Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin po prezentacji zespołu, kibice dopisali

Utworzony przez ja, 3 marca 2010 r. o 20:10
Bardzo fajna impreza oby wiecej takich. A i to byly dziewczyny z UDS a nie UTS !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosyc ladna prezentacja dzieki kibicom i organizatorom za przyjecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=UAF_i8QcP5k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Lubelska Chołota Się tam zebrała :/ sklepy chociaż żadnych strat nie poniosły bo wszyscy złodzieje byli na Mosirze ) hahahaha "JP na 100 %"- Jestem Pedałem na 100% hahahaha je***ć MOTOR xD Hahaha Motor na ostatnim Miejscu (tj. 18) hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pchać się przed kamery niech wysocki zrobi coś ze stadionem! A wiecie głąby jedne, że to on stoi za odmową zezwlenia na rozgrywki? To jego nieróbstwo sprawia, że na mecz w niedziele, nie wejdzie nikt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Mecz ma być bez kibiców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTY MOTOROWIEC napisał:
Cała Lubelska Chołota Się tam zebrała :/ sklepy chociaż żadnych strat nie poniosły bo wszyscy złodzieje byli na Mosirze ) hahahaha "JP na 100 %"- Jestem Pedałem na 100% hahahaha je***ć MOTOR xD Hahaha Motor na ostatnim Miejscu (tj. 18) hahahaha
Jednak to prawda,pedalstwo to choroba :chlopie idz do proktologa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha dziewczyny z UDS jakby takie dobre byly to by sie do You Can Dance zglosily a nie chalturzyly dla motoru lol lol lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maisto nie powinno dotować tego podupadłego klubu, zreszta klub to stowarzyszenie prywatne a nie państwowe. za PRL dotowano klubu, teraz inna ekopa nastala niech sobie sami radza. W ekstraklasie sponsorzy sami by sie do nich zgłaszali, no fakt ale zeby tam grac to juz trzeba miec jakies umiejetnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha tancerki z UDS:) mam bardzo dobre wspomnienia co do dwoch lasek z tego klub:)) Bardzo chętne i łatwe przynajmniej te 2 co poznałem:))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawa dla dziewczyn brawa dla calej kadry zespolu i oczywiscie dla kibicow! jestem w szoku po tym co wczoraj przezylem! nie jestem fanatykiem Motoru ale zwyklym kibicem pilki w Lublinie. po wczorajszym stane sie chyba jednak fanatykiem! a do wszystkich tych ktorzy pisza zle na temat Motoru powiem wam tyle: JESTESCIE SMIESZNI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazaliśmy wczoraj kto rządzi nie tylko w Lublinie, ale i na wschodzie !! AVE MOTOR !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Motoru oby ta prezentacja przeszla w Wyniki MOTORU brawo sympatycy tego zyczy kibic z Poznania ktorego zna pan prezes Szkutnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozytywnie !!! Super wszystko wyszło,pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki cel maja te negatywne wpisy? Widac ze sa to dzieci gora z gimnazjum. Najprawdopodobniej ip pochodzace z hamburga. Czy tego chcecie czy nie Motor i tak jest wielki, i dwa czy cztery wrzuty na forum (jakiez to modne ostatnio) nie zmienia tradycji i historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pokazaliśmy wczoraj kto rządzi nie tylko w Lublinie, ale i na wschodzie !! AVE MOTOR !!! " lubelska pilka to kompromitacja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
lubelska pilka to kompromitacja...
a Kibice ekstraklasa ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje za wspaniałą iprezę i życzę aby mecze odbywały się wtakiej atmoswerze pozdrawiam z Wa-wy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTY MOTOROWIEC napisał:
Cała Lubelska Chołota Się tam zebrała :/ sklepy chociaż żadnych strat nie poniosły bo wszyscy złodzieje byli na Mosirze ) hahahaha "JP na 100 %"- Jestem Pedałem na 100% hahahaha je***ć MOTOR xD Hahaha Motor na ostatnim Miejscu (tj. 18) hahahaha
Piszę się Hołota a nie Chołota ćwoku. Po błędach jakie robisz oraz po tych buźkach "xD" widać jaki poziom sobą reprezentujesz. TYLKO MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha dlaczego 90% kibicow wyjazdowych to są drechy, JP-fanatycy, wandale, skini, zlodzieje i bandyci? Odp. bo tylko margines zyje na zasilku i nic nie robi i ma czas na wyjazdy Pozdro dlaa kumatych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...