Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny beniaminek IV ligi z licencją?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2017 o 08:44 Powrót do artykułu
Hahaha Adamow ma bardzo dobrą murawę. To się drużyny przyjeżdżające tam na mecz rozczarują jak zobaczą tą "bardzo dobrą" murawę. Co do stadionu ogólnie to bym się zgodził ale stan murawy to się nadaje na B klase a nie IV ligę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Eko eko eko!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piszecie tylko o Adamowie, Szczebrzeszynie, Rykach, a o Różance dziwnie mało!!! Ciekawe dlaczego??? To właśnie w Różance jest najdalej do uzyskania licencji!!!! Tam tylko murawa się nadaje, a reszta jest nie do przyjęcia!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i wejdzie Start Krasnystaw. Lubelska IV liga to porządna liga z miast powiatowych, a nie z jakiś podwłodawskich wiosek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co z różanką i protestem Startu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uchwała PZPN mówi jasno: Od sezonu 2016/2017 do każdego klubu bez względu na klasę rozgrywkową może być potwierdzonych i uprawnionych dowolna liczba zawodników - cudzoziemców spoza obszaru Unii Europejskiej, przy czym w każdym meczu mistrzowskim lub pucharowym może występować równocześnie na boisku: 2) W rozgrywkach I, II, III ligi i niższych klas rozgrywkowych oraz Pucharu Polski na szczeblu ZPN - 1 zawodnik-cudzoziemiec spoza obszaru Unii Europejskiej,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Protest Startu dotyczy nieuprawnionego udziału zawodnika a nie przyznania licencji. W mojej ocenie protest powinien być oddalony - analogicznie jak w przypadku protestu Miedzi Legnica. Zgodnie z § 22 ust. 4 regulaminu rozgrywek klas okręgowych w LZPN protesty dotyczące udziału zawodników w meczu należy złożyć w ciągu 48 godzin, a ten termin został już przekroczony.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
złamali regulamin, czy to ma ujść płazem?
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Walkowery od 4 kolejki muszą być zamiast promować swoich chłopaków to cudzoziemców ściągają co to ekstraklasa jest! Jak oni żadnej grypy młodzieżowej nie mają ta drużyna to taki dziwoląg!
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Zibi nie popuści!! Start w IV lidze innego wyjścia nie widzę!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Start ma co roku ten sam problem od kilku lat murowane 2 miejsce,zamiast wygrać ligę na boisku to kombinuja przy pomocy znajomości,drugą sprawą jest to że mają pretensje tylko działacze a nie piłkarze.Szkoda,że dopiero teraz im wszystko zaczęło przeszkadzać a to murawa nierówna a to brak szatni takie są detale przegrali ligę i jak co sezon to samo najbardziej to szkoda tych kibiców którzy kolejny sezon czują niedosyt.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na podstawie czego piszesz, że Eko złamało regulamin. Po pierwsze sam udział drugiego zawodnika cudzoziemca-spoza obszaru Unii Europejskiej jest dopuszczalny (§ 7 ust. 1 lit b regulaminu). Z pewnością nie masz dokumentów ani do nich dostępu, na podstawie których można stwierdzić, że drugi zawodnik mógł występować w zawodach. Poza tym jak już wcześniej pisałem ta kwestia dotyczy udziału zawodnika w meczu - a w tym przypadku termin składania protestu upłynął. Zresztą w meczu ze Startem grał tylko jeden zawodnik cudzoziemiec, a do pozostałych meczy (w których i tak już upłynął termin składania protestów) Start nie ma uprawnienia do składania protestu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zarządzie STARTU jak można upaść tak nisko, hańbicie ten klub i to miasto.daliście ciała i teraz skomlicie,godności trochę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To co zrobił zarząd startu to kompromitacja dla wszystkich. Klub przegrał awans na boisku więc po co szukać podtekstów. Sezon się skończył juz nic się nie zmieni. Teraźniejszość pokażę gdzie będzie start. A patrząc co się dzieje nie idzie ku lepszemu tylko odwrotnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Włodawianka gra od 5 lat w IV LIDZE i nie ma : ogrodzenia boiska, szatni, ławek dla rezerwowych z 13 siedziskami okreslonymi w warunkach licencyjnych ! Oprócz tego Włodawianka działa jako klub nielegalnie bo nie było zebrania sprawozdawczo wyborczego w terminie określonym w statucie  !!! Kto na to zwraca uwagę ? NIKT !!! Bo Rysio Kręcina DZIAŁA w ZARZĄDZIE LZPN !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A 2 zawodników z Ukrainy w innych zespołach mogło występować ? Tylko w EKO nie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Krasnystaw się SKOMPROMITOWAŁ !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
RÓŻANKA OD 8 LAT TEMU POSTAWIŁA NA MŁODZIEŻ ! ZACZĘŁA PRACĘ Z DZIEĆMI JAKO PŁOMYK RÓŻANKA! GRAŁA M.IN. W I LIDZE WOJEWÓDZKIEJ TRAMPKARZY !! TYLKO SWOIMI WYCHOWANKAMI WYGRYWAŁA M. IN. Z AVIA ŚWIDNIK I WISŁĄ PUŁAWY W SWOIM ROCZNIKU !!!! 2 LATA Z RZĘDU WYGRYWAŁA OSTATNIO MISTRZOSTWA CHOZPN W HALI JUNIORÓW BIJĄC M. IN  NIEDŹWIADKA !!! I to mało pracy z młodzieża jak na wieś w której mieszka 700 osób  ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co WY zrobiliście ? Zwracam się do tych co niby mają drużyny młodzieżowe !
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: