Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – Pelikan Łowicz 2:2, kolejna strata punktów

Utworzony przez taki tam, 10 maja 2014 r. o 19:37
MOTOR LUBLIN III liga wita!! Mimo to walczcie do końca, aby zdobyć jak najwięcej punktów i nie być na ostatnim miejscu. Zawsze lepiej spaść z wyższego miejsca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOR LUBLIN III liga wita!! Mimo to walczcie do końca, aby zdobyć jak najwięcej punktów i nie być na ostatnim miejscu. Zawsze lepiej spaść z wyższego miejsca!
Możesz rozwinąć tę myśl?Dlaczego lepiej spaść z wyższego miejsca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz rozwinąć tę myśl?Dlaczego lepiej spaść z wyższego miejsca?
Olek ty półgłówku nie rozumiesz ? i tutaj cię rozumię ! nawet nie wiesz jak bardzo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej bo mogą powiekszyc lige do 20 drużyn lub nie wszyscy dostana licencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzilem sie ze jest szansa jeszcze Pod warunkiem zwyciestwa. Teraz jest to 100000% SPADEK !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja powiedziałbym, że spadek na 99%, wszak jeszcze jest 15 pkt do zdobycia (5 meczów razy 3 pkt). Trzeba jednak grać, aby ugrać jak najwięcej punktów w tej lidze. Może ktoś się wycofa, może straci licencję, tak więc nawet zajęcie niższego miejsca niż 8 może dać utrzymanie. Dzisiaj bardzo dziwne wyniki...Dwie pierwsze drużyny przegrywają u siebie z dołem tabeli...Jeśli Motor wygrałby wszystkie pozostałe do końca rundy mecze, to nie wiadomo jeszcze, czy spadnie. W przeciwnym razie, masz rację jeśli chodzi o ten 100% spadek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seria wygranych,rehabilitacja za jesienną porażkę w Łowiczu-wszystkie założenia spełnił nasz Motor-15 miejsce w tabeli 32 punkty na 58 straconych bramek 11 punktów straty do 8 bezpiecznego miejsca moje gratulacje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seria wygranych,rehabilitacja za jesienną porażkę w Łowiczu-wszystkie założenia spełnił nasz Motor-15 miejsce w tabeli 32 punkty na 58 straconych bramek 11 punktów straty do 8 bezpiecznego miejsca moje gratulacje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seria wygranych,rehabilitacja za jesienną porażkę w Łowiczu-wszystkie założenia spełnił nasz Motor-15 miejsce w tabeli 32 punkty na 58 straconych bramek 11 punktów straty do 8 bezpiecznego miejsca moje gratulacje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieje że następny mecz będzie lepszy. Już teraz widać że Motor więcej trenuje i stara się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...