Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe stowarzyszenie przejmie Grom Kąkolewnicę

Utworzony przez Fan Victorii, 21 marca 2011 r. o 20:48
Chyba Terespol se jaja robi... Victorie chcą przegonić? hahaha. Przekonamy się w rundzie wiosennej ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czym była umotywowana taka decyzja ze strony władz gminy, może niechęcią wójta do mojej osoby, ale nie mam zamiaru drążyć tego tematu.
A czym mogła być umotywowana?! Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę, a dokładniej o sposób jej wydawania: [*]"Trener" chyba pierwszy z brzegu z zerowym wpływem na drużynę (o wszystkim decydują zawodnicy z większym starzem, nie pozwalając na wprowadzanie nowych piłkarzy na boisko) [*]Zawodnicy w znaczącej części pozbierani z "podwórek" bez wiekszego przygotwania często na "pięć minut" przed meczem. A "flota" dostała nóg i poszła w las. Wydali by lepiej tą kasę na stworzenie i prowadzenie drużyny juniorów albo trampkarzy, chociaż można by było obejrzeć prawdziwą piłkę i dzieciaki miałyby frajdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...