Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin przegrał w Stalowej Woli 2:3 po golu w 93 minucie!

Utworzony przez żółwik, 8 marca 2014 r. o 16:54
Falstart Motoru i 40 straconych bramek REKORD ŚWIATA -Awans w zasięgu ręki cieniaski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awans do III ligi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie kasperczyk trzeba było przy stanie 2-2 trzymać choćby jeden punkt a nie za wszelką cenę atakować,na wyjezdzie dobry i 1pkt i stalowej odebrałby pan 2pkt i remis a nie porażka uważam że popełnił pan błąd bo każdy punkt w naszej sytuacji jest bardzo ważny,a co jeśli w 5 meczach była by taka sytuacja ? wolałby pan 5 czy zero ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy trenerzy taka reszta,Chmura ,Primel nie umieja dobrze rozgrzewki ogarnac a co mowic o reszcie. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że miasto tyle pieniędzy daje to szok, za co? Żal. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie lubelskie gwiazdy!  Każdy sport w Lublinie lepiej funkcjonuje niż ten cały Motor w wykonaniu Panów.  Strata czasu i nerwów na chodzenie na mecze, strata czasu nawet na pisanie tego komentarza bo o niczym się nie pisze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Graboś p.o prezesa i cała reszta co zwie się sztabem szkoleniowym zejdźcie ze sceny i przestańcie grać w jakiejś komedii i zabierzcie ze sobą waszą ulubinicę sekretarkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyna nadzieje w Górniku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, grali jak jesienią beznadziejnie, jedynie bramkarz i Jonczyk na poziomie... Prezydencie przestań finansowac ten chłam bo aż głowa boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy redaktorzy tej gazety mogliby podawać składy zespołów wg ustawienia wyjściowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, grali jak jesienią beznadziejnie, jedynie bramkarz i Jonczyk na poziomie... Prezydencie przestań finansowac ten chłam bo aż głowa boli...
Jak mogłeś być na meczu jak sektor gości zamknięty! Piszesz, że słabo grali, a ja wyczytałem, że dwie bramki dla Motoru to stadiony świata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE - WIERNI PO PORAŻCE . AVE KALINA . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może działacze Motoru zapytają ....  ... na Leszczyńskiego jak to się robi! Obserwuję oba nasze lubelskie kluby i na dzisiaj normalność jest tylko w Lubliniance. Widać, że ludzie prowadzący ten klub konsekwentnie budują zespół opierając go głównie na zawodnikach z Lublina oraz zdolnej młodzieży z Łęcznej i Puław. Za rok, dwa będą tego zbierać owoce, bo chłopcy są bardzo młodzi, perspektywiczni i związani z Lublinem i regionem. Dlaczego w Lubliniance można, a w Motorze nie? Może dlatego, że Lublinianką rządzą ludzie biznesu, którzy mają pojęcie o organizacji, finansach ...itd. Mam nadzieję, że Ratusz coś zrobi z tym bałaganem w Motorze. Osobiście jestem przekonany, że gdyby Lublinianka została dofinansowana z miasta, chociażby w połowie tego co Motor, to grałaby w czubie II-ligi i godnie reprezentowała nasze miasto. A obu klubom życzę awansu sportowego w jak najkrótszej przyszłości, aby lubelscy kibice mogli na nowym stadionie oglądać najlepsze ekipy z kraju.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Desant z  Małopolski poza zatrudnieniem ręcz osmiesza Motor 1.Kasperczyk , Broż ,Pawlowicz Zontek i co pan robi z Tym klubem ? gdzie pana zapowiedzi na prezentacji .Prezentacja to nie wszystko 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na początku rundy po 2 porazkach "znawcy" chcieli zwalniać trenera w Łęcznej a teraz mają lidera.trzeba dać chłopakom trochę czasu na zaskoczenie.w stalowej woli motorowcy piłkarsko byli lepsi ale zawodnicy stali pozostawili więcej woli walki na boisku.taka porażka to dobry kubeł zimnej wody na głowy niektórych piłkarzy Motoru ktorzy mysleli ze bez walki i biegania wygraja każdy mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Graboś p.o prezesa i cała reszta co zwie się sztabem szkoleniowym zejdźcie ze sceny i przestańcie grać w jakiejś komedii i zabierzcie ze sobą waszą ulubinicę sekretarkę
pocałujcie moją sekretarkę w dupę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że na mecze Motoru w Lublinie będzie wpuszczana tylko 999 osób ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty gościu zalewasz przecież na stadion przy Zygmuntowskich wchodzi kilka tysięcy osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na początku rundy po 2 porazkach "znawcy" chcieli zwalniać trenera w Łęcznej a teraz mają lidera.trzeba dać chłopakom trochę czasu na zaskoczenie.w stalowej woli motorowcy piłkarsko byli lepsi ale zawodnicy stali pozostawili więcej woli walki na boisku.taka porażka to dobry kubeł zimnej wody na głowy niektórych piłkarzy Motoru ktorzy mysleli ze bez walki i biegania wygraja każdy mecz.
Jak to dobrze, że znajdzie się chociaż jeden normalny człowiek, który nie będzie pisał głupot jak reszta tych imbecyli. Zamiast gadać o tym co jest źle, weźcie swoje dupska na Zygmuntowskich 5 i zacznijcie działać! Bo pier***ić bez sensu to każdy potrafi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocałujcie moją sekretarkę w dupę
ale reklama dla Motoru i jej dupa żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...