Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Michał Budzyński na celowniku Motoru Lublin

Utworzony przez rafalski, 29 maja 2012 r. o 15:52
Na miłość boską Ja wolę w następnym sezonie przegrać z piłkarzami z regionu,typu Czułowski,Capak,Sobiech z Lublinianki,Rusiecki (ten piłkarz już ponoć był dogadany),Mitaszka,Farotimi,Kwiatkowski,Rębiesa,Ryczek czy napomniany Budzyński.A nie z tymi karierowiczami co są obecnie w kadrze.Miasto milczy w sprawie budowy obiektu (stadion miejski),to tak jak przypuszczałem nikt nie będzie się kwapił żeby wyłożyć pieniądze na drużynę w nowym sezonie.Nic tylko liczyć na miasto.Nie ma mowy o jakimkolwiek zgrupowaniu.Przedsezonowym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafalski napisał:
Na miłość boską Ja wolę w następnym sezonie przegrać z piłkarzami z regionu,typu Czułowski,Capak,Sobiech z Lublinianki,Rusiecki (ten piłkarz już ponoć był dogadany),Mitaszka,Farotimi,Kwiatkowski,Rębiesa,Ryczek czy napomniany Budzyński.A nie z tymi karierowiczami co są obecnie w kadrze.Miasto milczy w sprawie budowy obiektu (stadion miejski),to tak jak przypuszczałem nikt nie będzie się kwapił żeby wyłożyć pieniądze na drużynę w nowym sezonie.Nic tylko liczyć na miasto.Nie ma mowy o jakimkolwiek zgrupowaniu.Przedsezonowym !
Odp: No taka ekipe wieniawsko-lubartowsko-swidnicka Kolego rafalski wymieniasz, widze, ze jestes sympatykiem 4 ligowych talentow. OK, ja nic Twoim faworytom nie chce ujmowac, ale 2liga to miejsce, gdzie graja ludzie, ktorzy wachali ekstraklase. Nie mozna przeszczepic chlopakow o 2 ligi w gore i kazac im maszerowac do 1 ligi, a o to przeciez w Lublinie idzie. Ja oczekuje wzmocnien z szerokiej kadry 1ej Bogdanki. Taki Michalak Krystian juz dawno powinien grac w swoim miescie, bo papiery ma na minimum 2 lige. Jak wyfrunie to zobaczycie jak bedzie gral po kontakcie w GKS u konkurencji. No i jeszcze paru Motorowcow bez sensu paleta sie np. w Pulawach Konrad Nowak, w Zniczu Misztal itp. Mlodosc ale i z rutyny nie rezygnowac. Madrosc trenerska aby to polaczyc najbardziej potrzebna. czy Mariusz sprosta, skoro Wisle opuszczal na miejscu spadkowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzik to powinien najpierw nad głową popracować. Gwiazdorzy. Przeciętny jest. Jeśli Motor takiego grajka, leniucha chce ściągnąc to nie wiem z czym do ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...