Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto zostanie trenerem Bogdanki Łęczna?

Utworzony przez pu pa, 25 czerwca 2011 r. o 13:04
A ja się dziwię że szanowny klub z Bogdanki nie wnosi spraw o niepoprawne podawanie nazwy drużyny. Hmm... Ale może to tak ma być i niedługo doczekamy się Świnoujścia Poznań czy Warszawy Pruszków albo Gdańsku Zakopane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się niczemu nie dziwię..nie tylko kwestia nazwy jest wyznacznikiem tego co sie dzieje w klubie. Kto był na meczach juniorów w ramach eliminacji mistrzostw Polski wie o czym mówię. Cracovia, OKS Olsztyn przyjechały do Łęcznej jako zorganizowane zespoły z ludźmi od opieki medycznej, przygotownia fizycznego...a co na to firma GKS Bogdanka? Właściwie można by nazwać to co dzialo sie w trakcie najważniejszych w życiu klubu i młodych ludzi meczach kolejnym odcinkiem filmu pt "Samotność trenera". Szczególnie poniedziałkowy mecz juniorow starszych i pozostawiony sam sobie T. Herman. Panie prezesie, Rado Nadzorcza, władze klubu- gdzie wtedy byliście? Tyle mówiliście o MARCE!!! Bogdanka, czy to jest waszym zdaniem ta marka?! Nie prosze o odpowiedź. Zbyt długo obserwuję to co dzieje się wokół piłkarskiej wizytówki Lubelszczyzny by wiedzieć co będzie dalej. Bicie piany wokół wyboru trenera, ściągnięcie kilku "bardzo ważnych" dla zespołu pilkarzy(po rundzie okażą się kolejnym niewypalem),kilka wywiadow prezesa by rozbudzić nadzieje i dalej nic! Dopóki za pilke w klubie będą odpowiadać panowie "z Polski" nie wróżę sukcesów! Gdzie są ci wizjonerzy Klejdinst, Dmoszyński itd. Łatwo wydaje się nie zarobione przez siebie pieniądze. Mam nadzieję, że kiedyś będą mieli coś do powiedzenia ludzie, którzy wyrośli wokół klubu czy w klubie i nie zadowolą sie funkcją kierownika drużyny czy asystenta trenera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóz Górniczku.Wasze rezerwy poplynély do 4-ligi. Chyba wcale w tej Lécznej wesolo nie jest.Rozumiem,zmiané z GKS-u na KS czy cos w tym stylu,ale calkowitá zmiané glównej nazwy?Wspólczujé.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------------GÓRNIK ŁĘCZNA LUB GÓRNIK BOGDANKA---------------------------------------------- Chyba taką nazwę powinna przyjąć drużyna piłkarska Lubelski Węgiel. Ale decyzje już dawno powinien podjąć Zarząd Klubu ogłaszając publiczny Konkurs. Bardzo ważna jest nazwa drużyny, bo to dzisiaj bez sponsora nikt w Polsce niczego w sporcie nie osiągnie !. Jeżeli będzie wzięta pod uwagę nazwa Klubu reklamująca sponsora to mamy szansę na bardzo dobrą drużynę Lubelszczyzny !. A jeżeli ulegniemy "władzom Gminy Bogdanka" która to Gmina sama poszukuje wsparcia finansowego to piękny Region Lubelskiego Węgla będzie miał drużynę GKS Bogdanka która grać będzie w Poniatowej, Bełżycach czy Szczebrzeszynie (sic!). Widać już efekty "bałaganu wewnętrznego" Zarządu Górnika Łęczna ; odejście bardzo dobrego trenera Jabłońskie go i...braku godnego Jego Następcy ! oraz brak funduszy na kupienie dobrych piłkarzy do wzmocnienia drużyny. Sygnał dla Zarządu ! Natychmiastowa Debata Zarządu i Konkurs na nazwe Dryżyny reprezentującą Bogatego Sponsora. Gmina Bogdanka żadnych rezerw finansowych nie posiada tylko czeka na wsparcie Lubelskiego Węgla !!!!!!!!. Dlatego ustalcie wreszcie ostateczną nazwe Drużyny i nie róbcie Lubelszczyżnie WSTYDU !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-----------------------------GÓRNIK ŁĘCZNA LUB GÓRNIK BOGDANKA---------------------------------------------- Chyba taką nazwę powinna przyjąć drużyna piłkarska Lubelski Węgiel. Ale decyzje już dawno powinien podjąć Zarząd Klubu ogłaszając publiczny Konkurs. Bardzo ważna jest nazwa drużyny, bo to dzisiaj bez sponsora nikt w Polsce niczego w sporcie nie osiągnie !. Jeżeli będzie wzięta pod uwagę nazwa Klubu reklamująca sponsora to mamy szansę na bardzo dobrą drużynę Lubelszczyzny !. A jeżeli ulegniemy "władzom Gminy Bogdanka" która to Gmina sama poszukuje wsparcia finansowego to piękny Region Lubelskiego Węgla będzie miał drużynę GKS Bogdanka która grać będzie w Poniatowej, Bełżycach czy Szczebrzeszynie (sic!). Widać już efekty "bałaganu wewnętrznego" Zarządu Górnika Łęczna ; odejście bardzo dobrego trenera Jabłońskie go i...braku godnego Jego Następcy ! oraz brak funduszy na kupienie dobrych piłkarzy do wzmocnienia drużyny. Sygnał dla Zarządu ! Natychmiastowa Debata Zarządu i Konkurs na nazwe Dryżyny reprezentującą Bogatego Sponsora. Gmina Bogdanka żadnych rezerw finansowych nie posiada tylko czeka na wsparcie Lubelskiego Węgla !!!!!!!!. Dlatego ustalcie wreszcie ostateczną nazwe Drużyny i nie róbcie Lubelszczyżnie WSTYDU !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie powtórze z komentarzem na stronie Kuriera L: Podsumowanie sezonu za kadencji prezesa kapelki : Druga drużyna spadłaa pierwsza4 dni przed pierwszym treningiem nie ma trenera o meczach kontrolnych cicho i o piłkarzach zaproszonych na testowanie cicho dodam też kompromitująca nazwę. Tyle osiągnięć to nie miał żaden prezes,Gratulacje. ZAmknąć trumnę i uciec jak najdalej się da albo niech kopalnia puknie się w głowe jak zatrdunia takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i pan Rzepka trenerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze dodam od siebie że szukałem info o meczach juniorów. Na oficial page żadnych informacji, tyle co wyczytałem na DW o której i kiedy mecz ale gdzie to też nie wiedziałem. Wyszedłem szukać ćwierćfinałowego? meczu juniorów starszych i moja ekspedycja zakończyła się fiaskiem... Właśnie sobie wszedłem na stronę klubu GKS Bogdanka i widzę ładny baner - po lewej kibice - obecnie brak, w środku Nakulma- brak i bezcenna poza Wierzchowskiego chyba adekwatna do obecnej sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...