Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrowersje wokół meczu we Włodawie. Arbiter z Lublina sędziował Lubliniance

Utworzony przez dryj, 25 października 2011 r. o 15:28
[quote name='Gość' timestamp='1319637344' post='551615'] Prezes LZPN powinien ukarać pana Sachajko za wspomniany szowinizm a ponadto delegować go na najbliższy mecz do Włodawy ale nie w charakterze obserwatora ale w celu przeproszenia urażonych kibiców. Ponadto powinien zabronić mu publicznych wypowiedzi w mediach a z uszczuplenia mu wysokich zarobków zatrudnić rzecznika prasowego. W normalnych instytucjach ludzie poddaliby się do dymisji ale w LZPN to norma. [/quoteukarac możesz swojego penisa ,że nie chce CI stac . Pan STASIO jast jajlepszym fachowcem po tej stronie WISLY JEST GRZECZNY -- dla grzecznych najp[ierw nauczyc przepisów działaczy nastepnie niech oni przeszkolą kibicow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich gagatków jest więcej... http://stalowcy.com/sedzia-konrad-kostrubala-zabral-remis-stali-dostal-bure-od-obserwatora/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem P. Podlecki obejmuje opieka swoich uczniów(ZS nr1 Lublin ) dając im szanse na znalezienie jakiegoś hobby dzięki któremu nie siedzą w domu tylko robią coś konstruktywnego a ta "pomoc" powinna zostać nazwana dodatkowym wymaganiem dużo większym niż od innych osób to "pomaganie" powoduje to iż każdy z nich musi dużo bardziej pracować nad sobą i nad swoim stylem sędziowania. Oprócz tego w dobie dzisiejszej młodzieży kiedy na corocznych kursach sędziowskich pojawia się około 20 osób myślę ze dużym + dla P Podleckiego jest to ze co roku z jego szkoły pojawia się na tych szkoleniach duża grupa ludzi a dzięki niemu i jego wymaganiom poziom sędziowania w naszym związku moim skromnym zdaniem ciągle rośnie gdyby każdy sędzia z tak wielkim doświadczeniem jak p. Podlecki chciał dzielić się nim w taki sposób było by jeszcze lepiej. W mojej opinii każdy sympatyk piłki nożnej w naszym regionie powinien się z tego cieszyć. Rozwieje wasze wątpliwości pisze to jako jeden z tak zwanych "pupilków" a p. Podleckiemu zawdzięczam to ze mogłem odnaleźć życiowe hobby ale również to ze dzięki jego sędziowskiemu wychowaniu dużo nauczyłem się o życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowator napisał:
Nigdy lubelska piłka nie będzie się liczyć w rozgrywkach krajowych. Wystarczy zobaczyć poziom naszych drużyn na tle I i II ligi. Ale kto ma to uzdrowić? Zarząd LZPN to byli Panowie sędziowie. którzy nigdy nie zrobią krzywdy młodszym kolegom sędziom wybranym przez siebie i dla siebie. A nie gryzie się ręki która karmi. Pan Stanisław nie jest reformowalny ale za to jest bardzo skuteczny i beszczelny. Co z tego, że ostatnio wbrew swoim zapowiedziom wprowadził "Bogdankę" do IV ligi łamiąc wszelkie moralne zasady a i teraz wyzywa kibiców "Włodawianki" od SZOWINISTÓW . Jako kibic tej drużyny czuję się bardzo urażont tymi słowami chociaż domyślam się, że nikt mnie za te słowa nie przeprosi nie mówiąc już o poniesieniu odpowiedzialności dyscyplinarnej. Piastując tak wysokie stanowisko w LZPN trzeba się liczyć ze swoimi słowami lub dalej sie nie liczyć z całym środowiskiem piłkarskim i robić swoje. Oczekuję oficjalnego oświadczenia w tej sprawie przez OZPN.
Zarząd LZPN to byli Panowie sędziowie - na 17 tylko 3 Co z tego, że ostatnio wbrew swoim zapowiedziom wprowadził "Bogdankę" do IV ligi łamiąc wszelkie moralne zasady-od kiedy jedna osoba decyduje o awansie jakiejś drużyny teraz wyzywa kibiców "Włodawianki" od SZOWINISTÓW- słowa ponoć "kibiców" na jednym z meczy we Włodawie " wy ch... jak dzisiaj nie wygramy to wy nie wyjedziecie" zapewne to było do zawodników gości a nie sędziów? komentarz-skoro drużyny żużlowe z Węgier i Ukrainy jeżdżą w naszej lidze nic nie stoi na przeszkodzie aby WŁODAWIANKA grała na Białorusi lub na Ukrainie Oczekuję oficjalnego oświadczenia w tej sprawie przez OZPN - to napisz do właściwego OZPN {Chełm,Zamość,B.Podlaska}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pseudo kalosz napisał:
Zarząd LZPN to byli Panowie sędziowie - na 17 tylko 3 Co z tego, że ostatnio wbrew swoim zapowiedziom wprowadził "Bogdankę" do IV ligi łamiąc wszelkie moralne zasady-od kiedy jedna osoba decyduje o awansie jakiejś drużyny teraz wyzywa kibiców "Włodawianki" od SZOWINISTÓW- słowa ponoć "kibiców" na jednym z meczy we Włodawie " wy ch... jak dzisiaj nie wygramy to wy nie wyjedziecie" zapewne to było do zawodników gości a nie sędziów? komentarz-skoro drużyny żużlowe z Węgier i Ukrainy jeżdżą w naszej lidze nic nie stoi na przeszkodzie aby WŁODAWIANKA grała na Białorusi lub na Ukrainie Oczekuję oficjalnego oświadczenia w tej sprawie przez OZPN - to napisz do właściwego OZPN {Chełm,Zamość,B.Podlaska}
Słowa prawdy bolą? No i jeszcze przytaczanie jakiś zmyślonych wypowiedzi kibiców to jest żałosne z Twojej strony. A poza tym to od zawsze kibice różnych klubów komentowali wydarzenia na boisku. Tak samo jest we Włodawie i absolutnie w żaden sposób nie odbywa się to inaczej niż gdzie indziej. No może poza tym że tutaj na mecze przychodzi od 400 - 800 osób co już znacząco odbiega od normy IV ligi lubelskiej. Może takiej ilości kibiców boją się panowie sędziowie? A te dziecinne komentarze o graniu na Białorusi czy Ukrainie świadczą o twoim ograniczeniu umysłowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alojzy napisał:
P.PODLECKI TO NAJWIEKSZY CZŁOWIEK Z PLECAMI WSRÓD SEDZIÓW,PCHA DO PRZODU SWOICH ZNAJOMKÓW,A W LUBLINIANCE KIEDYS GRAŁ WIEC MA DUZO WSPÓLNEGO-PAN SACHAJKO TEZ OBSADZA SWOICH PUPILKOW NA MECZYKI PO 4 NA WEEKEND A NORLMALNI ROZWOJOWI SEDZIOWIE BEZ PLECÓW DOSTAJA PO JEDNYM-WIDAĆ JEGO DYSKRYMINACJE-JEGO STANOWISKO POWINNIEN OBJĄC JAKIS MŁODY SEDZIA KTÓRY BEDZIE OBSADY ROBIC BEZ WINDOWANIA I DYSKRYMINACJI BO TO JEST SKANDALLLLL
Aby dostać jakiekolwiek stanowisko trzeba mieć pojęcie, znać przepisy i regulaminy. Ponadto jakbyś "studiował" obsadę to może Zauważyłbyś braki w niej{zamiast trzech sędziów w A kl jedzie dwóch}. Także pisanie że "NORLMALNI ROZWOJOWI SEDZIOWIE BEZ PLECÓW DOSTAJA PO JEDNYM" jest bzdurą JEGO STANOWISKO POWINNIEN OBJĄC JAKIS MŁODY SEDZIA KTÓRY BEDZIE OBSADY ROBIC BEZ WINDOWANIA I DYSKRYMINACJI BO TO JEST SKANDALLLLL - oraz bez pojęcia {po roku sędziowanie wyśle młodego na IV L do Włodawy }
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LWL napisał:
Słowa prawdy bolą? No i jeszcze przytaczanie jakiś zmyślonych wypowiedzi kibiców to jest żałosne z Twojej strony. A poza tym to od zawsze kibice różnych klubów komentowali wydarzenia na boisku. Tak samo jest we Włodawie i absolutnie w żaden sposób nie odbywa się to inaczej niż gdzie indziej. No może poza tym że tutaj na mecze przychodzi od 400 - 800 osób co już znacząco odbiega od normy IV ligi lubelskiej. Może takiej ilości kibiców boją się panowie sędziowie? A te dziecinne komentarze o graniu na Białorusi czy Ukrainie świadczą o twoim ograniczeniu umysłowym.
Czyli ty możesz mieć zdanie dotyczące sędziów i wygłaszać je wszem i wobec wylewając swoje żale na forum i trybunie, ale jak ktoś podsumuje zachowanie kibiców - to już mu prawa swobodnego wypowiadania swojej opinii zabierasz. Widzę, że masz moralność Kalego - Jak kali ukraść to dobrze, ale jak Kalemu ukraść to już źle. Mocni w grupie jesteście tylko czemu nigdy sędziemu, zawodnikom czy trenerom nie powiecie tych wszystkich miłych słów jakich muszą się nasłuchać na meczu czy poczytać na forum w oczy ?? Odpowiedz jest prosta - bo jesteście małymi zakompleksionymi ludźmi, którzy sami gówno w życiu osiągnęli, ale "znają" się na wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ panowie, po co taka dziwna i śmieszna dyskusja, śledzę wszystkie mecze Lublinianki i nie zauważyłem dziwnego sędziowania. większość meczów jest na itvl - więc można sobie zobaczyć jak np. Lewart pracował na kartki, albo jak inni gracze pyskują sędziemu. Warto też zobaczyć jak sędziowie mylą się w dwie strony. Oczywiście najmniej poszkodowanym czuje się ten co wygrał, a ci co przegrali szukają usprawiedliwienia. może warto poszukać przyczyn na swoim podwórku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~normalny~ Ale ty głupi jesteś, jest u nas taki jeden co mówi to sędziemu prosto w oczy i za to jest karany,tylko że niczym się nie różnisz od tych co w twoim języku GÓWNO OSIĄGNELI lepiej nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim napisał:
~normalny~ Ale ty głupi jesteś, jest u nas taki jeden co mówi to sędziemu prosto w oczy i za to jest karany,tylko że niczym się nie różnisz od tych co w twoim języku GÓWNO OSIĄGNELI lepiej nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia.
Sorry Winnetou, ale to nie ty będziesz decydował czy mogę się wypowiadać czy nie. Co do osoby, która dostaje kartki za to, że powie sedziemu co o nim myśli. Wyższość zawodnika nad sędzią jest taka, że sędzia nie może odpowiedzieć takiemu burakowi, który przez cały mecz nie może prosto piłki kopnąć, ale o sedziowaniu wie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~normalny~ Wyższość sędziego nad zawodnikiem to komisja dyscyplinarna i kolega obserwator,który notuje każde zachowanie,z którego zdaje raport tak nie gadaj głupot lepiej przerzuć się na siatkówkę,albo skoki narciarskie bo na piłce się nie znasz chyba,że twoją jedyną rozrywką jest wyrywanie krzesełek i wszczynanie burd na sektorach a i jeszcze jedno na koniec nie wyzywaj piłkarzy od buraków bo takie maniery świadczą o twoim wychowaniu w patologicznym środowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim napisał:
~normalny~ Wyższość sędziego nad zawodnikiem to komisja dyscyplinarna i kolega obserwator,który notuje każde zachowanie,z którego zdaje raport tak nie gadaj głupot lepiej przerzuć się na siatkówkę,albo skoki narciarskie bo na piłce się nie znasz chyba,że twoją jedyną rozrywką jest wyrywanie krzesełek i wszczynanie burd na sektorach a i jeszcze jedno na koniec nie wyzywaj piłkarzy od buraków bo takie maniery świadczą o twoim wychowaniu w patologicznym środowisku.
Cieszę się, że ty jesteś specjalistą w piłce nożnej, a o moją wiedzę nie musisz się martwić. Akurat Ty nie jesteś najlepszą osobą, która będzie mnie uczyć kultury (przeczytaj swój wcześniejszy post i zobacz jak mnie nazwałeś). Sam mnie wyzywasz od głupków, a potem uczysz kultury (czyżby moralność Kalego?). Akurat o krzesełka we Włodawie nie musisz się martwić bo na taki kurnik się nie wybieram, a i podniecanie się kopaczami w 4 lidze nie stanowi dla mnie życiowej pasji. Co do obserwatorów - jak sobie wyobrażasz, że to kibic, działacz, zawodnik miałby wystawić ocenę sędziemu za prowadzenie zawodów??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO Prosta sprawa sam zacząłeś te głupie komentarze,poczytaj.Nie chodzi tobie o to,żebym uznał twoją rację poczytaj to co napisałeś parę postów wcześniej,chcę tylko podkreślić jak patologiczna jest polska piłka a ty wchodzisz na to forum z obelgami,podniecanie się kopaczami myślisz,że w 3 lidze jest wyższy poziom tam się gra tylko lepiej taktycznie,niema też zbieraniny,tylko jest kolektyw.Z drugiej strony, nie jestem specjalistą w tym kierunku ale znam trochę podstaw uchwał które zatwierdził PZPN i nie do końca są one Przychylne dla klubów i zawodników,wiem też jakie kary ponoszą sędziowie za odmowę uczestnictwa w testach kondycyjnych.4 Liga to poligon Doświadczalny dla młodych aribtrów dlatego czasem sobie nie radzą z presją uważam też Wydział Dyscypliny PZPN powinien stosować częstsze rotacje sędziów,bo z tego co widzę ci co jeżdzą na nieprzyjazny teren,popełniają dużo więcej pomyłek.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co wyprawia i jak sie zachowuje ten pan w związku to dla mnie kompromitacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibice z włodawy to idioci kupa wariatów i dobrze ze ligowcy tam jezdza, ale akurat zle sie stalo ze poldek sedziowal ten mecz. Koles awansował dzieki wielkim plecom do 2 ligi chociaz wolny jest jak mół i ma napewno najmniejsza szybko9sc sposrod wszystkich kaloszy 2 ligi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonim napisał:
TO Prosta sprawa sam zacząłeś te głupie komentarze,poczytaj.Nie chodzi tobie o to,żebym uznał twoją rację poczytaj to co napisałeś parę postów wcześniej,chcę tylko podkreślić jak patologiczna jest polska piłka a ty wchodzisz na to forum z obelgami,podniecanie się kopaczami myślisz,że w 3 lidze jest wyższy poziom tam się gra tylko lepiej taktycznie,niema też zbieraniny,tylko jest kolektyw.Z drugiej strony, nie jestem specjalistą w tym kierunku ale znam trochę podstaw uchwał które zatwierdził PZPN i nie do końca są one Przychylne dla klubów i zawodników,wiem też jakie kary ponoszą sędziowie za odmowę uczestnictwa w testach kondycyjnych.4 Liga to poligon Doświadczalny dla młodych aribtrów dlatego czasem sobie nie radzą z presją uważam też Wydział Dyscypliny PZPN powinien stosować częstsze rotacje sędziów,bo z tego co widzę ci co jeżdzą na nieprzyjazny teren,popełniają dużo więcej pomyłek.Pozdrawiam
Może to Ty poczytaj najpierw co napisałem,ale tak ze zrozumieniem. Jak można nazwać kibica przy mroczonego alkoholem i drącym gębę używając słów Kur.., ty skurw.. itd. itp (nie piszę tu o o wszystkich kibicach) powiem więcej nie mówię tu nawet o kibicach którzy śpiewają jebać PZPN, ale o zwykłych chamach wyrwanych z pod monopolowego?. I teraz każda osoba nazywająca takich ludzi po imieniu jest obrzucana błotem czy jak niektórzy z forumowiczów oczekują jakich przeprosin od Sachajki. Jestem za kibicowaniem i nawet niekiedy używaniem przekleństw, ale aby to wszystko miało jakiś ludzki charakter, a nie darcia gębę i ku***anie zawodników, trenerów i sędziów tak dla zasady, albo bo mi się wydawało, że był faul albo spalony bo oczywiście ja jestem wielki pan kibic mający 2 promile, ale i tak wiem wszystko najlepiej. Co do tego, że 4 liga to poligon dla sędziów i zawodników zgadzam się jak najbardziej, ale znowu tu wracamy do podstaw i zrozumienia jednego skoro ku***arz sędziego jako zawodnik to nie dziw się, że dostajesz kartkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~obiektywny~ całkowicie się z tobą zgadzam,ale ja nie pije,przed meczem także jest jak jest przed stadionem jest tabliczka informująca o zakazie wnoszenia piwa,itp ale barany i tak przeskoczą przez płot,takie są właśnie przykłady nastolatek patrzy na to i myśli,że to jest cool,ja też jestem przeciwny takiemu chamstwu nie postawisz przecież nikogo z aklomatem bo to by było śmieszne,zresztą większość takich typów i tak nie zna zasad,jedyne co im pozostaje to wrzucanie bluzgów z trybun na sędziego i drużynę przyjezdną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eryk napisał:
kibice z włodawy to idioci kupa wariatów i dobrze ze ligowcy tam jezdza, ale akurat zle sie stalo ze poldek sedziowal ten mecz. Koles awansował dzieki wielkim plecom do 2 ligi chociaz wolny jest jak mół i ma napewno najmniejsza szybko9sc sposrod wszystkich kaloszy 2 ligi
Skąd wiesz jak awansował, jak biega, jaką szybkość mają kalosze 2 ligi? masz pojęcie o egzaminach i tym jak dużo trzeba włożyć pracy aby się przygotować do nich. A może Ty jesteś jakiś zakompleksiony kalosz, który ze swoimi umiejętnościami i wiedzą wyżej A klasy nie podskoczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spryciarze z LZPN w wyrafinowany sposób odchodzą od sedna tematu czyli wypowiedzi kolegi Stanisława na temat panującego we Włodawie szowinizmu miejscowych kibiców tuszując sprawę nie istotnym tematem rozwijania "prędkości przez sędziów" itp. Jeżeli mają odwagę to przecież chodzi tylko o jedno grzecznościowe słowo "PRZEPRASZAM" wypowiedziane publicznie przez udzielającego wywiad lub jego Prezesa. A wtedy można zamknąć ten temat na forum i nie tylko............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...