Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska klasa okręgowa: MKS Ryki i Amator Leopoldów-Rososz głównymi kandydatami do spadku

Utworzony przez Gość, 20 listopada 2009 o 23:56
cytat ,,...... takie miasto jak ryki nie miało swego reprezentanta w okręgówce...." , a ja pytam co to za miasto ryki- zwykła wieś więc o czym tu mowa!!!, wiocha zabita dechami a sra się jakby nie wiem co!!!, co to są te ryki- 8 tyś mieszkańców z pobliskimi sołectwami. W A klasie jest najwyżej wasze miejsce bo w okręgówce wstyd robicie z tym swoim boiskiem przy tym śmierdzącym bajorze!!!- qrwa mać wielkie grajki się znalazły!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
prawda jest taka, że za treningi co najmniej dwa razy w tygodniu i meczyk w niedzielę to trzeba niestety płacić systematycznie... za jakieś śmieszne 100 złotych nikt nie będzie orał cały tydzień, a tylko dla przyjemności to ja se moge i w A klasie pokopać
0
Tomek wracaj do Kazimierza na pewno się przydasz - pozdrowienia od kibica Orłów
0
To Ryki piszesz że wieś,a co powiesz o Gościeradowie typowa wioska i szatnia drewniana ale jaki jest zespół poukładany to jest sztuka w tym wszystkim da się? DA!
0
Chyba kolego Krzysiu nigdy nie byłeś w Gościeradowie więc cię zapraszam , a drużyna rzeczywiście poukładana . Na wsi da się . Do boju GKS
0
GKS i Unia Wilkolaz drużyny ze wsi w okręgówce.
0
hehe GKS i Unia druzyny ze wsi w okregowce:P ja kibicuje Unii i nie wiem jak to jest w Goscieradowie ale w Wilkolazie pomimo tego ze jest spora grupa kibicow....to wciaz jest taka dziwna mentalnosc `wsiowa`( zeby nie powiedziec wiesniacka:P)Wczym sie przejawia? a no np slyszy sie teksty typu:warjoty lotaju po błocie, z tego chleba nie bedzie itp z cala pewnoscia dla mlodego gracza takie teksty moga byc deprymujace tym wieksze brawa dla naszych chlopakow. poza tym czasem trudno pogodzic prace w rolnictwie z treningami i nie chodzi tylko o czas- o powera tez, zreszta wystarczy spojzec na kadre Unii tak naprawde to chyba nie ma zawodnika ktory by sie utrzymywal czy jego rodzice z tego typu pracy....aha...wracajac do tej mentalnosci...to czasem jakis biegacz wywoluje wieksze zniesmaczenie niz lezacy pod sklepem menelik(nie mowie ze to jest regula)....i teraz tak lepiej pojsc sobie pobiegac czy pojsc na piwo??.....dlatego slowa uznania dla druzyn zawodnikow dzialaczy ktorzy lamia takie wlasnie stareotypy ze cos moga miec tylko w miescie ze tylko miastowi moga sobie na cos pozwolic itd tym bardziej ze czasem robia to calkowicie bezinteresownie..
0
Sikor znowu w Orłach, pozdrowienia z Bochotnicy
0
Bez 2-3 solidnych obrońców głównym kandydatem do spadku jest zespół Góry Puławskiej!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: