Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klub z IV ligi zapłacił za gapiostwo

Utworzony przez anty okradanie klubów, 10 kwietnia 2015 o 11:18
A po co płacić jakiekolwiek pieniądze ???? 6 kartek in pauza to jest proste i nie było by walkowerów !!!! a nie płacić , 3 ,6,9 i pauzy !!! złodziejstwo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystkie kary są rejestrowane w systemie ekstranet, do którego klub ma dostęp i nawet ma swoje konto w tym systemie. Wystarczyło do niego  wejść i sprawdzić ilość żółtych kartek, system sam prowadzi rejestr kar. 
0
ZŁODZIEJE!!! żeby druzyna która zostawia zdrowie na boisku odpowiadała za czyjs błąd?! ha śmieszne! niech sobie dziadki co siedzą za stołami sami wyjda pograć w taką pogode! to sie nadaje do zbojkotowania!
0
ZŁODZIEJE!!! żeby druzyna która zostawia zdrowie na boisku odpowiadała za czyjs błąd?! ha śmieszne! niech sobie dziadki co siedzą za stołami sami wyjda pograć w taką pogode! to sie nadaje do zbojkotowania!   Drużyna odpowiedziała za błąd jakiegoś swojego działacza więc pretensje może mieć tylko do niego.   
0
A ja się zapytam jakim cudem mamy mieć walkower, przecież system powinien nam nie dopuścić zawodnika do gry w tym meczu z tytułu nie zapłacenia za kartki.
0
A ja się zapytam jakim cudem mamy mieć walkower, przecież system powinien nam nie dopuścić zawodnika do gry w tym meczu z tytułu nie zapłacenia za kartki.
System nie dopuszcza zawodnika po 3, 6 itd. żółtej kartce i oczywiście po czerwonej. Po 4,7 itd. to klub musi o tym pamiętać , aby zapłacić za kartkę . Może klub nie chce zapłacić  za zawodnika, albo chce z nim rozwiązać umowę- mogą być różne przypadki, dlatego system nie blokuje zawodnika po 4,7 kartce. 
0
w Extranecie też jest bałagan ,są pomyłki
0
w Extranecie też jest bałagan ,są pomyłki
0
Dlatego dobrze mieć dodatkową ewidencję kartek niezależną od Ekstranetu. Np. u mnie w klubie jeden spis kartek ma prezes, drugi jest na stronie, którą na bieżąco uzupełniamy. Czyli są trzy źródła, z których możemy się dowiadywać ile kto ma kartek, kiedy trzeba płacić a kiedy jest pauza. I na razie to działa.
0
Gdzie jest kierownik drużyny? To powinna być jego działka.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: