Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – Wisła Sandomierz 0:1. Gwizdy na Arenie, awans mocno zagrożony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2018 r. o 21:07 Powrót do artykułu
Szparagus Mootorou Szarowola to moc!!!!!!! Dzis pokazal ze awans mu sie nalezy jak co roku i jeszcze przez diesiec lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaaass buhahhahaas szpartakusie rstuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacząć od B klasy. Klątwa Spartakusa działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzane.. Bardzo podejrzane....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki awans? Oni swoje zarobili w klubie, na esteesach i innych obstawkach zapewne. Od jutra w lidze ci tandeciarze (bo to chyba nie piłkarze) mają występować pod nazwą DZIADY. Na Motor w nazwie nie zasługują. Motor to tradycja, walka i honor. A ci wyżelowani lalusie co mają z tym wspólnego? Nic, nic i jeszcze raz nic. Wszystkich po sezonie pożegnać bez prawa do powrotu i zacząć budować prawdziwy Motor oparty na młodych chlopakach, którzy chcą grać w piłkę a nie spacerować po murawie. Tyle. Ave Motor, DZIADY WON!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty pieerdoolisz jaka tradycja walka czy honor...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafiadebil.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe od kilku sezonów w Motorze... zawalić ostatnie mecze ... a potem znowu cały sezon być w gazie i spiepszyć (pamiętajcie: prawdziwego faceta poznaje się po tym, jak kończy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion jest, kibice są, tylko drużyny... nie było i nadal nie ma. W Lublinie III liga to maks. I tak już zostanie. Przykre. Po raz kolejny jestem zawiedziony tą drużyną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AMBICJA, HONOR WALKA DO KOŃCA. Tego możecie uczyć się od CHELMIANKI, tych młodych którzy w 9 prawie wygrywają mecz. 10 którzy remisuja z liderem. Wiadomo że ani CH ani M nie awansują i to boli że nikt z naszego województwa nie awansuje. SZKODA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa się dla tych pseudokopaczy zgadza? Zgadza! W II lidze nie mieli by czego szukać? Napewno nie z takimi umiejętnościami... pamiętam jak syn chciał pójść zobaczyć prezentację przed sezonem zespołu, ale jak zobaczyłem Nowaka, który wyszedł przed prezentacją przywitać się z kimś wśród ludzi, jak zobaczyłem jak ten kopacz z IV ligi chodzi, jakby grał co najmniej razem z Ronaldo kilka sezonów to mnie śmiech ogarnął... z czym do ludzi, pseudo sportowcy z żelem na włosach, was by dobra drużyna z liceum ograła... podejrzewam że nawet dziewczyny z Montexu by słabo nie wypadły, bo mają więcej woli walki, a umiejętności gry w piłkę pewnie nie mniejsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzić konta co niektórych po tym meczu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prokurator tu powinien sie zainteresowac..ja tego jako kibic nie ogarniam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Kupony powchodziły ? Jak tam ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wyżelowane panienki nie chcą wcale awansować. Dobrze im jest jak jest. Po awansie żaden z nich nie nadawałby się nawet do podawania piłek, nie mówiąc o grze w składzie. Stadion ładny, murawa ok, warunki spoko, sponsorzy są więc kasa jest konkretna i na czas. Po co zmieniać robotę? Lepiej zadbać o miejsce pracy żeby go nie stracić... I żelusie zadbali, żeby Broń Boże awans się nie przytrafił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina i należy kibicować swoim, ale po tym co zobaczyłem dzisiaj... Panowie to jest k...wa dramat. To nie jest drużyna na II ligę tylko maks III i to w środku tabeli. Burkhardt to jest jakaś porażka reszta drużyny też nie lepsza. Jednyny Nowak który widać że coś gra ale teraz kontuzja i siedzi na ławce. Te gwizdy i niecenzuralne słowa które leciały pod adresem zawodników po końcowym gwizdku należały się jak psu kość. No cóż trzeba sobie to powiedzieć wprost. Pożegnajmy po sezonie 70 % zawodników których pensje podobno przewyższają nie jeden 2- ligowy klub i stawiajmy na młodzież. Wstyd mi trochę że miasto wojewódzkie nie mam minimum 1 - ligi, a wszak wszyscy wiemy że kasa z naszych podatków z miasta płynie szerokim strumieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni po prostu nie chcieli awansować. Połowy składu by nie było w II lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor napisał że gospodarze od początku dominowali?>Chyba pan sie pomylil bo to Goście przejeli caly mecz, grali tak jakby byli oni teamem do awansu, po pierwszych 5 min juz widziałem że cos jest nie tak, czyzby ustawiony mecz?Żegnamy ich wszystkich, niech sobie teraz dokopia ta wiejska lige i tak to juz bez znaczenia, a faktycznie powinny tym kluvbem zajac sie jakies służby, miasto Lublin, prokurator, sponsorzy, bo tylko staliśmy sie posmiewiskiem, dzis byl mecz sprzedany bo to bylo widac , a chodza juz pogloski ze bedzie w tej sprawie zadyma!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś może wie jaki był dzisiaj kurs na wygraną Wisły u buków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...