Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mioduszewski ma przygotować Oszusta do najbliższych spotkań, zaproszenie dla radnych

Utworzony przez ~Wyborca~, 4 listopada 2009 o 08:53
Mam nadzieję że się nie pokażą. Chyba że nie zależy im na następnej kadencji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja tez jestem wyborcą i mam nadzieję, ze wladze zainteresujaie problemem. Wiele osob nie lubi futbolu, mozna tez nie lubic Motoru, ale co z tysiącami dzieciakow grajacych w pilkę. Gdzie najzdolniejsi mają kontynuowac futbolową przygodę? Nie wiem, czy trzeba ratowac właśnie Motor, ale warto pomyslec o silnym piłkarskim klubie i miejski "stadion" jest najlepszym miejscem, aby o tym porozmawiać.
0
cHU J z wYnikami MOTORZE JESTESMY ZWAMI
0
~Wyborca~ napisał:
Mam nadzieję że się nie pokażą. Chyba że nie zależy im na następnej kadencji.
Mam nadzieję że takie marionetki mediów bez własnego zdania jak Ty kiedyś znikną z tego pięknego miasta...
0
Jesli Motorowi nie pomoga wladze Lublina zapamietamy TO!! Jest nas tysiace a wybory wkrotce! Wyjdziemy na ulice zrobimy rewolucje!!
0
SZKUTNIK WEZ SIE DO ROBORY, ZA TAKA KASE JAKA BIERZESZ ( 7 TYSIECY) POWINIENES ZEBRAC U SPONSOROW O KADY GROSZ A TY NAWET SIE NIE RUSZYSZ. MYSLISZ ZE MANNA Z NIEBA SPADNIE.
0
Jeśli radnym zależy na wyborcach to pewnie nie zlekceważą zaproszenia. W Lublinie jest naprawdę dużo sympatyków piłki nożnej, którzy chcą mieć drużynę w wysokiej lidze. Zainteresowanie się Motorem to może być droga do wygranej w wyborach.
0
abc pisze że w Lublinie jest dużo sympatyków piłki nożnej. Może jest w tym trochę prawdy, ale nie w wykonaniu Motoru. Zdecydowanie więcej jest przeciwników Motoru, na co zapracowali właśnie kibice. Reasumując, to pokazywanie się na meczu piłkarskim napewno zaszkodzi naszym radnym. Co innego obecność na meczu np. piłki ręcznej czy koszykówki.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: