Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie reformy w okręgówce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2016 o 13:24 Powrót do artykułu
Ważność kart wygasła między meczami????hehe, dobre, przecież jest data badania, wiadomo, że grali na tych kartach wcześniej, ciekawe co na to Związek, a wybory blisko...zobaczymy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego plajtują kluby?.Odpowiedź jest jedna :Związek piłkarski wyciąga z klubów coraz więcej kasy.Nie może być tak,że przy transferach opłaty są 600 ,1200 zł od zawodnika.Aby promować piłkę muszą to być opłaty symboliczne po 60 zł po 120 zł.Zgłoszenie zawodników kosztuje,różne weryfikacje boisk( na rok,może na 2 lata-kosztuje).Weryfikatorzy jeżdżą dziennie po kilku klubach w wakacje i kasują.Na meczach kasują sędziowie,obserwatorzy,doją te biedne kluby a przez to ich GMINY. Za kartki płać i płacz.Trzeba sobie zadać pytanie kto tu dla kogo jest.NALEŻY NATYCHMIAST OBNIŻYĆ KOSZTY WSZYSTKIM KLUBOM,bo ZWIĄZEK BĘDZIE SIĘ MIAŁ ZA DOBRZE. Oni nie wiedzą co z kasą robić.Oni tylko biorą i nic w zamian nie dają. KIEDY się te kluby wreszcie obudzą i zastrajkują nie wychodząc na boisku w paru kolejkach po kolei.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jeśli Sygnał mówi że karty wygasły między meczami to niech okaże te co wygasły prosta sprawa a Lzpn powinien to dokładnie sprawdzić i przykładnie ukarać a nie zamiatać pod dywan bo to klub z Lublina, mam nadzieję że dziennikarze sprawę wyjaśnią do końca choćby ze względu na kluby które zostały oszukane przez Sygnał i jego pseudo działaczy, sprawą zainteresuje inne media żeby nie było.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szanowny Panie Redaktorze , Panie Przewodniczący Wydziału Gier,czy taka sytuacja jak podrabianie kart zdrowia wymaga protestu drużyny przeciwnej czy może takie działania powinny być ścigane z urzędu , z tego co wiem to do kart zdrowia drużyna przeciwna nie ma wglądu prawda? Czy w/g Związku wszystko będzie w należytym porządku jeśli dzięki takim działaniom drużyna Sygnału uzyska awans , czy na tym polega "duch sportu" czy to wszystko dobrze wpływa na wizerunek LZPN i jak to wytłumaczyć klubom które zostały prawdopodobnie w ten sposób oszukane na takie działania chyba przyzwolenia nie będzie? Środowisko sportowe jest tą sprawą mocno zainteresowane proszę wierzyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Środowisko sportowe jest mocno zainteresowane dogłębnym wyjaśnieniem całej sprawy a nie tylko jednego meczu bo wszystko wskazuje że dokumenty drużyny sygnału nie były w porządku w meczach rozegranych wcześniej , czy Związek akceptuje takie zachowania,które robione są za przyzwoleniem znanego trenera w środowisku sportowym, pytań może być wiele ale odpowiedż powinna być tylko jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
POWIĘKSZYĆ NIŻSZE LIGI TAK JAK TO ROBICIE DLA IV LIGII. DLACZEGO przez JAKĄŚ REFORMĄ NA GÓRZE MUSZĄ CIERPIEĆ CI NA DOLE? Spadkowicze będą mieli problemy ze środkami z gmin,niższa klasa niższe dotacje co grozi wycofaniem się większości klubów z rozgrywek. Proszę Pana Przewodniczącego o rozważenie tej sprawy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma problemu także z dwoma okręgówkami w LZPN . PO PROSTU MISTRZOWIE GRAJĄ BARAŻ O CZWARTE MIEJSCE KTÓRE DAJE AWANS DO IV LIGII. Panie Kondradzie jakie to jest proste a większe pieniądze dla związku, gdyż w wyższej klasie wszystkie opłaty są większe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PROPONUJĘ ABY KARTY ZDROWIA DRUŻYNY DOSTARCZAŁY PRZED KAŻDĄ RUNDĄ DO ZWIĄZKU W CELU WERYFIKACJI. ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDY KONTUZJOWANY ZAWODNIK(KONTUZJA ZGŁOSZONA DO SĘDZIEGO) POWINIEN PO WYLECZENIU JEJ PRZEDSTAWIĆ NOWE ZAŚWIADCZENIE OD LEKARZA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: