Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor gra w sobotę ze Świtem. Kibice wracają na trybuny

Utworzony przez Adamek, 26 kwietnia 2013 r. o 07:23
Szmaciaże bes honoru kibice matołuw spzedali sie za gniazdo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są kibice Szarowoli S.A. Panie redaktorze nie motoru nie zapominajcie o tym, i nie wprowadzajcie ludzi w błąd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internetowi napinacze JAZDA Z KU..... MOTORZE JAZDA Z KU.... DZBANY Z PUŁAWSKIEJ WSI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku... to twaoja stara szmaciarzu z szrowoli!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Szmaciaże bes honoru kibice matołuw spzedali sie za gniazdo?
twoja to ja waliłem deb***u możecie NAM WŁADCĄ WSCHODU buty czyścić puławy gdzie to na mapie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delman pamiętam Cię jeszcze z Chełmianki .Dużo dobrego zrobiłeś dla chełmskiej piłki .Powodzenia.Ale mieliśmy wtedy ekipę Okoniewski Krystian Bakiera cezary,Ziółkowski Dariusz,Garwoła roman,Brzozowski Robert,Kamiński Marek -też z motoru,Kowalczuk.Aż szkoda że nie awansowaliśmy do 3 ligi wtedy jeszcze przed reforma.Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
twoja to ja waliłem deb***u możecie NAM WŁADCĄ WSCHODU buty czyścić puławy gdzie to na mapie?
Pomijając smieszność takiego stwierdzenia,to poprawnie powinno być WŁADCOM. Rozumiesz matołku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać ku*** puławskie!! nie pamiętacie jak spier***aliście u siebie?? może coś wam świta w tym pustym dzbanie- tabliczka z bluzą legii?? hahahhahah lizodupy!!!!!!! MISTRZ JEST TYLKO JEDEN!! WKS&RKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze że bydło u siebie na kartoflisku przy ścieku zostaje. Żal tylko, że miasta nie zobaczycie. Za to jakie derbi będą w przyszłym roku w 3 lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...