Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin - Znicz Pruszków 1:2

Utworzony przez zet, 5 maja 2012 r. o 20:56
Niehodze w bialej czapce ani w dresie tak sie ubieraja cioty.ja preferuje moro i glany .(nie skin)..a ty zakopleksiony buraku czas krowe doic .JEBAĆ PZPN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznaniak napisał:
Sędziowie z Podkarpacia to są MĘDY dla drużyń Lubelskich czytajcie wpisy przez 4 lata Greń Stęchły ,Gawron i wszystko jasne.Noże warto zareagować w PZPN aby te mędy nie gwizdały meczów z drużynami lubelskimi .Górnik Łęczna ,Bogdanka ,Motor .Oby Gawrony z Mielca nie londowały na lubelskich stadionach.Oglondałem mecz na tv internetowej bramka ze spalonego katrtki czerwone za co?
Jak ja kocham taką ortograficzną "ostrą jazdę bez trzymanki" w wykonaniu encyklopedycznego okazu inteligentneg inaczej kibola Motoru : - MĘDY - pisze się tumanie M E N D Y; - londowały - pisze się tępaku L Ą D O W A Ł Y; - Oglondałem - idioto, pisze się O G L Ą D A Ł E M. Na koniec mała dygresja - jaki sport i jaki poziom drużyny taki poziom wykształcenia i inteligencji kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Rks napisał:
Merc nastepny ujadacz szmata cie urodzila i powinna utopić.wpadnij na mecz i powiedz mi to w twarz ,chyba ze jestes bohaterem za klawiatury sku***elu.MOTOR JEST BYL I POZOSTANIE a twoje marne podatki (ciecia parkingowego)i tak gówno daja .a miasto wojewodzkie powinno reklamowac miasto w kraju i wspierac sport,ale te tluste urzedasy napychaja portfele zamiast robic cos dla ludzi .
Wytłuściłem coś fajnego. Po wstępnej analizie twojego posta stwierdzam, że dla takich inteligentnych inaczej "ludzi" nie warto nic robić poza ....... propagowaniem EUTANAZJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Olo wara od Motoru psie,jak zes jest cwelu pusty deb*** to milcz niemajacy pojecia.widly w reke i do gnoju.matkojebco pierdo.lony
Oto post godny typowego kibola Motoru kopanego . Poziom intelektualny wręcz wzorcowy tej prymitywnej nacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tfuj stary zamiast w cipe matce powinien sie w usta spuscic jednego pedała mniej.jak masz cos to dzwoń 725385518.dawaj bohaterze na ustawke hyba ze strah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Tfuj stary zamiast w cipe matce powinien sie w usta spuscic jednego pedała mniej.jak masz cos to dzwoń 725385518.dawaj bohaterze na ustawke hyba ze strah
hahahahahahahahahaha! Jak łatwo takiego pryszcza sprowokować. To żeś pojechał w swojej rodzinnej gwarze . A o zdewastowanych bandach dmuchanych na stadionie możesz w swojej "inteligentnej" kibolskiej gwarze coś wymamrotać? Wtedy swoje gierojstwo byś pokazał.I numer w Plusie na kartę by był zbędny. Ale myślę, że "hyba ze strah" ci na to nie pozwoli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jestes zerem z toba niema o czym kontemplowć.napinka na forum tyle potrafisz a jak idziesz ulica to srasz pod siebie.czego ku*** niedzwonisz czyżby strah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ty jestes zerem z toba niema o czym kontemplowć.napinka na forum tyle potrafisz a jak idziesz ulica to srasz pod siebie.czego ku*** niedzwonisz czyżby strah
Adamek zapomniałeś wziąć leki PSYCHOTROPOWE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Ty jestes zerem z toba niema o czym kontemplowć.napinka na forum tyle potrafisz a jak idziesz ulica to srasz pod siebie.czego ku*** niedzwonisz czyżby strah
niema - powinno być NIE MA !!! kontemplowć - powinno być KONTEMPLOWAĆ ale i tak w tym przypadku słowo to nie powinno być stosowane gdyż dotyczy czego innego. KONTEMPLOWAĆ możesz nad własnym ograniczeniem intelektualnym; niedzwonisz - prawidłowo powinno być NIE DZWONISZ; strah - normalni, wykształceni ludzie piszą STRACH. Podsumowując: osobnik spłodził jedno krótkie zdanie i zrobił aż tyle byków. O czym to świadczy? Nie muszę chyba mówić. Ja takiego wstydu bym nie zniósł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Tfuj stary zamiast w cipe matce powinien sie w usta spuscic jednego pedała mniej.jak masz cos to dzwoń 725385518.dawaj bohaterze na ustawke hyba ze strah
Tfuj - to już nadaje się do telewizji !!!! Inne cudowne "kwiatki" ortografii polskiej stosowanej przez tego okaza łaskawie wytłuściłem. Ciekawe ile jeszcze "inteligencie" zaprezentujesz takiego obciachu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knot ciagnij druta pało.a ty mero miales ciezkie dzieciństwo.mama pijaczka miales w domu kilnastu tatusiów mama podmywala piczke w misce bo dawala za jabola.a ty spiewales w slowikah i ksiadz sie z toba zabawial.dlatego prubujesz tu uczyc ortografi .jak myslisz ze jesteś anonimowy to sie mylisz lepiej uwazaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibole mortoru krzyczą na policje : białe kaski robia laski , hahqa a sami nakładaja białe kaszkietówki z bazaru hahahaa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Knot ciagnij druta pało.a ty mero miales ciezkie dzieciństwo.mama pijaczka miales w domu kilnastu tatusiów mama podmywala piczke w misce bo dawala za jabola.a ty spiewales w slowikah i ksiadz sie z toba zabawial.dlatego prubujesz tu uczyc ortografi .jak myslisz ze jesteś anonimowy to sie mylisz lepiej uwazaj!
No toś znowu po swojemu z inteligencją pojechał . Masz po prostu bujną wyobraźnię patologicznego seksualnego frustrata. Ciągoty do takich perwersji i zapewne własne wspomnienia z dzieciństwa to trzeba po prostu leczyć PRZYGŁUPIE U psychiatry, lub poddać się sterylizacji. Mam także cichą nadzieję na twoją resocjalizację i dlatego znowu wytłuszczam twe "dzieła" ortografii polskiej .I jeszcze jedno - jak takiego chorego przygłupa jak ty ktokolwiek dopuścił do komputera to powinien mu wyjaśnić, że polskie znaki pisze się z klawiszem "alt".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
Wytłuściłem coś fajnego. Po wstępnej analizie twojego posta stwierdzam, że dla takich inteligentnych inaczej "ludzi" nie warto nic robić poza ....... propagowaniem EUTANAZJI.
Sławnymi z dysleksją byli :Leonardo da Vinci,George Washington,Hans Christian Andersen,Albert Einstein,Pablo Picasso,Agata Christie.Brak poprawnego pisania nie przeszkodził im w zostaniu sławnymi.Oni coś w życiu osiągnęli a Ty leczysz swoje kompleksy na forum lokalnej gazety.Szkoda,że nie potrafisz przeanalizować tekstów w naukowych periodykach i tam prowadzić merytorycznej dyskusji.Operowanie stereotypami świadczy o wąskim spojrzeniu na zagadnienie.Nie każdy kibic to bezmózgi mięśniak w dresie.Pozdrowienia dla normalnych.Do zobaczenia na sportowych arenach Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cogito ze stadionu napisał:
Sławnymi z dysleksją byli :Leonardo da Vinci,George Washington,Hans Christian Andersen,Albert Einstein,Pablo Picasso,Agata Christie.Brak poprawnego pisania nie przeszkodził im w zostaniu sławnymi.Oni coś w życiu osiągnęli a Ty leczysz swoje kompleksy na forum lokalnej gazety.Szkoda,że nie potrafisz przeanalizować tekstów w naukowych periodykach i tam prowadzić merytorycznej dyskusji.Operowanie stereotypami świadczy o wąskim spojrzeniu na zagadnienie.Nie każdy kibic to bezmózgi mięśniak w dresie.Pozdrowienia dla normalnych.Do zobaczenia na sportowych arenach Lubelszczyzny.
Tak. Widać to po ogólnej twórczości tego czegoś z nickiem Adamek. To "coś" rzeczywiście coś osiągnęło. Co? Wielkie D N O. A kompleksów znawco dyslektyków nie leczę tylko walczę z chamstwem i bydlęctwem na różnych forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Adamek' timestamp='1336316326' post='627901'] Knot ciagnij druta pało.a ty mero miales ciezkie dzieciństwo.mama pijaczka miales w domu kilnastu tatusiów mama podmywala piczke w misce bo dawala za jabola.a ty spiewales w slowikah i ksiadz sie z toba zabawial.dlatego prubujesz tu uczyc ortografi .jak myslisz ze jesteś anonimowy to sie mylisz lepiej uwazaj! [/quote Strachy to na lachy adamek,cwel rura bardaszana leberko jesteś,pędż biednemu pod fujare loki kręcić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...