Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie będzie sparingu Motor - Orlęta. Piłkarze odmówili gry, bo im nie płacą

Utworzony przez zbig, 2 marca 2012 r. o 16:03
Nie bedzie sparingow,nie bedzie pieniedzy,niczego nie bedzie!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bortak napisał:
Prawada jest taka że kopacze powinni juz po 2 tyg braku wypłaty na swe konta ,informować klub że pauzuja,ja jakbym miał pracowac w firmie co mi ma płacić co 2 miechy wypłatę, to w ogole bym z nimi umowy nie podpisał,jesli Motor jako klub z aspiracjami do 1 ligi ma tak płacić- to lepiej wycofać sie z rozgrywek, niz trzymac kopaczy w niepewnosci , bo wtedy oni nie osiagną wynikow takich aby dostać sie do 1 ligi , ba, nawet moga spasc do 3 ligi,lepiej aby Motor na razie nie istniał, niż aby sie cała Polska z niego smiała,bo i tak z kibicow sie juz smieja, że spierniczaja z własnego stadionu przed przyjezdnymi kibolami, a po dzielnicach bujaja sie i załatwiaja sie po klatkach i szczą leszcze!Do tego narkotyki fuuu!!!
Mam pomysła, zaczynam budować spory dom pod miastem. Mogę zatrudnić pięciu lub sześciu kopaczy, mam do wykonania trochę robót ziemnych. O 13 fajrant i na trening. Zapytam sąsiada który też się buduje czy i on by mógł kilku zatrudnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaak. Avia to faktycznie wielki klub. Z Burakowa. I ma 3 kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...