Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Leszek Bartnicki prezesem Motoru przynajmniej do końca sezonu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2018 r. o 15:40 Powrót do artykułu
w tytule: " W poniedziałek Rada Nadzorcza zdecydowała jednak, że szef klubu zostanie na swoim stanowisku przynajmniej do końca sezonu 2018/2019." w treści: "Członkowie Rady zobowiązali prezesa zarządu Leszka Bartnickiego do pełnienia swojej funkcji do końca rozgrywek sezonu piłkarskiego 2017/2018." To w końcu jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie Bartnicki, tylko piłkarzyki są problemem, za dużo zarabiają i za bardzo gwiazdorzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiej decyzji Rady Nadzorczej się spodziewałem, Prezesie Bartnicki głowa do góry, masz jeszcze sporo do zrobienia w tym klubie, mam cichą nadzieję, że nie tylko w sezonie 2017/18. Jako niepoprawny optymista cały czas jeszcze wierzę w awans, bo należy się on Panu jak nikomu innemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry prezes i mam nadzieję, że zostanie na dłużej, tylko z tymi miernymi kopaczami coś w końcu trzeba zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezesie,jesteś odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku więc bądź z nami jak najdłużej,człowiekiem który dobrze zna pilkarskie realia jak mało kto kto pelnil tą funkcję dotychczas. To szatnie trzeba mocno przewietrzyć bo nie wszystkim zależy na awansie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem należy zaczac od piłkarzy, po zakończeniu sezonu wszyscy (oprócz młodzieżowców) - aut, ale naprawdę wszystkich i łysych i kudłatych. Zatrudnić nowego trenera, takigo który potrafi utrzymać dyscypinę i budować wszystko od nowa i może za dwa trzy lata uda sie awansować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafiadebil.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do wymiany wszystkich kopaczy , to jestem na wielkie NIE! Dlatego że jest tu kilku piłkarzy z dużym potencjalem pilkarskim!!!!A samymi juniorami nic nie zrobisz, paru tak -seniorow w składzie -jest do wymiany, ale to paru i do nich dobrac juniorow trzeba, ale ogolnie to tu drzemie sila!!!Druzyny nie da sie zbudowac w sezon czy dwa a nawet trzy!!!Jesli teraz nie wejdziemy(a wszystko przemawia że tak będzie- w chodz piłka jest nieobliczalna!) teraz nie ma co psioczyc na piłkarzy tylko pracowac dalej, w nowej przerwie miedzy nowym sezonem a efekty zobaczymy wszyscy,coś sie popsuło w przerwie zimowej , no ale bedzie czas na weryfikacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem to już przy poprzedniej zmianie prezesa, to nie prezes jest problemem dla klubu, to właściciel czyli rada miasta jest hamulcowym rozwoju Motoru , ot cała historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja czekam z utęsknieniem na informacje o zarobkach tych lubelskich niby piłkarzy. Przepraszam za żart ale nie wiem jak tych 11 pacanów nazwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krotko. Prezesie Bartnicki. Jestes pierwszym prezesem Motoru Lublin ktory zna sie na rzeczy. Tylko jedna prosba. Nie boj sie pogonic tych pseudo kopaczy. Starych dziadkow. Nowak burkhart oziem majkowski gieraga KURSA SLOTWINSKI WOOOON!!!! Reszta w porzadku walcza cos. Szczegolnie Kaczmarek Dziegielewski Socha Michota Tadrowski. Kozban ok. Reszta wooon. Nie boj sie gon ich my jestesmy za toba!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gieraga , nowak won? chyba oszalales!!!nazwiska ci sie pomylily to oni wlasnie graja!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okularnik dalej prezesuje hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się popsuło w przerwie zimowej a wtedy przyszedł Bury. Bez żadnego starzu w Motorze Sasal zrobił go od razu kapitanem. To mogło popsuć atmosferę. Poza tym on jest chyba trochę juz zblazowany,  np. meczem z Jaśkami w wywiadzie "sielsko, anielsko..."  a potem porażka. Przed wiosną Motor miał sie wzmocnić, a okazało się, że się osłabił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy próbowałeś uzyskać pożyczki od banków bez powodzenia? Pilnie potrzebujesz pieniędzy, aby wydostać się z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozbudowę lub założenie własnej firmy? Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się przez e-mail: larryfox2017@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma ich gonić jak dopiero to on sam ich zatrudniał. W środowisku piłkarskim panuje opinia że jak chcesz dobrze sprzedać piłkarza to w Motorze lub Widzewie Łódź. Różnej maści pseudoagenci mają tu raj na ziemi. No i te bliskie związki z bukmaherem jednym ze sponsorów klubu nie wiem komu wychodzą na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo zła decyzja, powinni przyjąć dymisję, nie wiem co wy widzicie w Bartnickim, przecież to on jest odpowiedzialny zarówno za wybór trenera (de facto swojego koleżki Sasala) jak również za kompromitującą politykę transferową, nikt z tych pilkarzy jednostronnie kontraktu nie podpisał i nie przyszedł do Motoru grać sam z siebie tylko zostałtu ściągnięty przez Bartnickiego, więc jak można krytykować piłkarzy a bronić osoby która ich wybrała... trochę logiki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...