Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin zremisował na własnym boisku ze Zniczem Pruszków. Nietypowy gol Carlosa

Utworzony przez ~Motorowiec~, 12 maja 2010 r. o 21:25
A przez naszego kapitana Żmude tracimy bramkę.Już nie po raz pierwszy.W Katowicach samobój,w Sandencji samobój,dziś zamiast gdzieś wybić to nie wiem co zrobił pajac.Przecież nie od dziś gra w piłkę. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to robi celowo? Warto zainteresować tą sprawą CBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może to robi celowo? Warto zainteresować tą sprawą CBA.
czlowieku za takie teksty mozesz miec przesrane jak Żmuda wykorzysta to przeciwko tobie w sadzie.....zatsanow sie nad soba.szkoda chlopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale taka prawda. Żmuda zawalił kolejną bramkę. Ile musi jeszcze zawalić, żeby zrozumiał że ze swoim poziomem najwyżej powinien grać w 4 lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak teraz ale kiedyś jak pracowałem w Biedronce to Żmuda zawsze po meczu przychodził po czteropak piwa... Wydaje mi się ze sportowiec powinien dbać o kondycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~misio~ napisał:
Nie wiem jak teraz ale kiedyś jak pracowałem w Biedronce to Żmuda zawsze po meczu przychodził po czteropak piwa... Wydaje mi się ze sportowiec powinien dbać o kondycje.
No toż właśnie dbał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE BANIAK ALE PAN CIENKI TRENEREK! CO PAN UCZYNIŁ DLA MOTORU? CHYBA MAŁO! A JAKI NERWOWY, CHCIAŁ BIEDNY KOMUŚ TELEFON WYŁĄCZYĆ! A PO WTÓRE WITAMY MOTOREK W II LIDZE! ZAWODOWCY!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdybym był prezydentem lublina to wezwałbym ludzi odpowiedzialnych za stadion i zrobił taką zadymę żeby nie wiedzieli gdzie są.Stolica nie kultury ale syfu, amatorstwa nieróbstwa i kolesiostwa.Ile razy my lublinainie mamy słuchać o tej murawie czy w tym powalonym mieście nie można zrobić 3-4 boisk plus tego na zygmuntowskich.To kpina z ludzi z kibiców z lublinian.Jak ta pseudoelita z słomą w butach która osiadła lublin nie umie zupełnie nic to niech wraca do kraśnika,kielc,cycowa kozich wołek i świdika psuć tam .Lublin wystarczająco jest już posmiewiskiem w każdej możliwej dziedzinie życia.Na wsiach mają lepsze boiska i zaangażowenie niż w tej psudowsamraśnej metropoli.I słowa o grajkach.Baniak ma rację Motor nie zagra 2-3 meczy ostro na maksa.Im się nie chce nie mają siły ambicji woli walki.Jak się nie podoba to iść na budowę .Tyle że tam by mieć 2-3 tys trzeba zapierd.........c a nie chodzić i drapać się w tyłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam odmienne zdanie niż M. Otóż Lublin pretenduje do europejskiej stolicy kultury, dlatego też preferuje "kulturalne" dyscypliny sportu. Piłki nożnej na pewno nie da się zaliczyć do tej grupy, tym bardziej tej w wykonaniu Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...