Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska policja nie chce wchodzić na stadion

Utworzony przez zen, 26 kwietnia 2009 r. o 20:37
rozwiązać ten chuligański klub i nie bedzie zadnych problemów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zburzyć ten klub. Będzie spokój w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak najłatwiej. W takim razie trzeba też zabronić jazdy samochodami, wtedy nie będzie wypadków, często śmiertelnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ci niby kibice tylko chcą się nawalać nie oglądać mecz i kibicować, to ja również jestem za zlikwidowaniem klubu, zamiast pakować pieniądze w klub i beznadziejną grę lepiej przeznaczyć je na coś pożytecznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten klub będzie istniał wiecznie i żadna propaganda tego nie zmieni . No to do środy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknac klub, zamknąc stadion dla "fanów" futbolu i bedzie spokoj. a murawe stadionu wykorzystac na organizacje imprez nas ktorych nie bedzie priorytetem jak najwieksza zadyma!! bo poki co to najbardziej tracą na tym (są poszkodowani) Ci, krtórych to najmniej dotyczy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lubelska policja bardzo chętnie powołuje się na zapisy w ustawie i konsekwentnie odmawia obecności na stadionie, nawet na zasadach komercyjnych. Wkracza dopiero w momencie, kiedy służby porządkowe nie mogą opanować sytuacji, czyli na trybunach lub na boisku trwa regularna bijatyka. (...) - Po raz kolejny wystąpimy do policji z prośbą o obecność na stadionie od początku meczu ze Stalą Stalowa Wola - powiedział Marek Sadowski, wiceprezes Motoru. - Odpowiedź powinniśmy otrzymać w poniedziałek, kiedy spotkamy się u pana Jerzego Ostrowskiego, dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego. (...) - Nie wiem jak jest w innych ośrodkach, my działamy zgodnie z prawem - stwierdził Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskiej policji." z tego co wiem, policja rzeczywiście może wejść na stadion dopiero po otrzymaniu pisemnego wezwania od organizatora ( co jest chorym przepisem, no bo jeżeli wybucha zadyma to kto ma głowę do pisania czegoś, nie mówiąc o tym, że zanim napisze i dostarczy, to zadyma się kończy), ale co stoi na przeszkodzie aby taki wniosek złożyć policji takie pisemko już w pierwszej minucie meczu?? wtedy policja nie mogłaby się zasłaniać przestrzeganiem bzdurnych przepisów a na stadionie byłby spokój. Panowie organizatorzy- weźcie to pod uwagę!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W środe wszyscy na stadion BYŁ BĘDZIE JEST MOTOR RKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdy innym miesie i w Anglii też są obecni na meczach bo to ich obowiązek ale nie w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co płacimy podatki na policję jak oni nic nie robią????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot miał rację zwolnić nierobów. Przecież policja powinna zabezpieczać imprezy sportowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie: To co robi prewencja jesli olewa zgromadzenia zbiorowe? Co oni robią???? Zwolnic lubelskich i zatrudnić tych ze Stalowej Woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgromadzenie zbiorowe... Ano leżą sobie i piwko piją.Jak zawsze przecież. A gdy rozpoczyna się zadyma to zjawiają się nagle ni stąd ni zowąd. I spokój nastaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Policja to jest po to, aby dbać o bezpieczeństwo i porządek uczciwych, spokojnych ludzi, a nie czuwać nad bandytami, którzy KAŻDY mecz wykorzystują jako okazję do bójek, zniszczeń mienia itd. Szkoda pieniędzy podatników na taką prewencję policji, a raczej prowadzenie wojny z bandytami. Może czas, aby to organizator porobił odpowiednie klatki dla kibiców, a na stadiony przywoził ich busami pod same trybuny? Kiedyś na mecze mogły chodzić całe rodziny. Dzisiaj prawdziwy kibic siedzi przed TV, albo jedzie na mistrzostwa, bo chce przeżyć mecz. A jak ma za dużo energii, to idzie na siłownię, idzie biegać, albo kopie ogród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na mecze przychodzi większości spokojni emeryci i kolego nie jesteśmy bandytami i nie siej nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak w Stalowej woli można a w Lublinie nie. Więc Lublin to inna planeta chyba a ja myślałam, że mamy większe miasto niż Stalowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz dużo osób na bezrobociu to można kadry wymienić na tych, którym się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialski AZS ! http://mkspodlasie.futbolowo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evka niedojebie co ty wypisujesz? prawdziwy kibic przed tv siedzi ? puknij sie w leb !! dziennik nie chcial byc gorszym szmatlwcem od kuriera wiec musi pisac beznadziejne artykuly zeby czytelnosc zwiekszyc. Pecha ma bo na stadionie od poczatku rundy spokoj i kultura. Co napiszecie po meczu jak nic nie bedzie ? powiesicie sie ? zalobe oglosicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='ja' date='27.04.2009, 12:46:36' post='121718'] evka niedojebie co ty wypisujesz? prawdziwy kibic przed tv siedzi ? puknij sie w leb !! Gnoju (chyba takie określenie jest na Twoim poziomie), cofnij się do "podstawówki" i naucz czytać ze zrozumieniem. Prawdziwy kibic, to człowiek, który ogląda, ekscytuje się, cieszy, ale nie przychodzi na mecz z kijem, nożem, itd., aby komuś dowalić, bo tylko wtedy wie, że był na meczu. I ten właśnie prawdziwy kibic przez takich pseudokibiców musi oglądać mecz w TV, aby nie brać udziału w bandyckich ekscesach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...