Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mecze Górnika Łęczna na Arenie Lublin? Miasto chce, a kibice są przeciw. Grożą protestem

Utworzony przez cham z lubartowa, 1 kwietnia 2015 r. o 14:05
Jestem z Krasnegostawu i nie wyobrażam sobie wyjazdów do Lublina na mecze! Górnik tylko w Łęcznej!!!!! Lublin jak zwykle zielony stolik...ech..... Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten tytuł to napisał jakis potrącony  przez odrzutowiec  autor DW. Jakie miasto chce by Górnik łęćzna grywał w tej waqszej zakichanej arenie? Nie napisałeś redaktorzyno z w tytule wi wygląda jakby Miasto Łęczna chciała się pozbyć drużyny co jest zafałszowaniem i świństwem z twojej strony nierzeteln y, żeby nie napisac dosadniej, redaktorzyno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam, że GKS powinien grać w Lublinie...zwyczajnie wyznaje zasadę....Duży futbol w dużym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur... Wielkomiejscy lublinianie jestem kibicem Widzewa i widzę ze motor tylko od wieśniaków umie wyzywać ... Chcecie piłki na wyzszym poziomie to widzew moze grać na tym stadionie w sumie tak i tak by był u siebie jak bylo ostatnio to chodzili na zygmuntowskich jak podwładnym stadionie i nikt im tego nie zabronił bo każdy wycofywał sie do tylu ..... Kurwa najeżdżanie na małe miasteczko jak by nie wiem co to było ... Poczytajcie wyżej ich wypowiedzi oni nie chca tam grać wiec po co sie spinacie ... Chłopaki z Lecznej 3 Majcie Sie ... Gornik Tylko W Lecznej Widzew jest z Wami !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...