Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska klasa okręgowa: Orły Kazimierz Dolny - KS Góra Puławska 0:0, Sławin Lublin - Tajfun Ostrów Lubelski 3:2

Utworzony przez lizak, 25 października 2009 o 09:08
Nie sądziłem, że dożyję czasów, w których wyniki meczów okręgówki będą podawane od razu po zakończeniu spotkania. BRAWO DZIENNIK WSCHODNI
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdyby faktycznie data dodania tego artykułu była prawdziwa, to mecz Sławin - Tajfun został wyreżyserowany, gdyż w momencie dodawania tego artykułu na boisku w Lublinie była 23 minuta meczu.
0
A ja sie zastanawiam dlaczego tak malo miejsca poswiecone jest meczom druzyn z dolu tabeli.....w niedziele w Wilkolazie w meczu Unii z Piaskovia Piaski pilkarze stworzyli fantastyczne widowisko w ktorym zabraklo moze bramek i bardziej zdecydowania sedziego.....ale chwilami mialo sie wrazenie ze mecz toczyl sie na wyzszym poziomie rozgrywek i zawodnicy obu druzyn zostawili na boisku wiele zdrowia...na uwage zasluguje zwlaszcza gra mlodego skrzydlowego Unii- szybki waleczny z nienaganna technika napsul krwi rywalom....az dziwne ze jeszcze nikt nie zainteresowal sie tym przebojowym zawodnikiem....
0
A ja sie zastanawiam dlaczego tak malo miejsca poswiecone jest meczom druzyn z dolu tabeli.....w niedziele w Wilkolazie w meczu Unii z Piaskovia Piaski pilkarze stworzyli fantastyczne widowisko w ktorym zabraklo moze bramek i bardziej zdecydowania sedziego.....ale chwilami mialo sie wrazenie ze mecz toczyl sie na wyzszym poziomie rozgrywek i zawodnicy obu druzyn zostawili na boisku wiele zdrowia...na uwage zasluguje zwlaszcza gra mlodego skrzydlowego Unii- szybki waleczny z nienaganna technika napsul krwi rywalom....az dziwne ze jeszcze nikt nie zainteresowal sie tym przebojowym zawodnikiem....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: