Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor przegrał z Widzewem (wideo)

Utworzony przez 19buda55, 3 sierpnia 2008 r. o 11:40
... Widzew!!!
Ostatnio edytowany 4 sierpnia 2008 r. o 11:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak CIEBIE kibolu!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd pajacyki msieszne haha a gdzie wks?:)hahha Hanba!!TYLKO WIDZEW CZERWONA ZARAZAA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz Być Cykorem, Trzymaj Z Lubelskim MOTOREM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo mówić, po meczu w łęcznej myślałem że wszystko idzie w dobrą stronę, nietety nic bardziej mylnego. Zastraszenie w mediach i podgrzanie atmosfery spowodowało małą ilość kibiców na trybunach. Co do hools Motoru to powiem krótko, panowie nie przychodźcie na mecze bo przynosicie wstyd klubowi. Jak planujecie jakąś akcję to zróbcie to tak by nie wysługiwać się 15sto latkami. Nie przychodzępo to na mecz by się tłuc. Siedziałem na łuku i nie miałem ochoty zostać skopany przez tak samo inteligentnych chuliganów widzewa bo nie po to przychodzę na mecz. Wasze okrzyki do uciekających gdzie spie...lacie były tak samo deb***ne jak i wy. Zrozumcie nie po to przychodzimy na mecz. Jeśli macie ochotę z każdym z was indywidualnie mogęsięzmierzyć na dyskotece ale mecz jest po to by zachwycać się widowiskiem. Zróbcie sobie ustawkęi nikt wam tego nie będzie mial za złe. Niestety po całym incydencie zarówno piłkarze jak i normalni kibice Motoru nie mieli ochoty grać ani kibicować. APELUJĘ DO WAS NIE PRZYCHODŹCIE JUŻ NA STADION BO PRZYNOSICIE WSTYD KLUBOWI. CAŁA POLSKA NIE ŚMIEJE SIĘ TERAZ Z WAS TYLKO Z MOTORU I DLA CZEGO MAM TERAZ ZA WAS TĘPAKI CIERPIEĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDA MOTOR ucieka filmik http://pl.youtube.com/watch?v=S3NT8l69OtE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadyma na stadionie była konsekwencją "przywitania" nas przez cykorów. Obrzucili nas kamieniami i spieprzyli na swój sektor, co i tak ich nie uchroniło, Widzew zaczął sie wycofywać w momencie kiedy policja zaczeła wchodzic na sektor i to chyba was uratowało. Zabezpieczenie meczu było fatalne i pewnie motor poniesie teraz tego konsekwencje które dotkną najbardziej tych, którzy przyszli oglądac mecz a nie mordobicie. Dawno nie widziałem meczu na którym w strefie buforowej ochornę stanowiło 4 czy 5 kolesi, może na żużel to wystarcza. Jeśli chodzi o doping to możecie się od nas dużo nauczyć. Zapraszamy do Łodzi jesienią ale dam sobie rękę uciąć że nie stac was na takąliczbę wyjazdową. Pozwolę sobie jeszcze zacytować komentarz kibica motoru z 90minut.pl "kibice motoru z kilkunastu skopali ok.50 letniego faceta który szedł z szalikiem Widzewa. jak kibice Widzewa weszli na stadion, to kibice motoru pobigli do nich z wiadomych celach. kibice Widzewa w liczbie ok.20-30 pogonili ich, po czym wkroczyli na koronę stadionu i przegonili cały sektor naszych kibiców. jakie tłumaczenia, ze tam były dzieci?? skoro te same dzieci tłukły przed meczem 50 letniego faceta. piłkarsko-porażka, kibicowsko-porażka, chuligańsko-porażka. widzew-dopin rewelacja, o takim my możemy tylko marzyć. u nas wznoszone są jedynie okrzyki cała polska w cieniu śląska i pozdrowienia do więzenia. ja już na motor nie pójdę. dosyć upokorzeń." Powinna sobie to poczytać ta stara baba która na filmiku z zadymy tak sięcieszy jak 10 gości katuje Widzewiaka, choć chwile później chyba już jej nie było tak wesoło. Pozdrowienia dla normalnych kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
voytech napisał:
Co tu dużo mówić, po meczu w łęcznej myślałem że wszystko idzie w dobrą stronę, nietety nic bardziej mylnego. Zastraszenie w mediach i podgrzanie atmosfery spowodowało małą ilość kibiców na trybunach. Co do hools Motoru to powiem krótko, panowie nie przychodźcie na mecze bo przynosicie wstyd klubowi. Jak planujecie jakąś akcję to zróbcie to tak by nie wysługiwać się 15sto latkami. Nie przychodzępo to na mecz by się tłuc. Siedziałem na łuku i nie miałem ochoty zostać skopany przez tak samo inteligentnych chuliganów widzewa bo nie po to przychodzę na mecz. Wasze okrzyki do uciekających gdzie spie...lacie były tak samo deb***ne jak i wy. Zrozumcie nie po to przychodzimy na mecz. Jeśli macie ochotę z każdym z was indywidualnie mogęsięzmierzyć na dyskotece ale mecz jest po to by zachwycać się widowiskiem. Zróbcie sobie ustawkęi nikt wam tego nie będzie mial za złe. Niestety po całym incydencie zarówno piłkarze jak i normalni kibice Motoru nie mieli ochoty grać ani kibicować. APELUJĘ DO WAS NIE PRZYCHODŹCIE JUŻ NA STADION BO PRZYNOSICIE WSTYD KLUBOWI. CAŁA POLSKA NIE ŚMIEJE SIĘ TERAZ Z WAS TYLKO Z MOTORU I DLA CZEGO MAM TERAZ ZA WAS TĘPAKI CIERPIEĆ.
Widzę że kolega jest aktywny na kilku forach ta sama wypowiedz, podziwiam za wytrwałość ale podejrzewam ze adresaci tego apelu nie są go w stanie zrozumieć a może i mieliby problemy z przeczytaniem, niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bydło kibice motoru to bydło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibice motoru to bydlo ? jak dla mnie banda malych napinaczy ktora jest cwana tylko w grupie pewnie jak uciekali to sie osrali z strachu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bitwa remisowa nie wiedziałem co sie działo na trybunach bo byłem na dole Na początku Widzew uciekał potem Motor wycofywał sie ale widzewiacy ponosili większe straty co widać ile szalików zostało spalonych na innych filmikach potem uciekali juz z trybun tutaj widac walka remisowa ale dlanas Motoru to wstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁWC napisał:
Zadyma na stadionie była konsekwencją "przywitania" nas przez cykorów. Obrzucili nas kamieniami i spieprzyli na swój sektor, co i tak ich nie uchroniło, Widzew zaczął sie wycofywać w momencie kiedy policja zaczeła wchodzic na sektor i to chyba was uratowało. Zabezpieczenie meczu było fatalne i pewnie motor poniesie teraz tego konsekwencje które dotkną najbardziej tych, którzy przyszli oglądac mecz a nie mordobicie. Dawno nie widziałem meczu na którym w strefie buforowej ochornę stanowiło 4 czy 5 kolesi, może na żużel to wystarcza. Jeśli chodzi o doping to możecie się od nas dużo nauczyć. Zapraszamy do Łodzi jesienią ale dam sobie rękę uciąć że nie stac was na takąliczbę wyjazdową. Pozwolę sobie jeszcze zacytować komentarz kibica motoru z 90minut.pl "kibice motoru z kilkunastu skopali ok.50 letniego faceta który szedł z szalikiem Widzewa. jak kibice Widzewa weszli na stadion, to kibice motoru pobigli do nich z wiadomych celach. kibice Widzewa w liczbie ok.20-30 pogonili ich, po czym wkroczyli na koronę stadionu i przegonili cały sektor naszych kibiców. jakie tłumaczenia, ze tam były dzieci?? skoro te same dzieci tłukły przed meczem 50 letniego faceta. piłkarsko-porażka, kibicowsko-porażka, chuligańsko-porażka. widzew-dopin rewelacja, o takim my możemy tylko marzyć. u nas wznoszone są jedynie okrzyki cała polska w cieniu śląska i pozdrowienia do więzenia. ja już na motor nie pójdę. dosyć upokorzeń." Powinna sobie to poczytać ta stara baba która na filmiku z zadymy tak sięcieszy jak 10 gości katuje Widzewiaka, choć chwile później chyba już jej nie było tak wesoło. Pozdrowienia dla normalnych kibiców
Ty wiesz jakie Ty głupoty piszesz? widzewek uciekał na dole a Na trybunach były same dzieci więc? wez pomysl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁWC napisał:
Widzę że kolega jest aktywny na kilku forach ta sama wypowiedz, podziwiam za wytrwałość ale podejrzewam ze adresaci tego apelu nie są go w stanie zrozumieć a może i mieliby problemy z przeczytaniem, niestety
Jestem aktywny bo mam dość. Jedno jest pewne na mecze nie przestanę chodzć bo nie tędy droga. Mam pewien pomysł ale na wszystko przyjdzie czas. Step by Step.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to co sie dzieje na meczach jest brakiem jakiejkolwiek kultury, oczywiście chodzi mi o tzw."kibiców", zachowujecie sie gorzej niż bydło, a policja zamiast zrobić porządek to bawi się z wami. Dla mnie to poprostu nie mieści się w głowie co na tych meczach, bądź po wyprawia się. Jest to dla mnie ogromnym szokiem jak wy się zachowujecie, jesteście dla mnie pustakami którzy nie potrafią kibicować. Polskie prawo powinno się zmienić, powinno być surowsze, powinny być wyższe kary, to może te bydło uspokoiłoby się. Dziwie się strasznie, że to nikomu nie przeszkadza że jeszcze nikt się za to nie wziął, bo to co się dzieje na meczach bądź po meczach to jest tragedia. Nie wiem po co wy „kibice” przychodzicie na mecze, wyżyć się na policjantach bądź kibicach z drugiej drużyny. Nie myślicie o tym że możecie kogoś zranić, przecież każdy ma jakąś rodzinę, jakiś bliskich. Tak ciężko to zrozumieć? Czuję obrzydzenie do was pseudokibice. Żeby przynajmniej „kibice” Motoru byli normalni, jesteście gorzej niż stado bydła, policja, władze zbyt się z wami bawią, powinny być drastyczniejsze środki na zwalczanie tego typu marginesów społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kibicach nie ma co pisać bo ten mecz pod względem kibicowskim to jedna wielka porażka Motoru.policja na tyle godzin zamknęła ulice a nie potrafiła zabezpieczyć imprezy.sami nalegali aby Widzew dostał 500 biletów a weszło ich ok 1000.kto pozwolił na wyważenie bramy i swobodne przemieszczenie sie kibiców przejezdnych po stadionie.gdziebyła wtedy ochrona i policja?przy dobrze zabezpieczonej imprezie nawet przy najbardziej agresywnych kibicach nie dochodzi do awantur.a w Lublinie jak zwykle amatorka.napewno zamkną stadion.policja będzie sie cieszyć bo od dawna wiadomo że szukają byle pretekstu do przełożenia meczu.Motor jako klub dostanie kary a osoby odpowiedzialne za zabezpieczenie imprezy raczej nie poniosą żadnych konsekwencji.dopóki nie będzie nowoczesnego stadionu i nie zmieni się myślenie oraz podejście do wykonywania swojej pracy przez osoby odpowiadające za bezpieczeństwo dopóty będzie tak jak jest.gorzej juz być nie może i wierze że będzie juz tylko lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cala Polska dzisiaj spiewa -Motor Lublin to jest sciema!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDZEW WIDZEW ŁÓDZKI WIDZEW JA TEJ K***Y NIENAWIDZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpier*** WIDZOWINAJWIEKSZEMU CWELOWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHCESZ BYĆ Sku***ELEM TRZYMAJ Z WIDZEWEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napinajcie sie lamusy ,szkoda ze na meczu tego nie pokazaliście bez pozdrowien bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...