Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

List otwarty zarządu Motoru Lublin

Utworzony przez Japa, 29 października 2009 r. o 13:11
mysliciela i inne parowy wypad do Chamburka tam wasze miejsce ,wyglaszac wasza chlopska filozofie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mysilałem że w LUBLINIE mieszkają tacy lódzie co tylko mówią nie nie nie wam nic nie pasóje chcą budować stadion zile nie budóją zile co za naród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratujmy Motor !!! W kraju jesteśmy tzw. "Polską B". Po co budujemy "Orliki" ??? - Bo piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną w Polsce !!! Nie rozumiem tej nagonki medialnej na Klub i kibiców. Chodzę na mecze z synem i mogę stwierdzić z całą stanowczością, że burdy stadionowe to przeszłość, powoływana do życia przed każdym meczem Motoru. Miasto powinno pomóc klubowi powołując swój, nowy zarząd na miejsce obecnego. Proszę Państwa musicie nabrać trochę dystansu do tego co piszą lubelskie gazety, a możecie to zrobić w jedyny sposób - pójść na mecz. Wierzę, że miasto nie pozwoli upaść jedynemu Klubowi z Lublina, który coś znaczy na krajowej arenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze - zaorac i posadzic las w tym miejscu - więcej pozytku z tego bedzie. Nie zgadzam się na dotowanie za pieniądze podatników klubu huliganów stadionowych. może to jest metoda aby oni sami oprzytomnieli i zrobili porządek z bandytami stadionowymi!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO CO SIE WYPOWIADACIE JAK NA MECZE NIE CHODZICIE!! POTRZEBA WAM SUKCESÓW WIELCY KIBICE I NIE PISZCIE ZE KIBOLE HAMSCY(JAK TO PRASA NAS WYKREOWAŁA) CZY COS BO JESLI KOCHASZ KLUB TO CHODZISZ NA PRZEKÓR WSZYSTKIEMU! POZATYM NA MECZACH JEST SPOKOJNIE OD DAWNA .. KTO ZAKONTRAKTOWAŁ 34 ZAWODNIKOW PONAD ROK TEMU I TO NA JAKICH WARUNKACH ODPOWIEDZ PROSTA WÓDZ CZARNA CHMURA PRYCIARZ ON JEST TU NAJBARDZIEJ WINNY TERAZNIEJSZEJ SYTUACJI KLUBU ORAZ DUZA ZASŁUGA PRASY W SŁUZBIE KMP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miklas napisał:
Nie mysilałem że w LUBLINIE mieszkają tacy lódzie co tylko mówią nie nie nie wam nic nie pasóje chcą budować stadion zile nie budóją zile co za naród
Ty sie kolego najpierw ze slownikem przepros bo razi takie cos w oczy jakby, ktos igly w oczy ladowal. Pasuje wszystkim jakby to bylo robione z glowa a nie chura zbudujemy stadion zeby stal pusty bo watpie zeby na nizsze ligi niz I przychodzilo tyle ludzi jak teraz nie przychodzi. Strata kasy ale jak podatkow nie placisz to masz to gdzies ze ktos placi i z jego kasy takie nie rentowne rzeczy sa budowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jagust74 napisał:
mysliciela i inne parowy wypad do Chamburka tam wasze miejsce ,wyglaszac wasza chlopska filozofie.
Pokazujesz wlasnie poziom "kibica" Motoru. Zwyklego chama z ktorym nie ma zadnej dyskusje sensownej, do ktorego nic nie dotrze bo zyje w swoim malym swiecie i nie przyjmuje zadnego glosu innego niz "swoj jedyny najlepszy". ty za to zadnej filozofii nie wyglosiles i tego nie rob bo bedzie fala zgonow ze smiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako poznaniak a patriota rodzinnych stron [mieszkal do 17 roku zycia] zgatzam sie z internauta KIBIC a nie KIBOL z GODZ 20 jedyny opis ktoremu zalezy na rozwoju pilki noznej w LUBLINIE wielu przeciwnikow zlosliwych z innych miast oraz zwolennikow Wojciechowskiego i Zuzla mysli im gorzej w pilce noznej tym lepiej dla zuzla ,pilke nozna odbudowuje sie latami zuzel tylko 3 lata i mozesz byc mistrzem Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internauto stefan powiedz jak czesto buduja stadion w Lublinie 1x na 65 lat? twoje wypowiedzi sa tak glupie i male jak ptaszka ktory zwie sie KOLIBEREK .Dlaczego Bialystok buduje stadionna 22.500osob czy to miasto ma diamenty czy wlodarze sa modrzejsi od koliberka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni internauci! Wyrażam się do was z szacunkiem pomimo, iż nie powinienem ponieważ obrażacie mój ukochany klub! mam pytanie do tych wszystkich przeciwnych lubelskiemu klubowi: czemu jesteście przeciwni piłce nożnej w Lublinie? czy nasze miasto musi byc największą wsią w Polsce?!?! czemu ludzie w naszym mieście są tak nie rozwinięci umysłowo?! nadajecie jeden z drugim że kibice Motoru to chuligani. ja jestem kibicem i jeżdżę za swoją ukochaną drużyną po całej Polsce i nigdy z nikim sie nie biłem nigdy nie miałem problemów zdrowotnych spowodowanych przyjściem na mecz! na każdym stadionie w Polsce są chuligani( i to dużo więksi niż w Lublinie) a pomimo to na stadionach jest po 10 tys ludzi! czemu tak się dzieję? ponieważ tam ludzie chcą utożsamiac się z klubem żyją tym co się dzieję wokół klubu szanują zawodników swojej drużyny mecz jest czymś w rodzaju święta! a u nas wszyscy narzekają że Motor jest A lub BEEEE!!! Niektórzy mówią że nie zgadzają się z tym żeby z naszych podatków szły pieniądze na klub! a na co mają niby iśc jak nie na sport przecież to jest właśnie wizytówka miasta!!! czym mamy się do jasnej cholery szczycic jak nie sportem no czym?? Pozdrowienia dla normalnych!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haryski napisał:
Internauto stefan powiedz jak czesto buduja stadion w Lublinie 1x na 65 lat? twoje wypowiedzi sa tak glupie i male jak ptaszka ktory zwie sie KOLIBEREK .Dlaczego Bialystok buduje stadionna 22.500osob czy to miasto ma diamenty czy wlodarze sa modrzejsi od koliberka?
A powiedz po co maja budowac zeby stal pusty? Super gratuluje! To nie te czasy ze stadion tetnil zyciem jak byl pochod 1 majowy czy komisarz przyjezdzal i wszystkie uroczystosci sie na stadionie odbywaly. Teraz nawet do tego nie bedzie wykorzystywany. Niech zbuduja stadion w Lublinie ale jak bedzie mocny klub ktory sie bedzie bil o ekstaklase i stadion nie na 17 tys tylko na 30 minumum wtedy to bedzie mialo sens. Ale do tego potrzebny jest mocny klub przedewszsytkim, wiec na chwile obecna budowa czegokolwiek dla klubu pilkarskiego jest bez sensu. Siedisz w pyrlandi to masz inne spojrzenie na swiat, chociaz nie pogeneruj troche madrych wypowiedzi a nie podpisujesz sie pod kims.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan nie masz racji .... przez brak tego typu inwestycji ja stadion, Lublin omija szerokim kołem masa imprez,meczy,koncertów itp.,a co za tym idzie o naszym mieście jest w Polsce cicho, żadnej promocji. Stadion nie jest budowany dla klubu ! Co do kibiców Motoru, to są to jedyni ludzie wspierający klub i chwała i za to. Jestem pełen podziwu dla tej garstki ludzi, którzy pomimo ciężkiej sytuacji w klubie,nagonki i miejsca w tabeli, są na każdym meczu w domu i na wyjeździe by dopingować.Oni robią wszystko co w ich mocy by pomóc, a miasto niestety nie robi nic. Władze Lublina są ewenementem w Polsce. Każde większe (i nie tylko) miasto stawia na promocję przez piłkę. Kto kiedyś zwracał uwagę na Wronki,Ząbki,Grodzisk,Turek itd. ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin swoja szanse na promocje stracil juz pare miesiecy temu, jesli chodzi oczywiscie o EURO2012. Dlaczego taki trojkat jak Pulawy-Kazimierz Dolny-Naleczow byly w stanie zglosic swoja kandydature zeby przyjac jedna z druzyn grajacych na Euro do siebie? Zeby byl ich baza? Lublinowi brakuje tylko do tego boisk treningowych z prawdziwego zdarzenia bo stadion tutaj by w niczym nie pomogl. Oczywiscie ze promocja teraz bedzie na euro ale nie na taka skale. Ilus tam kibicow przyjedzie obejrzec Lublin z tej okazji ale bez przesady stadion to nie bedzie glowan atrakcja ich odwiedzin bo jak zbuduja ten za przeproszeniem kurnik to osob ktore mieszkaja powiedzmy w Madrycie czy Paryzu na nich to wrazenia zadnego nie zrobi. Ja Emigrancie nie jestem za tym zeby tego stadionu w ogole nie budowali, bo chyba niektorym sie tak wydaje. Chodzi mi tylko o czas jego budowy i wielkosc. Glownie bylby wykorzystywany przez pilkarzy a jesli beda grac w nizszych ligach nie bedzie wykorzystany w pelni. Imprezy takie jak koncerty czy mecze powiedzmy reprezentacji mlodziezowej nie sa co tydzien albo co 2 tygodnie a watpie zeby powiedzmy KS Lublinianka grala tez na tym stadionie bo to tez nic nie zmieni w sprawie przychodu ze sprzedazy biletow na mecze. A nie oszukujmy sie za stadion ktos bedzie musial placic teraz przy budowie i pozniej przy utrzymaniu. A jak teraz Motor nie placi MOSiR za stadion na Zygmuntowskich, Lublinanka nie ma kasy zeby miec wode i prad u siebie na Leszczynskiego to watpie zeby placili za stadion na Krochmalnej (ewentualnie w przypadku gdyby tam Lublinianka grala). 17 tys to za malo zeby sciagnac do Lublina zagraniczna gwiazde muzyki tutaj potrzebny bylby stadion jak mowilem minium 30 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tym bardziej jesli miasto ma zamiar budowac stadion powinno w koncu zalozyc spolke ktora inwestowala by w klub Motor Lublin! po co stadion jesli nie bedzie mial na nim kto grac?! Taki potencjal i jest marnowany! i jeszcze jedno dla tych ktorzy mowia ze nasze podatki sa wydawane dlatego w przypadku spolki kazdy grosz bylby rozliczany nie bylby mozliwosci wydania kasy pod stolem! pozatym klub moze przeciez przynosic zyski co za tym idzie zarobi na tym spolka czyli jesli glownym inwestorem bedzie miasto to ONO zarobi na pilce w Lublinie! pilka to BIZNES ale niestety u nas ludzie widza tylko chuliganow poniewaz kilku deb***i sika na stacji benzynowej po meczu z Widzewem! skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z emigrantem internauta ,natomiast stefan pisze ze r1 raz nie potrzeba 2 raz ze moze byc stadion budowany 3 raz pisze ze szansa zostala zapszepaszczona przed przyznaniem EURO 2012 .TO teraz wlasnie budujac stadion maly ZAPSZEPASCIMY imprezy sportowe na 50 LAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haryski z wlkp napisał:
natomiast stefan pisze ze r1 raz nie potrzeba 2 raz ze moze byc stadion budowany 3 raz pisze ze szansa zostala zapszepaszczona przed przyznaniem EURO 2012 .TO teraz wlasnie budujac stadion maly ZAPSZEPASCIMY imprezy sportowe na 50 LAT
Proponuje czytac ze zrozumieniem a jak to za trudne to nic nie poradze. Ale widze ze szukasz wiercisz i nie wiesz z ktorej strony zaczac bo ma ktos inne zdanie niz pan z pyrlandii i to sie bardzo nie podoba ale nic nie poradze, w przeciwienstwie do ciebie potrafie czytac i wyciagac wnioski z tego co mowi ktos inny, w twoim przypadku to typowy obraz polaczka "wiem wszsytko najlepiej a ktos inny jest glupi i deb***". Bez odbioru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Lublin swoja szanse na promocje stracil juz pare miesiecy temu, jesli chodzi oczywiscie o EURO2012. Dlaczego taki trojkat jak Pulawy-Kazimierz Dolny-Naleczow byly w stanie zglosic swoja kandydature zeby przyjac jedna z druzyn grajacych na Euro do siebie? Zeby byl ich baza? Lublinowi brakuje tylko do tego boisk treningowych z prawdziwego zdarzenia bo stadion tutaj by w niczym nie pomogl. Oczywiscie ze promocja teraz bedzie na euro ale nie na taka skale. Ilus tam kibicow przyjedzie obejrzec Lublin z tej okazji ale bez przesady stadion to nie bedzie glowan atrakcja ich odwiedzin bo jak zbuduja ten za przeproszeniem kurnik to osob ktore mieszkaja powiedzmy w Madrycie czy Paryzu na nich to wrazenia zadnego nie zrobi. Ja Emigrancie nie jestem za tym zeby tego stadionu w ogole nie budowali, bo chyba niektorym sie tak wydaje. Chodzi mi tylko o czas jego budowy i wielkosc. Glownie bylby wykorzystywany przez pilkarzy a jesli beda grac w nizszych ligach nie bedzie wykorzystany w pelni. Imprezy takie jak koncerty czy mecze powiedzmy reprezentacji mlodziezowej nie sa co tydzien albo co 2 tygodnie a watpie zeby powiedzmy KS Lublinianka grala tez na tym stadionie bo to tez nic nie zmieni w sprawie przychodu ze sprzedazy biletow na mecze. A nie oszukujmy sie za stadion ktos bedzie musial placic teraz przy budowie i pozniej przy utrzymaniu. A jak teraz Motor nie placi MOSiR za stadion na Zygmuntowskich, Lublinanka nie ma kasy zeby miec wode i prad u siebie na Leszczynskiego to watpie zeby placili za stadion na Krochmalnej (ewentualnie w przypadku gdyby tam Lublinianka grala). 17 tys to za malo zeby sciagnac do Lublina zagraniczna gwiazde muzyki tutaj potrzebny bylby stadion jak mowilem minium 30 tys.
szkoda że nie skomentowałeś mojego wcześniejszego wpisu a wdajesz się w polemikę z osobami nic nie wnoszącymi merytorycznie do tematu.Lublin nie stracił szansy promocyjnej.żaden z zespołów nie będzie miał dużego miasta jako miejsca przygotowań bo wszyscy szukają spokoju do przygotowań.jeśli któraś z drużyn będzie przygotowywała się we wspomnianym trójkącie to przyjemnością zagraliby mecz sparingowy na nowym obiekcie w Lublinie a to już szansa promocji dla miasta.może nowy stadion nie będzie powalał z nóg swoją nowoczesnością ale osoby przyjeżdżające na mecz napewno będą chciały zwiedzić miasto.gdy zostanie wybudowany nowy stadion to znajdą się chętni do inwestycji w klub a trybuny napewno będą wypełnione.stadion powinien być na minimum 25 000 i nie wolno powtórzyć budowy jak hali Globus.teraz Motor nie płaci bo nie ma z czego.jakby płacił to wydałby większość dotacji które otrzymał z miasta.w Stalowej Woli miasto za darmo udostępnia obiekty Stali i tam nikomu to nie przeszkadza a miasto jest biedniejsze i większe panuje bezrobocie.w Kielcach miasto utrzymuje stadion i drużynę Korony więc jesli się chce to można zrobić ale w Lublinie panuje marazm i krótkowzroczność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic nie kibol napisał:
szkoda że nie skomentowałeś mojego wcześniejszego wpisu a wdajesz się w polemikę z osobami nic nie wnoszącymi merytorycznie do tematu.Lublin nie stracił szansy promocyjnej.żaden z zespołów nie będzie miał dużego miasta jako miejsca przygotowań bo wszyscy szukają spokoju do przygotowań.jeśli któraś z drużyn będzie przygotowywała się we wspomnianym trójkącie to przyjemnością zagraliby mecz sparingowy na nowym obiekcie w Lublinie a to już szansa promocji dla miasta.może nowy stadion nie będzie powalał z nóg swoją nowoczesnością ale osoby przyjeżdżające na mecz napewno będą chciały zwiedzić miasto.gdy zostanie wybudowany nowy stadion to znajdą się chętni do inwestycji w klub a trybuny napewno będą wypełnione.stadion powinien być na minimum 25 000 i nie wolno powtórzyć budowy jak hali Globus.teraz Motor nie płaci bo nie ma z czego.jakby płacił to wydałby większość dotacji które otrzymał z miasta.w Stalowej Woli miasto za darmo udostępnia obiekty Stali i tam nikomu to nie przeszkadza a miasto jest biedniejsze i większe panuje bezrobocie.w Kielcach miasto utrzymuje stadion i drużynę Korony więc jesli się chce to można zrobić ale w Lublinie panuje marazm i krótkowzroczność
To mozemy tylko narzekac ze sami wybralismy taka i nie inna wladze juz od kilku lat wybieramy. Czy ktos glosowal na Wasilewskiego czy nie to nie wazne. W tym miescie waldza byla jest i nie daj Boze bedzie dalej nie udolna. Nie skomentowalem Twojego wpisu bo sie z nim po czesci zgadzam, nie zgadzam sie jednie z tym ze stadion mialby pomoc w promocji wiekszej oczywiscie mecz sparingowy by byl taka promocja ale jednorazowa powiedzmy. Wiekszy naklad na promocje Starego Miasta i innych miejsc odwiedzanych przez turystow w Lublinie wiekszy pozytek by dla miasta dal. No ale to dyskusja na inny temat, tutaj jest temat nieudelnej wladzy zarowno w UM jak i Motorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYSLICIEL napisał:
NA TEN APEL JEST PROSTA ODPOWIEDŹ "ZRÓCIE COŚ ZE SWOIMI KIBICAMI deb***AMI WTEDY BĘDĄ PIENIĄDZE" ŻEBY NA MECZ NIE MÓGŁ PRZYJŚĆ ZWYCZAJNY CZŁOWIEK Z DZIECKIEM I OBEJRZEĆ MECZ BO ALBO ZANIESZKI ALBO KLNIĘCIE, NIE MA KIBICÓW NIE SPRZEDAJĄ SIĘ BILETY NIE MA PIENIĘDZY PROSTE PRZEMYŚLCIE TO KIBICE SKORO JESTEŚCIE TAKIMI WIELKIMI FANAMI TO I WY RATUJCIE ZROCIE WSZYSTKO BY NA MECZ MOGLI PRZYCHODZIĆ KOBIETY Z DZIEĆMI A NAWET DZIADKI I BABCIE ZAWSZE TROCHE RENTY ALBO EMERYTURY ZOSTAWIĄ.
Racja a tak gdzie zostawiają u czarnego na tacy i dalej jest g--no nie ma sponsorów bo komu mają pokazywać reklamy pasty ,tanie kredyty ,czy jakiekolwiek inne dla garstki rozwydrzonych bachorów to nie jest dla nich klient !A prawdziwi kibice cierpią na tym więc może lepiej żeby się to rozwaliło i w porozumieniu z przedstawicielami kibiców budować od nowa bo tam i działacze do wymiany oprucz kasy nic nie dostrzegają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...