Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mecz Polska - Czarnogóra tylko w systemie pay-per-view

Utworzony przez czytelnik, 5 września 2012 r. o 18:12
Myślę że się z tym przeliczą. Kto będzie chciał płacić oglądanie reprezentacji przy tym co prezentują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda słów, jak dla mnie to jest żart na 1 kwietnia, to oni powinni nam dopłacać za zmarnowany czas, POLSKA PIŁKA sięgnęła dna już dawno, ale nasi potrafią spaść jeszcze niżej. Dużo zarobicie macie to zagwarantowane - ale na 100% nie bedzie to Amber Gold.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZE PLACIC W TERMINIE ABONAMENT RTV BO INACZEJ BEDZIECIE SKAZANI PRZEZ POLSKI WYMIAR SPRAWIEDLIWOSCI JAK ZLODZIEJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mr. Placzyński, I can say one and one thing only. You have got to be fucking kidding. Who wants to pay for the garbage like that. Keep your broadcasting rights, sit on it and rotate. LOL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Late i ten cały bałagan tylko wykopać. Szkoda że nie potrafimy MY kibice zjednoczyć się i zrobić raz a dobrze ładu w naszej piłce, a jak bym zarabiał tyle co oni w PZPN to było byt mnie stać na oglądanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tego nie przezyje nie robcie nam tego jak tu nie ogladac naszym wybitnych Polaków w piłce nożnej hehehehehe buahahaha ............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...