Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor nie płaci, piłkarze na skardze u prezydenta

Utworzony przez norbert, 5 marca 2012 r. o 12:06
nie płacą piłkarzom ponieważ zbierają na przyzwoita pensję dla jacka bąka któremu przecież żona kasę z konta wyprowadziła a on jako dyrektor za marne złotówki pracował nie będzie.zreszta pewnie i pan paszkiewicz waldemar jakis kierowniczy stołek do emeryturki dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skargi i zażalenia to oni mogą składać do...ŚLEPEJ KISZKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktory sponsor przy zdrowych zmyslach zechce ladowac pieniadze w tych lanserow,bo przeciez nie pilarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech zaczną sobą jakiś poziom sportowy reprezentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZIOM SPORTOWY?Wolne żarty.Oni są na poziomie zerowym,pod każdym względem,dybią tylko,jak tu kasę za friko wyciągnąć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak idiotycznych wpisów zw żadnym mieście nie słyszałem czy to sa Ludzie z Lublina? czy to są kibice ??MOtoru LUblin?????-wstyd ,aby Chociaż jeden klub nie był w 1 lidze de fakto w 2lidze.Motor jest najbardziej znaną marką ze wschoniej ściany w Polsce .Motor to wychowawca reprezentantów Polski .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie to ten sam idiota wpisał te wszytskie posty dla niepoznaki co kilkanaścieminut. Zieja z niego , musi być na prawdę kompletnym zjebem i chyba jest megazakompleksiony. Współczuję jego rodzicom, że im sie takie cos urodziło. Pewnie duża część komentarzy pod artykułami o Motorze w dw,kl i gw to jego sprawka, ale cóż, internet daje duże możliwości takim deb***om jak on do zgrywania kozaków i mądrali. Kozaki w necie, piz*y w świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ML Współczuć to Ty mały człowieczku powinieneś jedynie swoim rodzicom za to,że bidoki nie mieli czasu Cię wychować i nie wbili w ten pusty Twój łeb tego,że brzydkich słów nie powinieneś używać bo po prostu nie urośniesz knypie.Rozumiesz mnie? Prawda jest taka,że pieniądze podatnika (lubelaka) nie mogą iść na zmarnowanie bo ci ludzie,którzy krytykują piłkarzy/kopaczy lokalnych,klub płacą podatki do Urzędu Miejskiego i mają pełne prawo wiedzieć jak ratusz nimi dysponuje.Jeżeli jesteś takim obrońcą ich albo jakimś adwokatem to sprowadź sponsora,który będzie finansował fanaberie klubu i piłkarzy/kopaczy a problem będzie rozwiązany.Klub pieniądze marnotrawi na zbędne etaty,kiepsko sporządzone kontrakty dla kiepskich piłkarzy/kopaczy i ja też zdziwiłbym się gdyby Żuk oszalał i ponownie rzucił kasą w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grac za darmo i nie narzekac!A jak czasu obstanie to z jedna ksiazke w zyciu przeczytac,tylko ze ZROZUMIENIEM,chociaz z tym ciezko bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej skardze to oni siedza czy leza???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popisy deb***i na internecie a ja wolę mecz pilkarski niż filcharmonie czy żuzel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henryk napisał:
popisy deb***i na internecie a ja wolę mecz pilkarski niż filcharmonie czy żuzel
widać, że wolisz też od słownika ortograficznego... "Filcharmoni..." a co to jest? Poza tym wstydziłbym się pójść na mecz Spartakusa Szarowola z s. w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile zarabiają piłkarze Motoru, skoro mogą tak długo żyć bez pensji i nie musieć sobie dorabiać? Chyba sporo he?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...