Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:2, druga porażka u siebie

Utworzony przez kibic Motoru, 15 października 2011 o 19:22
Działacze Motoru i trener zapominaja ze kadra Motoru jest bardzo bardzo bardzo KRÓtka maja tylko 10 zawodników
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kibic Motoru napisał:
Działacze Motoru i trener zapominaja ze kadra Motoru jest bardzo bardzo bardzo KRÓtka maja tylko 10 zawodników
Z Szarowoli nie da się kogoś ściągnąć ?
0
wit napisał:
Z Szarowoli nie da się kogoś ściągnąć ?
Dwóch FRAJERÓW z komenta już ma problem,do wora KUTY.
0
Motorek trzymamy kciuki jest hossa i bessa teraz czas na dobre wyniki do konca rundy ,gdyby grał Batata 3 punkty pozostały by w Lublinie a tak trudno ,kocha się dalej
0
lopez napisał:
Dwóch FRAJERÓW z komenta już ma problem,do wora KUTY.
Lopez...Frajer to ty i twój szarowolski motorek hehe
0
***Widzów około 1200-1300 a nie 800. Ale rozumiem,że zaniżanie frekwencji to część polityki "antymotorowej"....
0
pan marek wieczerzak po raz kolejny nie był na meczu i wypisuje bzdury, Motor mógł prowadzić 2:0 jeszcze zanim padła bramka samobójcza, świt guzik co grał miał po prostu więcej szczęścia czasem tak bywa ale to nie znaczy, żeby wypisywać bzdury, nie lubi pan Motoru to pańska rzecz, ale w tym momencie to się pan ośmieszasz i po raz kolejny udowadniasz, że z ciebie zwykły pismak i to do dupy
0
gelo napisał:
Lopez...Frajer to ty i twój szarowolski motorek hehe
GELU ty RURO bardaszana.
0
MOTOR PI....E DZIADY
0
MOTOR napisał:
***Widzów około 1200-1300 a nie 800. Ale rozumiem,że zaniżanie frekwencji to część polityki "antymotorowej"....
Oczywiście, że "dziennikarze" piszą bzdury - jak na taką fatalną pogodę(dawno tak nie zmarzłem-raz deszcz, raz grad) liczba widzów nawet mnie dość pozytywnie zaskoczyła.
0
Obawiałem się tego meczu,z racji krótkiej ławki rezerwowych.Batata jest nie do zastąpienia.Trzeci mecz w przeciągu tygodnia,dodatkowo brzydka pogoda,która na boisku(jeśli to można nazwać boiskiem)Motoru,najczęściej bywa sprzymierzeńcem gości.Nie dziwi mnie lepszy bilans Motoru na wyjazdach, niż u siebie,tam są lepsze boiska,tam można pograć piłką.Dobrze,że kolejny mecz gramy ze słabiutkim Sokołem.
0
Czemu dalej nie ma pełnego sztabu szkoleniowego Motoru?
0
To kogo jeszcze brakuje wg ciebie żeby był pełny?
0
Masażysta,lekarz,II trener,trener bramkarzy.
0
gdzie gra teraz oryginalny Motor? bo Spartakus radzi sobie teraz nawet nawet
0
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
0
Moncler Outlet Moncle nowadays is a world fashion of the hottest big fashion, only out before winter skiing related products, have tents, utensils, warm clothes, etc, now product line will be very rich, has four seasons of chun xiaqiu winter products, also extends to the equestrian projects inside, show nobility of England and the European and American style of fashion wild strength and own brand, Moncler has been gained by fashion, to now, became a fashion brand between negative outdoor bibcock Moncler Jackets .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: