Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs: Kto zostanie najpopularniejszą drużyną Lubelszczyzny? Huczwa najlepsza

Utworzony przez wars, 30 września 2009 r. o 07:23
Czy odbyło się jakieś losowanie? Dlaczego pary nie powstały wg. ogólnie przyjętych reguł np. na turniejach tenisowych. Pierwszy z szesnastym, drugi z piętnastym itd.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też, myslałem ze tak zrobią. A tu zdziwko. Troche to dziwnie wszystko wyglada. Zmieniaja regulamin kiedy chca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysyłam sms-y i coś nie widać aby one były zaliczane. Coś chyba jest nie tak. pOzdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO SZANOWNA REDAKCJA ZMIENIŁA NUMERY KLUBÓW!!!!!!!!!! i nigdzie o tym nie poinformowała! wszyscy myśleli że są stare. Nawet w tym newsie z wynikami etapu są stare numery. A teraz są nowe od 1 do 16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i STart i Orlęta mają takie same numery!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam wpadnę do tej redakcji i zrobię selekcję bo połowa tych obiboków powinna wylecieć z tej roboty na zbity pysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no normalnie ręce opadają, jak wam się nie chce, to nie organizujcie konkursów i cześć ! Po co to zamieszanie z numerami, zmiana treści SMSa do głosowania i kompletny brak informacji. Na górze widnieje jeszcze stara zasada głosowania, a jak klikam na odnośnik ->JAK GŁOSOWAĆ-> wyskakuje tylko pytanie - Jak głosować? No właśnie jak? Czy ten "Dziennik" już jest bankrutem i wszyscy olewają wszystko? Czy obecna dyrekcja w swojej karierze zaliczyła "Sztandar Ludu' i tamten system zarządzania? Czekam na odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...