Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na utrzymaniu Orląt zależy tylko trenerowi

Utworzony przez Fan, 13 czerwca 2010 o 21:34
UNIA W. witam w A-Klasie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie redaktorze dziwi mnie dobór informacji nt meczy okręgówki lubelskiej. Oczywiście ważny jest problem Orłów ale wydaje mi się iż ważną sprawą jest awans Wieniawy do 4 ligi na dwie kolejki przed zakończeniem ligi. Jest gdzieś w głębi tekstu. Cały czas najważniejsze dla Pana jest Polesie. Nie pisze Pan o innych drużynach np. Ostrów , Wilkołaz , Opolanin, Wierzchowiska a jesli już Pan napisał to e wontekscie sensacji. Pozdrawiam życzę większego obiektywizmu. Kibic
0
MKS RYKI!!!!!!!!!
0
zauważ że może was pominięto podczas dogrywania meczu z Motorem a dużo pisano o Górze Puławskiej z Polesiem gdyż tu był problem większy z dojazdem który jest kosztowny i z opłatą sędziów która jak na okręgówkę też jest kosztowna ale w momencie kiedy skończyła się 28 kolejka o Polesiu napisano tylko 3 zdania a o was cały artykuł ja np nie widzę nic takiego wielkiego dlaczego by miała gazeta dziennik wschodni pisać tylko o Polesiu a nie o Wieniawie (gratuluje awansu życzę powodzenia w IV Lidze), dlatego ich artykuły nie przeszkadzają mi napiszą o Polesiu dla kibiców Polesia to dobrze nie napiszą ich sprawa mówi się trudno ale nie mam nic przeciwko by pisano dużo w Dzienniku Wschodnim o Polesiu i Wieniawie.
0
unia??-no coments! najbardziej jest zal tych kilku naprawde pracowitych mlodych chlopakow ktorzy zostawiali tyle zdrowia na boisku i to im naleza sie podziekowania ze unia nie spada z ost miejsca. nikt chyba nie ma watpliwosci ze zawiedli Ci najbardziej doswiadczeni
0
Unia jeszcze nie spadła, także się nie wypowiadajcie. Jeszcze wszystko jest możliwe. Własnie mi również wydaje się ze coś jest nie tak, ponieważ Unia duzo punktów straciła w głupi sposó, tracąc bramki w koncówkach oraz remisując wygrane mecze. Troche zabrakło doświadczenia i cwaniactwo. Pozdrawiam wszystkich niech w lidze zostaną najlepsi.
0
obserwator napisał:
Unia jeszcze nie spadła, także się nie wypowiadajcie. Jeszcze wszystko jest możliwe. Własnie mi również wydaje się ze coś jest nie tak, ponieważ Unia duzo punktów straciła w głupi sposó, tracąc bramki w koncówkach oraz remisując wygrane mecze. Troche zabrakło doświadczenia i cwaniactwo. Pozdrawiam wszystkich niech w lidze zostaną najlepsi.
Gdyby M. Chmielik nie zgrywał wielkiej "gwiazdy" to Unia z pewnością nie walczyłaby o utrzymanie w okręgówce
0
fan napisał:
Gdyby M. Chmielik nie zgrywał wielkiej "gwiazdy" to Unia z pewnością nie walczyłaby o utrzymanie w okręgówce
zgadzam się z przedmówcą..Maciek robi się na boisku ważniejszy od Trenera....co zbyt dobrze o nim nie świadczy..lol
0
kibic napisał:
unia??-no coments! najbardziej jest zal tych kilku naprawde pracowitych mlodych chlopakow ktorzy zostawiali tyle zdrowia na boisku i to im naleza sie podziekowania ze unia nie spada z ost miejsca. nikt chyba nie ma watpliwosci ze zawiedli Ci najbardziej doswiadczeni
zgadzam sie ztym.Z cala pewnoscia jest jeden taki zawodnik bardzo pracowity, zwrotny i szybki pozyteczny zarowno w obronie( choc zeby gral w obronie to troche bylo przegiecie zwlaszcza ze nie bylo rownie groznych atakujacych) jak i ofensywie, jego wejscia skrzydlami nie raz sialy zamet u przeciwnikow a jego akcje konczyly sie lub winny konczyc bramkami. bardzo profesjonalnie podchodzacy do treningow i meczow skromny i cichy na boisku i poza nim. pewnie ze mial i grsze mecze ale to w oparciu o niego powinna byc budowana druzyna. o kim mowa?? chyba kazdy kto choc troche interesowal sie meczami Unii wie ze to WOJTEK MARZEC! zastanawiajace jest ze jeszcze nikt z zewnatrz nie dostrzegl jego umiejetnosci byc moze dlatego wlasnie ze nigdy nie gral pod siebie nie promowal sie jak to robia co niektorzy lecz najwazniejsza dla niego byla druzyna. wypada mu tylko zyczyc zeby trafil do lepszej druzyny bo w Wilkolazie napewno nie rozwinie sie
0
swieta prawda Wojtek to prawdziwy profesjonalista
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: