Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor ma trenera, Mirosław Kosowski zastąpił Ryszarda Kuźmę

Utworzony przez xxx, 23 czerwca 2009 r. o 22:57
no dobra zarząd jest... wole o nim nie pisać bo mam swoje na ten temat spostrzeżenia ale moje zdanie nic nie zmieni no ale jest ... trener jest i nawet mi odpowiada przynajmniej nie drogi w utrzymaniu i zna nasze realia, stadion dalej ten sam no ale na 2 ligę wystarczy wytrzymał Widzew to i jeszcze troche wytrzyma, pytanie brzmi kto ma grac w tej drużynie no ku..wa kto??? ja się pytam czas ucieka i albo piłkarzy zostanie połowa albo brać juniorów bo 3 to od ręki wymienię a jak nie to uzupełnić skład 3 i 4 ligowymi chłopakami z Lubelszczyzny!!! dlatego panowie dziennikarze mam nadzieje że nie odpuścicie i dalej na bieżąco będziecie informować o zmianach i ewentualnych transferach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten trener nic nie zmieni,z tym zarządem,szkutnikiem i sadowskim mozna ogłosic pogrzeb lubelskiego motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Sadowski, to pewnie ojciec tego nieudacznika który grał w Stali Poniatowa, jaki ojciec taki syn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...