Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianka-Wieniawa po dwóch kolejkach ma zero punktów

Utworzony przez ks, 16 sierpnia 2012 o 15:43
Trudno,żeby tu przyszedł Mokiejewski,jak mu zaproponują 25 zł za trening,albo jakikolwiek liczący się zawodnik,z tym składem to możemy sobie pobrylować ale spowrotem w 4 lidze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Akurat problem z przyjście Mokiejewskiego dotyczy tego, że nie może się dogadać z Wisłą co do rozwiązania umowy, a nie stawek jakie są w klubie
0
jakie to ma znaczenie,dziadostwo finansowe i tyle.
0
ks napisał:
jakie to ma znaczenie,dziadostwo finansowe i tyle.
To dorzuć mądralo ze swojej kieszeni!!!
0
a co mam ci pajacu dorzucać,rzekomo jest tylu sponsorów,a nie potrafią,,biznesmeni,,śmieszni zapewnić chłopakom w 3 lidze kontraktów.Obok Kraśnika są to 2 zespoły w tej lidze na wariackich papierach.Sytuacja w tabeli pięknie to odzwierciedla.
0
Chyba cie poj***. Na wariackich papierach to są te wszystkie śmieszne klubiki, które silą się na profesjonalizm na 4 poziomie rozgrywkowym (niech nikogo szumna nazwa 3.liga nie zmyli). Później po sezonie lecą po jałmużnę do samorządów.
0
czasem warto wiedziec o czym sie pisze...
0
Lublinianka na razie płaci frycowe ale spokojnie się utrzyma i zakończy sezon gdzieś tak około 11 miejsca
0
ks napisał:
a co mam ci pajacu dorzucać,rzekomo jest tylu sponsorów,a nie potrafią,,biznesmeni,,śmieszni zapewnić chłopakom w 3 lidze kontraktów.Obok Kraśnika są to 2 zespoły w tej lidze na wariackich papierach.Sytuacja w tabeli pięknie to odzwierciedla.
Nie mnie Gamoniu! tylko chłopakom. Jak nie odróżniasz piłki amatorskiej od zawodowej to nie "produkuj się" na forum! Jakie kontrakty? Jeśli tak niech rzucą pracę, studia i trenują po dwa razy dziennie. Przez tzw. pseudozawodostwo, leją nas wszyscy w Europie. W 4 lidze /III liga/ kontrakty!? Bardzo dobrze, że ktoś wreszcie chce doprowadzić do normalności. A Sponsorzy z tego co wiem to wywiązują się ze swoich zobowiązań. W IV lidze zawodnicy mieli warunki jakich nawet w III lidze niektóre nasze zespoły z regionu nie maja. I nie obrażaj ludzi jak sam jesteś "inteligentny inaczej."
0
ks napisał:
Nie mnie Gamoniu! tylko chłopakom. Jak nie odróżniasz piłki amatorskiej od zawodowej to nie "produkuj się" na forum! Jakie kontrakty? Jeśli tak niech rzucą pracę, studia i trenują po dwa razy dziennie. Przez tzw. pseudozawodostwo, leją nas wszyscy w Europie. W 4 lidze /III liga/ kontrakty!? Bardzo dobrze, że ktoś wreszcie chce doprowadzić do normalności. A Sponsorzy z tego co wiem to wywiązują się ze swoich zobowiązań. W IV lidze zawodnicy mieli warunki jakich nawet w III lidze niektóre nasze zespoły z regionu nie maja. I nie obrażaj ludzi jak sam jesteś "inteligentny inaczej."
0
Granie za darmo uważasz za dobre warunki, klub postanowił że zaoszczędzi bo widać że bardziej chodzi sponsorom o atmosferę wokół przejęcia terenów niż o rozwój piłki na Wieniawie. Brak kontraktów, nie wydanie ani grosza na ściągnięcie piłkarzy to o czymś swiadczy i jeszcze to mydlenie że nie ustępujemy poziomem III lidze i spokojnie się utrzymamy. Pokazała Stal Krasnik w pucharze jak gra się w III lidze. Z trzema graczami którzy umieją kopnąć z pierwszej piłki raczej ciężko się utrzymać
0
Jaki to przykład ta Stal? Przecież ich "inteligentna" polityka o mało nie doprowadziła do katastrofy. Obecny efekt to naprędce zbudowany skład i 0:8 w ostatnim meczu. Polityka Lublinianki jest bardzo dobra. W końcu zdrowe podejście do tematu. Chłopaki dostają kasę za udział w KAŻDYM treningu i za zwycięstwa czy remisy. W poprzednim sezonie wygrywali jak leci i wychodziło im niezłe dodatkowe źródełko $. Teraz muszą się bardziej przyłożyć aby kasę podnieść z murawy.
0
To raczej się tych premii nie nabiorą,ich poziom dalece odbiega od trzecioligowych boisk.
0
lepiej jak na Lubliniance by grało 16 plus wychowankowie...zła polityka transferowa bo dają 10tys. z Dziury Więcławskiej....Lublinianka musi się obudzić i przypomnieć że gra w 3 lidze...
0
To nie 3 liga, a 4 liga.
0
Lublinianka-Polonia Przemyśl 1-3(1-2) os 200 w tym 15-20 kibiców Lublinianki -4 Polonii Przemyśl W drugiej połowie wpuszczeni z Motoru 15-20 osób.Bez zadym na meczu.Lublinianka nic nie śpiewa z 1 flagą.Podejrzewam że gdyby nie Goście.Lublinianka mogłaby zaliczyć lekki oklep.Lublinianka miała trochę ambicji Najlepsza gra w pomocy.Najsłabiej w obronie.Parę razy interwencjami popisał się Zapał.Rzut karny w 2 połowie wykonany trochę jak podanie do bramkarza.Lubelcy nieco zawiedzeni.Gdyz nawet przy 3-1 Polonia w ataku grała ambitniej.W zasadzie niewidzałem 2 napastnika.Pare pomysłowych akcji.I znowu jakiś niesmak!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: