Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Unia Tarnów, w sobotę o godz. 16.30

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 czerwca 2017 r. o 12:29 Powrót do artykułu
parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bedzie trasmisja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będzie... trzeba iść na mecz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chłopaki teraz wszystko w Waszych nogach i ..... główkach - powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba raczej 2 punkty a nie jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej iść na żużel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSCY na Arenę w żóltych koszulkach i wsperac głosno NASZ lubelski klub bo jest szansa :) !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla tworu Szarowoli w II lidze dla higieny polskiej piłki. Troglodyci powinni siedzieć w IV lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
Nie dla tworu Szarowoli w II lidze dla higieny polskiej piłki. Troglodyci powinni siedzieć w IV lidze.
Powinieneś pójść na ten mecz i wykrzyczeć to kibicom w twarz, najlepiej na sektorze H. Trzymam za ciebie kciuki, pokaż że masz nabiał na swoim miejscu!!!! W necie to każdy kozak, ale ciebie przecież stać na więcej?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szarowoli zabraknie jednego punktu!!!!!! Mam racje Maniek!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor jest w drugiej lidze! A tym ku.... ,Co piszą o Szarowoli do parku kapucyna trzepać nie doje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że masz rację. Nawet moje wsparcie nie pomoże jak się gra piach. Chciałem pomoc. Co mogłem robiłem. Winny się nie czuję. Nie będzie awansu to wracam. IV liga to starta mojego czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga ogłoszenie : parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Lepiej iść na żużel
 Żużel jest o 19, można być na obu meczach, z Areny na Zygmuntowskie niedaleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam marzenie żeby w końcu na Motorze był cały stadion!!! Apeluje! Przybądźcie!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla zdrowia polskiej piłki Spartakus Szarowola Lublin nadal powinien zostać w tej IV lidze buraczanej. Tam jego miejsce, na to sobie zasłużył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już po ciebie jedziemy.....załoga karetki szpitalu neuropsychiatrycznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak boli ta szarowola i dobrze bo ma boleć a my dalej swoje lalalalalalala szarowola !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy RKS Motor zniknął z mapy piłkarskiej Polski w czerwcu 2010 roku, a W lipcu 2010 r. na bazie GLKS Spartakus Szarowola powstał nowy klub zwany od tej pory Motorem SA przejął miejsce Spartakusa w II lidze zrobiono tak aby uniknąć degradacji Motoru o dwie klasy za korupcję. Górnik nie robił takich wałków przyjął degradację do III ligi i po latach sportowo wrócił do Ekstraklasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie musi być smutne wasze życie. Jak was boli ten Motor. Na wszystko tak reagujecie gdy zadzieje się w mieście coś dobrego? Po wykupieniu licencji Motor grał w tej samej lidze tyle, że pozbył się długów, w czym macie taki wielki problem? Jątrzyć dla samego jątrzenia? Serio? Jeśli macie z tym aż taki wielki problem to może namalujcie sobie jakieś transparenty i po pikietujcie pod ratuszem, albo pod Areną, a nie wylewacie wasze frustracje w internecie chociaż nie zdziwię się, że to jedna-dwie osoby. Szkoda mi was (Cię).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...