Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin po prezentacji zespołu, kibice dopisali

Utworzony przez ja, 3 marca 2010 r. o 20:10
proste, u mnie na osiedlu tylko nawieksza swołocz nosi szaliki motoru..czy nie moze byc tak jak w calej europie ze kibicami sa zwyczajni ludzi, a nie ci rodem z kryminału? przez takich drechow w szalikach motoru ludzi traca zainteresowanie i chec wsparcia motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale nie znam wiele norlanych osób studentów pracowników umysłowych którzy chodzą na Motor i jeżdza na wyjazdy wiec nie pieszczcie głupot nie majać pojecia o czymś czego nie wiecie. Zreszta zapraszamy na najbliższy mecz z Sandecja w niedzielę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spora grupa urzędników chodzi regularnie na MOTOR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja skonczyłem studia na polibudzie,ale od podstawówki Motorowi kibicuję i wcale tego nie żałuję Pozdro !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie ja jestem po dziennym prawie UMCS i znam co najmniej 3 innych z prawa i 2 z administracji którzy chodzą na mecze i może nie na wszystkie ale na wyjazdy w miarę możliwości się zbierają, do tego kilku z osiedla kumpli tez już po studiach ( rocznik 84 ) i chodzą na Motorek, więc twierdzenie iż na mecze chodzi tylko margines uważam za bezpodstawne, wręcz krzywdzące!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tyle w kazdym miescie w Polsce najwieksze 'huligany' to sa dzieci w dresach po okolo 15-17 lat i to oni psuja dobre imie kibica, a w rzeczywistosci nie chodza na mecze, nie interesuja sie tym, nie dopinguja, nie ultrasuja, tylko chodza i wkur.... ludzi! załozy taki szal, jp 100% i jest kozak .... przed dziewczynakmi w piaskownicy prawda jest taka ze Motor sie odbudowuje w szybkim tempie, widac to golym okiem, a ta pseudohuliganeria w dresach i łysym łbem sie nie przejmucie, niech sie kisza we własnym sosie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smiech na sali to jakas banda pszygłupów i nic więncej,ten smieszny klub to i tak spadnie i dziadoski stadion,Górnik Ł ma przynajmiej warunki do gry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Ty znowu się napinasz i do tego podpisujesz sie GKS żal mi ciebie uspokoiłbyś sie nie robił wstydu chłopakom z Łęcznej AVE MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...