z perspektywy areny lub trybuny C w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu byś się zdziwił. Grałem trochę tu i tam i kilku chłopaków znam.  To, że założyli rodziny nie znaczy, że będą tu grali w 3 lidze lub niżej za paczkę frytek. Dostaną propozycję grać np. w kielcach za godziwe pieniądze nie będą zastanawiać się ani chwili. To, że dobrze się czują w Łęcznej nie znaczy, że tylko dla dobra klubu zostaną tu. Zmienił się właściciel na kopalni i nie chce już dawać tyle kasy. Poza tym jak wiesz juz nie zarabiają tyle na węglu. A może niech Twoi włodarze z miasta niech się zaangażują. Najwyższa pora. Mów co chcesz ale granie w Lublinie daje większe perspektywy. Perła da więcej, marszałek i kupę innych bogatych firm, które będą chciały się pokazać. Mi w zasadzie bez różnicy. Jeździłem do Łęcznej będę i na Arenę bo chce klubu z regionu w Ekstraklasie inaczej klub padnie i nie będziemy mieli wszyscy możliwości przez następne kilkanaście conajmniej lat oglądać piłki na tym poziomie. A teraz jest kilku naprawdę fajnych chłopaków i trener z pomysłem. Szkoda tego marnować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...