Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin wygrał w Kluczborku!

Utworzony przez bea, 30 sierpnia 2009 r. o 09:16
Brawo MOTOR !!! Brawo CHLOPCY!! Brawo TRENER!!Zycze dalszych WYGRANYCH!!Biednie kijowo ale bojowo!!Moze w koncu miasto pomoze poszukac sponsorow!!Niestety nasz zarzad MOTORU by nie poscili na obrady WIELKIEJ RADY MIASTA KOLESIOW !!Ale pan Wojciechowski mogl wejsc i robic zadyme !!Co na wybory kasy potrzebuje !!Motor opuscili wszyscy czerwoni zieloni itp!Nagonka mediow na byle potkniecie w klubie i wysmiewanie sie >Wstyd zamiast pomagac maca jeszcze gorzej .Chce porozmawiac z dziennikarzami o klubie i naszych problemach moze otworze niektorym oczy i bardziej przychylnym okiem spojrza na nasz klub.Czekam na odzew zobaczymy czy jest chetny na rozmowe pt.POZDRAWIAM!! na tym forum prosze sie wpisac to odezwe sie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też bym chętnie porozmawiała z redaktorem ale inaczej niż poprzednik. Myślę że za dużo pisze się właśnie o Motorze i jego problemach. Sport to nie tylko piłka nożna. Nie jestem pewna czy kibice Motoru wiedzą np. o tytułach mistrzyń świata lekkoatletek czy ostatnio wioślarek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Też bym chętnie porozmawiała z redaktorem ale inaczej niż poprzednik. Myślę że za dużo pisze się właśnie o Motorze i jego problemach. Sport to nie tylko piłka nożna. Nie jestem pewna czy kibice Motoru wiedzą np. o tytułach mistrzyń świata lekkoatletek czy ostatnio wioślarek.
Moze i tak sport to nie tylko pilka nozna ale o wiele kosztow finansowych: wiecej druzyn boisk zaplecza trenerskiego itp do finansowania !! Nie wspominajac o oplatach drogich za 1 lige tj. mecze ochrona wyjazdy hotele i inne >>Bez porownania !!POZDRAWIAM!!Ile kibicow przychodzi na mecze pilki a ile na lekkoatletyke? Wiadomo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Też bym chętnie porozmawiała z redaktorem ale inaczej niż poprzednik. Myślę że za dużo pisze się właśnie o Motorze i jego problemach. Sport to nie tylko piłka nożna. Nie jestem pewna czy kibice Motoru wiedzą np. o tytułach mistrzyń świata lekkoatletek czy ostatnio wioślarek.
Jestem kibicem Motoru i dobrze wiem o tych sukcesach o których piszesz. Wczoraj oglądałem w tv na żywo zwycięstwo wioślarek. Pamiętaj, że to lokalny dziennik, a że piłka nożna to najpopularniejszy sport, to często przeczytasz coś o Motorze i innych klubach z regionu (np. Hetman Zamość też ma teraz swoje problemy). Pozdrowienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze więcej widzów przychodzi na imprezy rozrywkowe, tylko że to oni słono płacą za bilety i nikt nie liczy na środki z miejskiej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje dla zawodników.sytuacji organizacyjna w klubie jest tragiczna ale mimo to zawodnicy walczą o jak najlepszy wynik.może w końcu ktoś zainwestuje w ten klub i zmienią się władze.piłka nożna to znakomity nośnik reklamy.najbliższe dni pokażą czy mediom zależy na sensacji czy wyniku sportowym.ciekawy jestem jakie tytuły i artykuły pokażą się przed meczem z Widzewem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie przed meczem z Widzewem dojdzie do kolejnych sensacji.. Chciałbym porozmawiać z paroma dziennikarzami o sprawie Motoru i odpowiedzieć na pytania jako kibic. Ogólne otumanianie ludzi i porównywanie kibiców Motoru do największego zła jest moim zdaniem poniżej wszelkiej krytyki i nie na miejscu, bo każda osoba, która była na meczu wie jak jest ! Ludzie tłumaczą brak widzów na meczach słabymi wynikami zawodników, a moim zdaniem chłopaki grają jak na taką sytuację klubową bardzo dobrze i jedynie brakuje sponsora, który by to wszystko pociągnął w dobrym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaparaszamy na treningi do PN Motor Lublin 1998 - Bartłomiej Janiszewski tel 502 908 999 1999 - Waldemar Leszcz tel 663 123 104 2000 - Mariusz Sawa 509 182 711 Robert Chmura 606 640 515 2001 - Kamil Skowron 501 64 12 83 2002 i nabór w dzielnicach południowych Lublina - Konrad Pawelec 509 080 666 2003 i nabór w dzielnicach północnych Lublina - Łukasz Chwiejczak 792 370 012
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrócił Popławski i nareszcie jest komu wykańczać akcje! Brawa też dla Białka! Tak trzymać!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...