Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kulisy rozstania Andrzeja Danielaka ze Stalą Kraśnik

Utworzony przez zawodnik, 16 stycznia 2012 r. o 12:23
brawo Andrzejku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wasz prezesik to niezły oszust i krętacz,on nie wie,że Danielak dał mu 1500zł.Tam u was w tym kraśniku to zresztą cały czas jest jakiś chory klimat z piłką nożną.Apropo awansu to o czym ty chłopie wiejski bredzisz,jak wy w 3 lidze macie zaległości 3 miesięczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i z tego co wiadomo to raczej na razie same osłabienia, nie ma mielniczuka, stadnickiego, putkaradze, reby, danielaka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kasie ,,sportowej'' niezle też obławiają się w GieKSie Gościeradów. A ta więcej hajsu dostaje niż Stal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kibic : Mielniczuk i Stadnicki juz są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zatrudnił tego prezesinę - kompromitacja dla klubu, kompromitacja dla miasta - kompromitacja dla mojej osoby jako, że noszę takie samo nazwisko / żadna to rodzina! / Czas z skończyć z tym CYRKIEM Pytamn gdzie są władze mista i odpowiedzialni za sport w mieście ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest p.tomiło który sprowadził do Stali tego ala prezesa i udaje że nic się nie dzieje !!Klub z tradycjami rozmieniany na drobne !!!!!!! Jeżeli ten osobnik chce mieć swój klub, a takie według mnie ma ambicje - to nich zmieni nazwę, niech faktyczne finansuje i wtedy jak P.Wojciechowski w Polonii Warszawa może sobie robić co uważa za słuszne.W tym mijającym roku Stali minęło 60 lat - czy ktoś słyszał o obchodach rocznicowych, czy któryś z byłych zawodników otrzymał podziękowania za "zostawione zdrowie" na boiskach Kraśnika, województwie, Polsce, Europie, Świecie pod szyldem STAL KRAŚNIK ??? Gdzie prezes Tak zasłużonego klubu, gdzie zarząd klubu??? Pytań jest więcej. Najbardziej boli nas mieszkańców Kraśnika brak jakiejkolwiek reakcji ze strony władz miasta !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mają władze miasta do prywatnego klubu? Przecież to nie jest miejski klub. Stal rządzi się sama za pomocą swoich organów statutowych. Skoro chcą mieć takie pseudo-prezesa, to niech mają. Ja bym na miejscu burmistrza Kraśnika nie dołożył złotówki do tego cyrku, skoro Pan Rydzewski chce mieć klub to niech go sobie finansuje i zarządza. A w ogóle ten Pan jest znany z takich "zagrań" jak z Danielukiem, w każdym interesie jaki prowadził i prowadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic 1924 Rdz!!!LKS!!! Mamy Danielaka i myślę że przyda nam się,jak już 3 bramki w jednym sparingu strzela to myślę że Jurij i Danielak będą mocną ekipą z przodu:)Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...