Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lewandowski, Piszczek i Rybus przylecieli helikopterem na zgrupowanie kadry Polski

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2016 r. o 07:59 Powrót do artykułu
czy może mi ktoś wytłumaczyć skąd biorą się tak ogromne pieniądze na wypłaty dla tych chłopaczków mających małpią zręczność i uganiających się za piłką, czy to są pieniądze tylko firm,sponsorów czy też podatników poszczególnych państw,jak to funkcjonuje,proszę tylko o fachowe odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba poszperać w internecie. Mnie to nie interesuje. Tu chyba chodzi także o produkcję. Wpływy są ogromne. Piłka nożna jest sportem widowiskowym, a jej Ojczyzną jest Anglia. Małpy nie mają takich klepich jak piłkarze. By grać na poziomie mistrzowskim trzeba mieć klepicho nie od parady. .... Tak, są to pieniądze odebrane dzieciom z Marsa i tylko RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 1000 lat niewielu będzie znać nazwiska lub pseudonimy piłkarzy z wieków XX i XXI. Ale jak zapytają o LWG, to każdy normalny człenio na świecie odpowie: TO POLAK, WIĘKSZY OD PITAGORASA. Zrozumiałeś? Dlatego teraz będą Ci kazali szczekać na moje wnioski twórcze lub wydawać miałpie dźwięki. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł przylecieć motolotnią , nie było by takiej sensacji i do tego ciszej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...