Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – MKS Trzebinia 5:1. Dziewiąta wygrana i fotel lidera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 kwietnia 2017 r. o 21:07 Powrót do artykułu
witam Obserwuje grę motoru od dawna a mam prawie 50 wiosenn , taka stabilizacja ostatnim czasie była przy Rysku Kuzmie, nie ważne ze 3 liga . Wygrać 9 razy z rzędu to jest osiągnięcie. Moim zdaniem KSZO juz ma lekką srake. To jak kiedyś ze skokami był shmidt i ahonen a nagle pojawił się Małysz. A wracając do tematu karnych kilka lat temu miałem okazję oglądać trening Hertha Berlin i tam przez 2 godziny piłkarze ćwiczyli właśnie jak upada w polu karnym aby sędzia nie dał żółtej. Wiec skoro tam tak jest to sorry vinetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bez kitu masz Pan rację przy Rysku tak było , z tymi karnymi to tez słyszałem ze nieźle kombinacje są . Ja akurat nie widziałem ale mój znajomy mówil ze jak kiedyś pracował przy koszenie trawy w Anglii to nawet 2 liga tak robiła , ponoć zawodowi aktorzy mają duży wpływ na trening wtedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy kiedykolwiek nauczą się wykorzystywać stworzone okazje przynajmniej w 90%?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam ssij berło! Pewnie hamburk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motur Motur Motur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, w twoje popuści? Jego emocje i jego gatki. Pilnuj swoich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Jak co roczna napinka . Kibice Spartakusa wyluzujcie stringi i czas na zmianę pampersów.Weź się tak nie napinaj bo ci żyłka na prąciu pęknie.
 A co cię to obchodzi? Nie twój klub, nie twoje pampersy. I nie twoja żyłka w nie twoim prąciu! Polnuj swojego prącia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak cos zaczyna isc dobrze to zawsze znajdzie sie kilku kompleksow ktorym z tym jest zle i wyladowuja swoje frustracje w internecie. Brawo Motor, czy awansujecie czy nie to i tak pokazaliscie klase w drugiej rundzie, bo wielu was skreslalo a wy pokazujecie ze mozna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo i gratulacje Motorek !!! Powodzenia dalej, bo ciężkie mecze jeszcze przed nami, ale wierzymy i kibicujemy do końca! Walczysz MOTOR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***parafiaszarowola.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...