Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice Górnika będą wspierali rezerwy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lipca 2016 r. o 22:37 Powrót do artykułu
Brawo Marcin kibicu.....ekstraklasy,a nie Górnika.Bez odezwy niedoszły Messi kopiacy tu i tam nie za paczkę frytek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcinie jeszcze raz to napiszę. Arena to nie perspektywy tylko widzimisię sponsora, które to teraz jest dla niego antyreklamą. Nowi sponsorzy to tylko propagandowa teoria. Arena to niewypał i stąd Górnik u Was a nie u siebie w Łęcznej. Skoro znasz piłkarzy to powinieneś wiedzieć co po cichu mówią. Sponsor ma niby wielkie plany i co z tego? Jest wielki stadion, wielkie miasto, cisza na trybunach z której śmieją się w Polsce, jest mniej ludzi na trybunach, zero barw, ludzie przychodzący z ciekawości która prędzej czy później zostanie zaspokojona. Co jeszcze mamy? Skład na I ligę. Po najsłabszym w historii sezonie w ekstraklasie nie doczekaliśmy się wzmocnień czyli inwestycji. Sponsor ma kasę, postawił warunki, ma niby wielkie plany a zapomniał o inwestycjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy dostaną koszulki z wizerunkiem koziołka matołka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgodzę się co do składu i wartości zespołu. Drewniak jeszcze zobaczysz bedzie lepszy od Tomka. Przyszedł Vojo, który ma coś do udowodnienia, jest Grzelczak i dwóch nowych z bałkanów.  Reszta chłopaków też nie jest gorsza od takich z pogoni, korony czy niecieczy ale najważniejsze, że trener z zawodnikamii ma wspólny język. trochę wiary w zespół. Bez prawdziwego spróbowania nie możesz mówić, że Arena to niewypał. Dajmy szanse Enei, pograjmy chociaż rundę w "zgodzie" i zobaczymy. Samo granie dla zasady w Łęcznej dalej nie miało sensu bo to krok w przepaść do 3 ligi. Trzeba próbowac innych rozwiązań i szukać innych źródeł finansowania bo oni więcej nie chcą dawać na Górnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arena to widzimisię sponsora i układ z Panem Żukiem. To samo byłoby w Łęcznej ale trzeba ratować niewypał czyli arenę. Miliony poszły w błoto a teraz kasa z budżetu Lublina, z kieszeni mieszkańca pójdzie do klubu z Łęcznej. Ale rozumiem, w mediach oficjalnie inaczej się pisze i mówi. Na szczęście czas zweryfikuje wszystko,  również transfery, które są jak sam zauważyłeś póki co niewiadomymi, znakami zapytania a nie wzmocnieniami. Grzelczak od grudnia nie strzelił - dać mu szansę, Vojo będzie starał się coś udowodnić - dać mu szansę, Drewniak to póki co dla Ciebie nadzieja, bezpodstawnie liczysz na niego- dać mu szansę, Ci z Bałkanów to znaki zapytania - dać im szansę.  Byli niedawno w Górniku darmozjady, znaki zapytania grający w drugiej drużynie i zgarniający kokosy przez których między innymi Górnik ma problemy finansowe. Czas wszystko zweryfikuje, póki co to frekwencja i doping na arenie to jedno wielkie zero. I to już fakt. Znani w świecie piłki śmieją się na Twitterze z tego pikniku, a kibice Cracovii już zapowiedzieli, że do Lublina się nie wybierają. Górnik wróci do Łęcznej po tym sezonie zobaczysz ale wtedy już nie będzie was janusze interesował bo będzie w I lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze Nieciecza jak się nie mylę część spotkań poprzedniego sezonu rozegrała w Mielcu i gdy skończyła się umowa na korzystanie z obiektu tamtejszej Stali Lublin Termalice też proponował rozgrywanie meczy na Arenie w Bełchatowie sponsorem jest PGE a nie ENEA jak w Łęcznej więc nie muszą szukać pomocy w Łodzi A co do sponsorów którzy chcieliby sponsorować Górnika to ja ich jakoś nie widzę taki np Motor musi być wspierany przez Miasto a MKS Selgros który gra w europejskich pucharach też ma problemy ze znalezieniem sponsorów nie wspominając już o żużlowcach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dyskutujcie z Marcinem to nie ma sensu.W końcu to tylko..... Marcin :D.Wyższe wartosci są mu obce.Czekam tylko na to żeby pojawił się na meczu wyjazdowym i tam głośno zaznaczył swoją obecność dopingują Górnika,bo tam Górnik też będzie walczył o ekstraklasę,a ona w jego hierarchii wartosci jest najważniejsza! !!:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Transfery są takie na jakie nas stać.Sponsor to za duże słowo.Z tym zarządem w kopalni nic nie zdziałamy,gdyż najchętniej by to wszystko zaorali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się damy to zaoraja,żaden poprzedni zarząd Klubu nie miał takich problemów jak obecny.Ja sie pytam gdzie są pieniądze za Cernycha?Wczoraj opublikowano raport finansowy ekstraklasy,tam jest wszystko czarno na białym.Górnik tylko w Łęcznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 1 ligę też jeździłem i jeżdzić będę. Co do wyjazdów to nie mam na to czasu ale jeśli się nie mylę to szalikowców też ledwie garstka jeździła zresztą w Łęcznej więcej jak połowa kibiców to region cały z przewagą Lublina. Taka frekwencja na arenie zawsze będzie więc protest nie zmieni decyzji klubu tylko mu zaszkodzi. Wasza sprawa. Szanuję Wasze zdanie ale nie rozumiem z czysto kibicowskiego punktu widzenia. Póki co kibicuję mocno Górnikowi czy w Łęcznej czy w Lublinie bez znaczenia. Trzymam kciuki za trenera i chłopaków. Ja ich przynajmniej będę widział na żywo cały sezon a Wy "prawdziwi"  kibice niestety nie (bo przecież ja jestem wedle Was Januszem.  w czym jestem gorszy od Was? Bo nie krzyczę? Gdzie szacunek dla drugiej osoby, płacę za bilet wspieram ten sam klub. Znam historię klubu, wszystkich zawodników, trenerów pewnie lepiej jak niejeden z Was) . Ot taki paradoks... Chyba temat wyczerpany. Pozdrawiam wszystkich kibiców Górnika Łęczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i widzisz Marcinie tym się różnimy że ja chdzilem/jeździłem,przezywalem wszystko z Klubem nie tylko tak jak Ty w 1 ale nawet w 3lidze.Poza tym jako gowniarz grałem też w nim choć to stare czasy.Zrozum że popierajac\chodząc na mecze na arenie powoduje sz ze popierasz te działania zarządu,pozbawiając Klubu ludzi którzy Go tworzyli i byli z nim od powstania.Bajki o braku licencji to tylko ładne opakowanie interesów.Jeśli nikt by nie chodził na mecze w lbn.to szybko wrociliby do Łęcznej a tam jak sami piłkarze mówią jest ich dom.Pomyśl zatem czy naprawdę pomagasz czy szkodzisz?Drużyna grająca cały sezon na wyjeździe nie utrzyma się,a wtedy to ani Leczna ani Lublin nie będą miały tak cholubionej przez Ciebie ekstraklasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko Marcin, wiedz, że nie jesteś sam .... uważam podobnie jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech sobie wspierają nawet Izolatora Boguchwała jak mają ochotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedaki!!!!! kasy zablokowane, tylu ludzi nie mogło kupić i obejrzeć meczu , 2 godziny liczenia rany to kto siedział na kasie że tyle liczył ?? nie wiecie mułki że są urządzenia do liczenia bilonu? a 70 zł nawet po groszu to nie problem z policzeniem ręcznie i nie w 2 godziny!!!!!!!!!!!! a ja tak zapytam gdzie było te 3,5tyśąca ludzi bo chyba nie na stadionie!!!!!! bardzo dobrze że ludzie protestują przeciw wpieprzaniu się rządzących Lublinem do sportu popieram ludzi z Łęcznej że protestują przeciw takim zagrywkom nieudaczników z lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech wspierają nawet Motor Szarowola w d***et to mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BuhahhahahahahaaaaaAa :)))))))) kretyni !!!:)))) małolaty :)))) barany :)))) Hahhahhha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie brakuje mi tej patologii na stadionie :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...