Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianka-Wieniawa - Polonia Przemyśl 1:3, za błędy trzeba płacić

Utworzony przez bbbb, 18 sierpnia 2012 r. o 23:02
Wieniawianka - frycowe co? Hahahahaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frycowe....dobre !!! Trzeba przede wszystkim pozbyć sie "profesorów", którzy grają tylko ze sobą......i czekają "emerytur". Panie Sadowski nie bój sie Pan stawiac na młodych niech sie ogrywają !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrona to sito a atak to chaos...nie ważne czy 4 czy 5 obrońców to największą opoka był Zapał bo było by1-4 ,1-5.Lublinianka szarpała...pare składnych akcji ale brak jakby zgrania i nie rzadko wykoczenia.Styżej zagrał marnie.A karny w 2 połowie to bardziej podanie do bramkarza.Ten strzał był tak mierzony.Jakby to Lublinianka prowadziła 3-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygońcie tego Styżeja! Tego z niego bramkarz jak ze mnie ksiądz proboszcz. W każdym klubie gdzie był to nic nie pokazał, a wręcz swoimi zagraniami ułatwiał przeciwnikom robotę. Avia fan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://youtu.be/_4vGJejcIl8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bbbb napisał:
Wieniawianka - frycowe co? Hahahahaaa
jakie frycowe ...raczej brak koncepcji...chodż z karnym to był frycowy...Motorowiec nabijał się czy napastnik dokopie do bramki...a tan wyszedł i ledwo co dokopał do bramkarza...także plus że pocelował w bramkę...ja nie jestem z Wieniawy także nie koniecznie Wieniawianka bo może i siedziałem kiedyś w Twoim sektorze(Motoru) i paru ludzi mnie zna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...