Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – Wigry Suwałki 1:0, złoty gol Piotra Prędoty

Utworzony przez szoki, 20 sierpnia 2011 o 18:43
Tylko Motor!!! Kiedy milicja zakończy złośliwości wobec klubu z Lublina??? Czas na zmianę prezesa, który nie ma nic wspólnego z piłką nożną i nie robi niczego by poprawić sytuację w Motorze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a co ty chcesz od prezesa? stara sie jak może!
0
to jak on tylko tyle moze to lepiej niech sie juz nie stara. Brawo MOTOR !!!!
0
Panowie dajcie sobie spokój z pisaniem idiotyzmów,jak pies nie ma co robić to jaja liże.Wygrany mecz i o co chodzi Prezes na tapecie znawcy się znalez,li a co ty zrobiłes dla tego KLUBU mędrco.
0
no to następnym razem wygrają z Tomaszowicami albo Krasieninem.... MOTOR MOTOR !!!.
0
Jestem zaskoczony znakomitym startem Motoru , ale nie ukrywam , że taki start bardzo mnie cieszy. Było ostatnio gorąco wokół Motoru , tak , jak też wokół innych klubów w drugiej lidze , a wszystko za sprawą dziwnego głosu PZPN , gdzie było przebąkiwanie o odebraniu licencji. Na przebąkiwaniu się skończyło , pożar ugaszony. Ktoś wie , jak sprawy się mają w związku z budową stadionu przy Krochmalnej? Czy klub wystosuje zaproszenie do jakichś przedsiębiorców ( choćby drobnych ) , celem umowy sponsorskiej na rzecz drużyny piłkarskiej? Dobra robota , RKS , powodzenia w Olsztynie! Maciek z Lublina.
0
Kto jest prezesem decydują udziałowcy spółki i nikomu nic do tego. Nie podoba mi się zamykanie sektorów od Zygmuntowskich bo jak ktoś z tej strony oglądał mecze 30 lat nie przyjdzie jak mu każą iść od rzeki. Nie podoba mi się brak biletów w kasie po odstaniu 25 minut o 16.00 pinda w kasie mówi że nie ma już biletów i nie podoba mi się opieszałość tych kasjerek i mała ilość kas chyba robią za free.
0
no opieszałe mogą byc:) ale ta blondi to ładna:) ja kupiłem rodzinny bilet na A i wzialem jednego małolata z pod stadionu
0
Gratulacje dla Motoru Lublin ,piłkarzy kibiców i sympatykow piłki noznej od Poznania Mazury i Góry . Wreszcie średnie zadowoleni w tabeli pilkarzy Motoru brawo Powodzenia .Obrona niezbędna na dziś pozostało 8 dni do zakonczenia transferów .
0
Maciek napisał:
Jestem zaskoczony znakomitym startem Motoru , ale nie ukrywam , że taki start bardzo mnie cieszy. Było ostatnio gorąco wokół Motoru , tak , jak też wokół innych klubów w drugiej lidze , a wszystko za sprawą dziwnego głosu PZPN , gdzie było przebąkiwanie o odebraniu licencji. Na przebąkiwaniu się skończyło , pożar ugaszony. Ktoś wie , jak sprawy się mają w związku z budową stadionu przy Krochmalnej? Czy klub wystosuje zaproszenie do jakichś przedsiębiorców ( choćby drobnych ) , celem umowy sponsorskiej na rzecz drużyny piłkarskiej? Dobra robota , RKS , powodzenia w Olsztynie! Maciek z Lublina.
Kolego nie RKS tylko MOTOR SA LUBLIN.To duża różnica.
0
rs napisał:
Kto jest prezesem decydują udziałowcy spółki i nikomu nic do tego. Nie podoba mi się zamykanie sektorów od Zygmuntowskich bo jak ktoś z tej strony oglądał mecze 30 lat nie przyjdzie jak mu każą iść od rzeki. Nie podoba mi się brak biletów w kasie po odstaniu 25 minut o 16.00 pinda w kasie mówi że nie ma już biletów i nie podoba mi się opieszałość tych kasjerek i mała ilość kas chyba robią za free.
pinda to Twoja baba .Nie dosc ze dziewczyny za darmo pracuja tam zeby taki pajac jak Ty mogl kupic bilety to narzeka , A to ze tobie sie cos nie podoba to kogo to obchodzi , a biletow nie bylo i tyle w temacie
0
Pilkarze Motoru daja duzo radosci oby to trwalo dłuzej ,dlatego ponownie cieszymy się do następnej soboty czy niedzieli na wiadomosci z Olsztyna .Ciesza sie kibice i Henryk z Poznania i Maciek z Olsztyna i paru kolegów zszczecina czy WAWY.Jak na razie ztak słabą obroną motorek wygrywa i trener ma trochę szczęscia ,alepamnowie obronców Motor powinien mieC lepszych i brakarza zastępce .
0
Brrrrrrrrrrrr..o Motorek pozdrowienia z Olsztyna dla Lublina
0
hendras jakie masz zastrzezenia do obrony? ile bramek stracili w ostatnim meczu? ogladales mecz chociaz?
0
Tiffany And Co Outlet is the symbol of timeless. Wearing the necklaces from Tiffany Co Outlet is the greatest way to show off the amazing charms. The Tiffany On Sale never go out of style.
0
Belstaff Jackets with great comfortable characteristics meet with warm reception. Belstaff Outlet is a magnetic shop for lovers of the timeless Belstaff.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: