Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto zostanie Najpopularniejszą Drużyną Lubelszczyzny? Huczwa i Motor w finale

Utworzony przez Klubowy, 4 listopada 2009 r. o 08:13
Nazwa odpowiednia do tego konkursu - POPULARNA drużyna. Mnie to słowo zawsze kojarzy się z paczką fajek, które kiedyś widywałem na półce razem z Marlboro, L&M, Camel. To była byle jaka marka, ani środek, ani opakowanie... żaden sklepikarz nie dziwił się, że te lepsze nie są popularne. Wygrać w tym konkursie to raczej obciach niż nobilitacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też misie zdaje ze to żadna pociecha mieć takich kibiców co to maja łeb do prostych czynności, gnieść bezmyślnie komórkę , rzucić mięskiem, dać po ryju... a jak przyjdzie co do czego, to ich nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że te wypowiedzi wypływają z zazdrości że wygra ktoś inny niż Wasz faworyt.A zapewne też i ze zwykłego skompstwa bo Wam szkoda paru złotych by oddać głos na swoją drużynę!!!!!!!!A te jak to nazywasz proste czynności znasz zapewne z autopsji!!!!!!Bo ta wypowiedz świadczy o Twojej prostocie umyslowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile szanowna redakcja zarobiła na tym? Ciekawe czy się pochwali. PS. Dlaczego ten konkurs jest ustawiony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...