Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianka-Wieniawa - Orlęta Łuków 1:0, wreszcie zwycięstwo

Utworzony przez Gość, 25 sierpnia 2012 o 22:17
Sedzia ZLODZIEJ ! Sedziowie z OZPN Lublin sedziuja pod Lublinianke ewidentny 1-1(bramka dla Orlat strzelona prawidlowo) Patrzcie na lapy(czarnym) oszustom
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinno byc 1-1 (tyle bylo w siecie) bramka dla Orlat zdobyta prawidlowo!!!!! Sedziowie z OZPN LUBLIN to kretacze i oszusci!!!!(twierdze tak po tej bramce)
0
Czarny rozjemco tego meczu zebys zdechl albo ktos z twojej rodziny oszuscie
0
Arkadiusz Laszkiewicz sedzia z Zamoscia to oszust i zlodziej!!! Lublinianka-Orleta Lukow 1-0( nie uznal prawidlowej bramki dla Orlat Lukow)
0
Łaszkiewicz jest bardzo słabym sędzą i niewiem jakim cudem sędziuje w 4 tej lidze widziałem jego mecze w okręgowej zawsze robił z siebie głównego bohatera spotkania ajego decyzje były zawsze kontrowersyjne
0
widać że na forum kibole z Łukowa panowie śędzia nie uznał bramki bo miał powody ku temu .Jeszcze w życiu nie raz będziecie lub przeciwnik na sędziego ,trudno należy grać dalej głowa do góry powodzenia
0
http://www.youtube.com/watch?v=Q1tCX692s50&feature=share&list=UU1UrSFTGPZhD3MSgZ48HSrw
0
widać że karne nie są specjalnością Lublinianki...klub ma potencjał na utrzymanie...trzeba wprowadzić tylko ulgowe bilety za 5 czy 6 zł...ciekawe czy miasto Lubli wyłoży z 1tysiaka na stroje bo w TVLublin3 sie Lublinianki nie pokazuje nawet golf pokażą i piłkę żeńską albo zawody w wacabach...albo gadki o uzdrawianiu sportu byle nie Lublinianki...a może im wstyd nie zrobili nic by klub ten ratować!Wszystko to szło na Motor
0
Prawidłowa decyzja sędziego - napastnik zasłonił bramkarzowi pole widzenia.
0
DO pin chyba na jakims innym meczu byłes, bamka prawidłowo zdobyta, jak by Gromba był skuteczniejszy nie było by niedomówien . A ze sedzia był nie wysoki(kurdupel) to nie wiele widział
0
a zapomniałem dodac ze inna interpretacje nie uznanej bramki podaje strona lublinianki
0
A co mnie obchodzi interpertacja strony Lublinianki? Moja interpretacja jest taka, że piłka odbiła się od obrońcy, ale napastnik zasłaniając piłkę bramkarzowi tym samym był na spalonym. Z resztą, co ja będę Ci tłumaczył jak widać, że reguł gry nie znasz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: