Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Wigry Suwałki 1:1

Utworzony przez darek, 13 kwietnia 2013 o 16:19
Kibiców zero,a trzecia liga coraz bliżej..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I komu budować ten stadion w Lublinie?!
0
Byłem widziałem mecz tragedia w wykonaniu Motoru kibiców brak za brama postali pośpiewali także po co budować stadion i dla kogo się pytam ? To jakieś nieporozumienie !!!
0
A spółka nic nie robi żeby kibice wrócili na mecze! Ciekawe jak oni chcą zapełnić nowy stadion który powstaje? Nawet jak będą wyniki nie uda im się zapełnic go bez dogadania z kibicami.
0
kibic napisał:
Byłem widziałem mecz tragedia w wykonaniu Motoru kibiców brak za brama postali pośpiewali także po co budować stadion i dla kogo się pytam ? To jakieś nieporozumienie !!!
Kibiców nie ma bo spółka ma kibiców w nosie
0
Kibicow zero bo bojkot jest. Gowno wiesz wiec nie pisz.
0
to nie kwestia braku kibiców tylko zerowej woli ich przyciągnięcia. - słuchanie bluzg, oglądanie żenady na boisku, siedzenie w syfie, brak komercyjnej otoczki Zygmuntowskie i Motor zatrzymały się 30 lat temu. Nikt z rodziną nie przyjdzie na takie coś. Sam wychowałem się na Motorze ale nie da się tego dna ciągnąć tyle lat. Zespół to zaciąg bez składu i ładu
0
objkot srojkot. paru leszczy by przyszło, bluzgami porzucało, i ot taka by była różnica. Bojkot czy nie, Motor normalnych kibiców nie ma. strach przyjść na stadion.
0
prawdziwi kibice byli na meczu a bydło spod znaku pryty i zasranych i zaszczanych gaci(szarowola) stała pod bramą bo nie stać ich na bilet za 10 PLN .Mogą tyjko w puzon dmuchać swoim braciom ze śląska breslau. Do zobaczenia pod bramą w środę zasrane żebraki.A gdy ci co byli dzisiaj na meczu jeżdzili za Motorem to wy zasrance na księdza wołaliście "zorro".Motor to MY- a nie wy żebraki z kunickiego i z bronowic.
0
widocznie kibice spółce niepotrzebni
0
Jak drużyna miasta Lublin zamyka tabele 2 ligi to wina 99 procent wyników brak ambitnych mądrych zawodników a Trener Świerczewski zawód na całej lini to pan Sawa był lepszy nie mówiąc o Ukraincu Bałowecki ??.Trener do d.....albo zawodnicy do d ,,,,,,,y
0
jeśli kibice niepotrzebni klubowi tzn. że klub ma kasę i ma z czego płacić piłkarzom trenerom no i sędziom bo to tez duże obciążenie dla klubu ale jak widać nie dla Motoru Lublin
0
zlikwidowac ten klubik i w miejscu stadionu wybudowac stadnine koni!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: