Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor lepszy od Lublinianki

Utworzony przez Lublin, 21 lutego 2010 r. o 09:01
a skład Lublinianki to co? nie każdy w tym mieście jest za Motorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to jest strona o Motorze i nikogo tu nie interesuje skład Lublinianki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ wzmocnienia w Motorze!!! Pomocnik z Wisły II Płock.... Rezerwowy z II-ligi fińskiej....I ten wynik.... Co ja widzę, co ja widzę MOTUR będzie w IV lidze... /spadek plus dwie ligi degradacji za brak wymogów licencyjnych/... Tak na jubileusz. A fakt jest faktem, że dziennikarz powininien podać skład Lublinianki. Wiele sukcesów dla obydwu klubów w rundzie wiosennej... Szkoda, że w Lublinie nie ma żadnego porządnego klubu, może w przyszłości? ale na pewno nie na bazie Motoru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wzmocnienia Baniaka to na 3 ligę, lepiej dobrze przygotować naszych stałych zawodników, a myślę,że praca z takim trenerem da efekty. Tylko Motor!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Te wzmocnienia Baniaka to na 3 ligę, lepiej dobrze przygotować naszych stałych zawodników, a myślę,że praca z takim trenerem da efekty. Tylko Motor!
Czytasz to co piszesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
galeria z meczu http://lublinianka.net/galeria-69.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...