Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KS Dąbrowica - Powiślak 1:1, wyniki lubelskiej okręgówki

Utworzony przez Trrrrr, 5 czerwca 2013 o 20:45
W jakich składach grały KS Dąbrowica i Powiślak ???  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dziwie sie bo bylem na meczu i mam w dupie kto awansuje , ale panie trenerze POWISLAKA zaczeliscie grac od 80 min. i bramka  padla po rykoszecie i nie w okna :) A goscie z DABROW. dziwie sie tak fajnie graliscie  w zimie,  kuleje wam srodek i tu macie problie !!!
0
ja nie jestem kibicem zadnej druzyny ale Ty ewidentnie jestes dabro. bo to powislak prowadzil gre caly mecz a dabrowica oddala 3 strzaly w tym jeden celny co padl gol. a powislak prowadzil gre i mieli z 4-5 dogodnych sytuacji.
0
Co ta Dąbrowica ma farta, Końskowola miała z 5 sytuacji sam na sam i nic, a bramkę zdobyli po rykoszecie; dla mnie Końskowola super drużynka...
0
Na koniec rundy mistrzem i tak będzie Wisła Annopol . Będzie awansik.
0
Podobno będzie walkower dla Powiślaka - strzelec bramki Stalęga  grał z nieopłaconą kartką żółtą za poprzednie 2 mecze !!! heheh
0
no juz nie zartujcie tak sobie tutaj chyba dabro za powazna druzyna zeby kartek nie oplacic
0
pewne żrudło Powiślak nie awansuje bo nie mają kasy 40tys. tylko i Makarewicz odchodzi po sezonie, Dąbrowica też nie ma kasy także ktoś z dalszych miejsc możer Wisła albo Granit pozdro jak narazie to widzę że Wisła rewelacja rundy wiosennej
0
jezu ludzie jakie nie oplacone kartki, jakie mial przewazanie powislak ? przeciez to oni musieli wygrac a nie dabro, a poresztu widzieliscie co po meczu zaczal awanture ? wielki trener marakwewicz co dzwoni do denisa co gral w dabrowicy i pyta kto bedzie gral ! to jest wies :) a ten kapitan z powislaka ma szczescie ze to bylo bo meczu bo dzis by mogl zwiedzac zakamarki lublina w koncu chlop
0
...Podobno po meczu Piascovii z Niemcami ktoś z kibiców przyjezdnych rzucił butelką w sędziego?...
0
jezu ludzie jakie nie oplacone kartki, jakie mial przewazanie powislak ? przeciez to oni musieli wygrac a nie dabro, a poresztu widzieliscie co po meczu zaczal awanture ? wielki trener marakwewicz co dzwoni do denisa co gral w dabrowicy i pyta kto bedzie gral ! to jest wies :) a ten kapitan z powislaka ma szczescie ze to bylo bo meczu bo dzis by mogl zwiedzac zakamarki lublina w koncu chlop
  kto zaczął awanture? Dąbrowica dlatego że zawodnik Powiślaka kopnął piłkę do swojego bramkarza żeby nie leciał po piłkę na skrzyżowanie... chciał mu dać piłkę do wykopu z piąki w międzyczasie sędzia odgwizdał koniec.. ale elektryczni zawodnicy z Dąbrowicy musieli się napiąć i pokazać jacy to oni miastowi.. i zaczęli wyzywać chłopaków z Końskowoli od "wieśniaków".. pokazali miastowi jaka ich kultura.. trochę pokory ligowcy.  Bezstronny kibic.
0
Ja Wam powiem jedno. smieszą mnie te wszystkie komentarze znawców futbolu i nie tylko. Prawda jest taka, liderem jest Dabrowica i nikt tego narazie nie zmieni, więc proponuję przyjąć z pokorom chłopcom z Końskowoli ten fakt i uczyć sie dalej.... Pozdrawiam  
0
Dąbrowica jest liderem tylko że z tą kadrą co ma to w cuglach powinna wygrać tą okręgówkę.. a nie kopią się z "wieśniakami". Zawodnicy 2,3 ligowi męczą się w okręgówce i mają zaledwie 2 punkty przewagi.
0
do xyz wieśniakiem to jesteś chyba ty a co do Dąbrowicy miastowi sie znalezli ku*** zadupie zabite dechami i tacy cwaniacy ku***
0
pepe a ja ci powiem dwojako hehe , do niedzieli aby dąbrowica będzie liderem ! nie ma się co spinać :ph34r: !!! po to jest forum co by dyskutować  - ja za znawcę futbolu się nie uważam ale na piłce się znam pzdr ;)
0
...Podobno po meczu Piascovii z Niemcami ktoś z kibiców przyjezdnych rzucił butelką w sędziego?...
podobno to jest kot w butach
0
he he heale miałem nosa B)
0
do xyz wieśniakiem to jesteś chyba ty a co do Dąbrowicy miastowi sie znalezli ku*** zadupie zabite dechami i tacy cwaniacy ku***

Weź wsiórku wracaj do tej swojej Końskowoli czy skąd Ty tam jesteś, internet wam podłączyli i się spinacie po forach. Wasz trener to dopiero je***y wsiór, drze mordę z tej ławki, wyklina tych swoich zawodników, widzi faule których nie było(oczywiście tylko na korzyść tej waszej podrzędnej drużyny). Szkoda słów.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: