Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin stara się o licencję, Maciejewski nie chce do Czech

Utworzony przez Świdnik, 25 czerwca 2010 r. o 19:00
Maciejeski tatusia wez ze soba hehehe i te różowe koszuleczki to napewno sobie poradzisz za granica !!! i nic cie nie przerosnie hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za słabe balety tam mają i nie chce tam grać. Nie ma to jak dzień przed meczem porządnie się zabawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za co pan szkodnik będzie płacił z czyjej kieszeni....widziałem ta ekipę wczoraj w ratuszu.Rozbawieni,weseli....nie wyglądali na ludzi którzy martwią się o Motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dupę dostał na testach że z płaczem wrócił. I to go przerosło a nie życie za granią.Król następna gwiazda do Niemiec pojedzie,po co? Już brat jego we Włoszech karierę zrobił.Wielkie gwiazdy.hehehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Czech?To ja mam za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciejewski – "Mam nadzieję, że szybko pojawią się oferty, bo nie chciałbym zostawać w Motorze – dodaje". I bardzo dobrze, bo kogo jak kogo, ale zblazowanego Maciejewskiego to już nie chcemy oglądać. Żegnaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...