Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice Hetmana zaatakowali sędziego, stadion w Zamościu zamknięty

Utworzony przez Rafał, 27 września 2013 o 19:39
W Kraśniku brak dyscypliny a jaki trener taka drużyna i wyniki na boisku a również poza nim  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znowu jakis fajfus jedzie po Stali. Możesz nam obciągnąc palancie..I tak wiemy kim jesteś . A kuśmierczyk to kręt, utrzymuje kartki Stalowcom a nastepnie odsuwa sedziego od sedziowania w iii lidze, pieprzeni hipokryci
0
Zbigniew B nie panuje kompletnie nad związkiem. Prasa coraz częściej pisze o leśnych dziadkach z lublina, sedziowie to klika, komisja dyscypliny to klika, W Annopolu, Zamościu kibice stracili cierpliwość i walneli im z liścia, w Kraśniku nagrywają i mają czarne na białym w inych klubach też zalamuja ręce ale lzpn - bezczelny, stary uklad- beton ma się za nienaruszalny. "Niech łączy nas piłka" rzekł prezes B,  śmiechem odpowiedzieli poddani
0
Brawo zamosc, wzor do nasladowania :-) Nagrode dla tych kibicow, wolny wstep na wszystkie stadiony lubelszczyzny.przepedzic kusmierczyka, bartnika sachajke i reszte starych dziadow utrzymujacych sie z pieniedzy klubow ktore łupią bezlitosnie.
0
To co było w Zamościu to mmega skandal! Człowieku! Sędzia im dyktuje w ostatniej minucie karnego, jakiś chłop nie umie strzelić i to DWA RAZY!!! A oni leją za to sędziego?Za to że im, gwizdnął karnego??? Jeśli chodzi o Stal Kraśnik... mają taśmę... na której: 1 sytuacji NIC NIE WIDAĆ, bo zdarzenie miało miejsce poza grą, a zawodnik który dostaje czerwień W OGOLE NIE PROTESTUJE (bo to doświadczony zawodnik i wiedział co go czeka, jeśli sędziowie wyłapią chamskie zachowanie). w 2 sytuacji to jest EWIDENTNA CZERWIEŃ - zachowanie chamskie, brutalne i nie wiem co jeszcze... KOPNIECIE BEZ PIŁKI przeciwnika!!! (piłka była jakieś pół metra obok już) - przypomniały mi sie najbrutalniejsze faule Marco Materazziego na Andriyju Szewczence! I oni mają jeszcze czelność te taśmy pokazywać w LZPN? Co za barany... Nigdzie nie napisałem, że związek jest święty, ale tutaj sędziowie nic nie zawinili. NIC, widzieliscie w ogole ten filmik? albo samo to że deb***e z hetmana biją sędziego za to że nie strzelili dwa razy karnego w osatniej minucie, którego on im podyktował!!?
0
Brawo zamosc, wzor do nasladowania :-) Nagrode dla tych kibicow, wolny wstep na wszystkie stadiony lubelszczyzny.przepedzic kusmierczyka, bartnika sachajke i reszte starych dziadow utrzymujacych sie z pieniedzy klubow ktore łupią bezlitosnie.
Gościu wróc do szkoły,ale do tej gdzie się nie kształcą matoły,żebyś zrozumiał słowo Lubelszczyzna szanowny tumanie!!!!
0
To co było w Zamościu to mmega skandal! Człowieku! Sędzia im dyktuje w ostatniej minucie karnego, jakiś chłop nie umie strzelić i to DWA RAZY!!! A oni leją za to sędziego?Za to że im, gwizdnął karnego??? Jeśli chodzi o Stal Kraśnik... mają taśmę... na której: 1 sytuacji NIC NIE WIDAĆ, bo zdarzenie miało miejsce poza grą, a zawodnik który dostaje czerwień W OGOLE NIE PROTESTUJE (bo to doświadczony zawodnik i wiedział co go czeka, jeśli sędziowie wyłapią chamskie zachowanie). w 2 sytuacji to jest EWIDENTNA CZERWIEŃ - zachowanie chamskie, brutalne i nie wiem co jeszcze... KOPNIECIE BEZ PIŁKI przeciwnika!!! (piłka była jakieś pół metra obok już) - przypomniały mi sie najbrutalniejsze faule Marco Materazziego na Andriyju Szewczence! I oni mają jeszcze czelność te taśmy pokazywać w LZPN? Co za barany... Nigdzie nie napisałem, że związek jest święty, ale tutaj sędziowie nic nie zawinili. NIC, widzieliscie w ogole ten filmik? albo samo to że deb***e z hetmana biją sędziego za to że nie strzelili dwa razy karnego w osatniej minucie, którego on im podyktował!!?
Ty chyba jesteś ślepy człowieku ... stal grała uczciwie , przyjzyj się i dopiero się wypowiadaj na ich temat . Z zamościa już nie będą sędziowali krasnika, bo są nie uczciwi , i teraz dopiero pokarzą na co ich stać . Wojtaszek kopną w piłkę . CENTRALNIE . więc nie wiem gdzie masz oczy xdd Jakby nikt nie protestował w sprawie kartek , trener by nie pauzował 5 meczów , a Ryczek pokazał honor i przyjął to na klate , bez napier***ania sędziów , jak co niektórzy kibice xd .. i nie pie**ol że " to doświadczony zawodnik i wiedział co go czeka, jeśli sędziowie wyłapią chamskie zachowanie  " Jeśli nie ma się pojęcia o piłce, to nie powinnno się w to wtrącać typie . nie każe ci wielbić Stal Kraśnik , ale nie zaprzeczaj faktom xd pokaż klase .
0
W Kraśniku brak dyscypliny a jaki trener taka drużyna i wyniki na boisku a również poza nim
Słyszysz się koleś? ..Trener najlepszy . Dobrze by zrobił jakby ci nagadał tak jak chłopakom przed meczami . Przyjdź na trening i zobacz, jak Matysiak uczy chłopaków techniki i dobrej uczyciwej gry ,a dopiero później pier*** swoje zdanie na temat najlepszego w trzeciej lidze klubu sportowego ..
0
Kibice to kibole - nap0ili sie i zaatakowali sedziego
0
Kibice to kibole - nap0ili sie i zaatakowali sedziego
to karac pijaków a nie zamykac stadiony dla porządnych kibiców dzieci i kobiet
0
a ty widziałeś w Zamościu na stadionie kobiety z dziećmi?
0
a ty widziałeś w Zamościu na stadionie kobiety z dziećmi?
kobiet nie widziałam , ale pijaków tak
0
albo porządnych "kibiców"? :P
0
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: http://fw.pl/target Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 1m.  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: