Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice Motoru Lublin nie wejdą w środę na stadion w Rzeszowie

Utworzony przez ja, 5 kwietnia 2011 o 15:09
114 miejsc to jest smiech na sali !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bojom się kur**
0
Chyba twojej ortografii.
0
Panika w całym Podkarpackim
0
zatłuc tych matołów i zutylizować żeby swoją głupotą i prymitywizmem nie skazili atmosfery. szkoda pieniędzy na budowę stadionu dla takich tępaków.
0
Motorek trzymam kciuki za druzyne i kibiców Motoru .Uwazajcie na prowokacje Policji Podkarpacia .Jak to rozumiec za stadionem nie wolno krzyczec na działaczy Będkowskiego czy kierownika Bednarza pokazcie mi taki stadion w Polsce gdzie za stadionem anie na sadionioe nie wolno dopinkowac swego zespołu i wyrazac swoje poglondy ponoc w demokracji wszystko mozna.Pozdrawiam piłkarzy Motoru i kibiców.
0
melo napisał:
zatłuc tych matołów i zutylizować żeby swoją głupotą i prymitywizmem nie skazili atmosfery. szkoda pieniędzy na budowę stadionu dla takich tępaków.
Chyba na tobie jaro kaczynski cnote straci ! pajacu
0
internauto mol nol wymien olej w głowce dla ciebie w Lublinie tego stadionu nie buduja tylko dla prawdziwych kibiców Motoru czyli ludzi Lublina Chełma Łęczej czy Świdnika i calego regionu dlatego Podbeskidzie Bielsko /Biała buduje ztadion wiekszy jak Lublin Lublin 400tys mieszkanców z dz Swidnik stadion 15.5tys .Bielsko biała ma ponizej 200 tys mieszkanców i buduje stadion 15.6 tys widzów czyli o 100 kibiców wiecej widac poglondy niejakiego[prezydenta ] Żuka.
0
~emigrant~ prawdziwy kibic motoru równa się chłystek z podpity tanim trunkiem, wypowiadający co drugie słowo przekleństwa, nierzadko upalony zielem, ubrany w podrabiany dres (najczęściej brudny) z targu. i taki przez którego pół miasta pomazane jest bazgrołami na ścianach blokowisk i klatek chodowych. mówiąc na skróty - niewychowany prostak. jeśli się ze mną nie zgadzasz to chyba już dawno nie widziałeś kto chodzi na stadion kibicować motorowi. gdyby wszyscy jutro zrobili sobie pętle z szalików to ja na pewno bym po nich nie płakał a w mieście na pewno byłoby bezpieczniej.
0
Jak chcesz kibiców zutylizować i powywieszać to zapraszam zacznij ja chętny jako pierwszy, 1 na 1 cwana ściero w mordzie twardy jesteś jak przed ekranem siedzisz albo 40 psiarzy za plecami masz!!!!!
0
~XxX~ nosem bym cię wciągnął i wydalił nie powiem którędy.
0
melo napisał:
~XxX~ nosem bym cię wciągnął i wydalił nie powiem którędy.
a ja lubie walic twoja matke synku wciagasz tylko chuje do dupy
0
This Coach backpack is certain to catch your eyes as it arrives with python pattern leather upper and gold buckle. This Coach Outlet bag features black calfskin upper with studs, so it is so shiny that become popular with more and more ladies. You can have a visit of our Coach store and choose your favorite one with our Coach Outlet Coupons . Those bags from Louis Vuitton Outlet are made up of high quality materials, so they are also durable.
0
y在路易威登出口 并定期公布结婚的 Chanel包包与约翰史密斯和玛丽布朗男爵,我倒在路上的LouisVuitton不是在<一的HREF =“网址: / / www.louisvuittonoutletcheap.net“>路易威登插座第一,春假,仿宝石作为主办蜂蜜块,剩下的的Vibram五手指我们的火车在中心完整,对出口品牌古奇的工作瘾,我回头工作这些包路易威登插座每天 相关:
0
阿富汗国家发展战略的Vibram五指 出版与约翰结婚预告[网址= http://www.chanelbagsshop.net] Chanel包包[/网址]史密斯和玛丽布朗先生,我并没有在这样的LouisVuitton在第一,春假,作为主办仿块亲爱的宝石,让我们的培训中心的完整,以品牌[网址= http://www.vibramfivefingers-store.org]的Vibram五指[/网址]网瘾工作,我回头这些软件包[网址=网址: / / www.louisvuittonoutletcheap.net]路易威登插座[/网址]路易威登出口每天上班[网址= http://www.guccioutletsonline.org]古奇插座[/网址] 相关:
0
uggFinding a pair of Nike lebron james Shoes will not be hard. There is a whole series of shoeavailable to pick from. Each one will offer its own color, uggdesign and features. Shopping online andin stores will help someone get the best choice and price. The black on black style is ideal foranyone who enjoys a dark shoe and using it with many colors and styles.ugg
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: