Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor – Podlasie 3:1. Licznik zwycięstw ciągle bije!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 kwietnia 2017 r. o 18:12 Powrót do artykułu
Ile było karnych???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeeeeeeeeeeeeeeeeeest braaaaaaaaaaaaaavvvoooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siódmy mecz siódmy karny jesteście pośmiewiskiem Polski. Mam nadzieję że zostaniecie w III lidze dla higieny polskiej piłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,chłopi,, karny to jakas kara dla wygranych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drukuja awans do następnej ligi? I tak sie nie uda bo to patałachy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i awansuje Motor? Ostrowiec mała mieścina, Rzeszów zasada gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta,a Kraków??? Garbarnia wcale nie musi być zainteresowana awansem, Kraków ma swoje problemy, dwa kluby w ekstraklasie (z czego Cracovia pewnie spadnie do I ligi), na Garbarnie chodzi mało kibiców. Już bardziej popularny jest Hutnik, w Krakowie nie ma ciśnienia na awans do II ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tydzień się okaże co wart jest ten motorek.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ostatnie mecze Motoru to czysta sprawa, bo jak nie, to mogą kiedyś zdegradować Motor do A klasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi się tak wydaje, że w tych niższych ligach, od I ligii począwszy, wygrane niektórych drużyn są grubymi nićmi szyte... Jak lider I ligii przegrywa 1:4 z broniącą się przed spadkiem drużyną, to jest to conajmniej dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOR PANY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu k.rwa karny???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle co akcji dziś zmarnowali.. Spokojnie powinno by 5 albo wiecej. Z kszo i rzeszowami nie można tak marnować, bo sie zemści..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale macie bul du..y. Motor był lepszy 2 połowa miodzio...teraz trzeba ro..ć Stal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu k.rwa karny???Byłeś cepie na meczu?widziałeś sytuację po którym sędzia wskazał na "wapno"?jeśli nie byłeś nie widziałeś nie zabieraj zdania.Karny był za rękę Podlasia w polu karnym,nawet sami zawodnicy Podlasia bardzo nie protestowali,ale skąd ty to ku*wa możesz wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu Maniek w roli głównej. Spartakus miał karnego po strzale Mańka. Ręka była .... tzn. to było ramię ale z sędzią załatwione w przerwie było że będzie ręka. Popatrzcie jak chłopak co torby jeszcze niedawno nosił w VI lidzeteraz sobie radzi w IV. Rewelacja. Jeśli Spartakus zrobi awans to dużo zasługi będzie Mańka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnystaw siedzi w domu bo mu partner kazał jaja maloeac a nie ja mecze chodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gównoburza że Motor miał karnego tam na dole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciu pilkarz jest z brzuszkiem.. siłka by się przydala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Biedroniem w Stambule. Kumasz Stambuł ? to takie miasto. W Turcji. Turcja to taki kraj na pograniczu Europy i Azji. Ogarniasz ? Pewnie nie ! Tyle trudnych nowych słówek w dwóch linijkach tekstu. Spartakus rules.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze awansuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...