Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe wątki bojkotu rozgrywek zamojskiej klasy A, spór skończy się w sądzie?

Utworzony przez Łukasz, 9 grudnia 2010 o 16:27
I bardzo dobrze ze wkoncu ktos ma odwage przeciwstawic sie temu betonowi !!!! To co tam sie dzieje to jest poprostu kabaret !!! Powodzenia Prezesi druzyn. Niech wygra sport a a nie układy i bezmyslnosc pseudo działaczy !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mam nadzieje że w ślad za nimi pojdą inne kluby. Bo Lzpn robi co chce. A to on powinien być dla klubów a nie kluby dla nich
0
Zgadzam sie z wami.Prawo powinno byc dla wszystkich tzn.malych i duzych,biednych i bogatych!!!Nie mozna faworyzowac wiekszych i bogatszych!!! Jestem za BOJKOTEM Hetmana. LZPN powinien miec pretensje do wladz bylego Hetmana co tak zadluzyli klub ze nie sposob byl stac na wlasnych nogach!!! Prawa trzeba przestrzegac ,Zamosc powinien zaczynac od najnizszej ligi zeby nauczyli sie dzialacze pokory oraz czym to grozi zaqdluzanie klubu
0
Zgadzam sie z wami.Prawo powinno byc dla wszystkich tzn.malych i duzych,biednych i bogatych!!!Nie mozna faworyzowac wiekszych i bogatszych!!! Jestem za BOJKOTEM Hetmana. LZPN powinien miec pretensje do wladz bylego Hetmana co tak zadluzyli klub ze nie sposob byl stac na wlasnych nogach!!! Prawa trzeba przestrzegac ,Zamosc powinien zaczynac od najnizszej ligi zeby nauczyli sie dzialacze pokory oraz czym to grozi zaqdluzanie klubu
0
No brawo! Panowie chcecie stworzyć własne rozgrywki? Może jeszcze na wzór NBA? Może jeszcze się osobno do FIFA i UEFA zapiszecie? Jesteście guano warci z tym swoim bojkotem. Nic nim nie osiągnęliście i nie osiągniecie. Jedynie cierpią przez niego wszyscy - piłkarze i kibice. Powiem krótko i żywię wielką nadzieję, że ktoś z Was stanie przede mną i będzie mieć na tyle godności, że odpowie na te zarzuty, jak i ja imiennie staję przed Wami. Jesteście ludźmi, dla których prywatne interesy znaczą więcej niż sport z jego całą otoczką. Nie chcecie dobra piłki. Dobrze Wam w starym błocku. Nie chcecie żadnych zmian w LZPN-ie, choć widzicie, że nasze województwo jest piłkarsko jednym z najgorszych w Polsce. Robicie bojkot wyłącznie z powodu jednej decyzji ws. AMSPN-u. Gdyby nie ona, nadal guano obchodziłoby Was, że jesteśmy na samym końcu. Powiem więcej: nadal guano to Was obchodzi i obchodzić będzie. Dla Was liczy się tylko własne łajno. Do głowy Wam nie przychodzi, że można osiągnąć znacznie więcej - dla wszystkich. Jesteście zakałą tego środowiska. I tyle. I mówię to jako osoba, która przyznaje Wam rację w sednie tego sporu. Niemniej jestem pewien, że wcale Wam nie chodzi o to, żeby było lepiej, lecz o to, by było tak, jak przedtem. Na to mojej zgody nie ma i nie będzie.
0
Romert
0
Robert M, ma poczęści racje,lubelska piłka sięgneła dna. Ale to wina tylko i wyłącznie nas samych!!!!!! Na Prezesa wybieramy ubeka,w zarządzie są ludzie nie mający pojęcia o współczesnej piłce,żyjący wspomnieniami lat 80-siątych. Podam przykład,wczoraj byłem na walnym CHOZPN, i jakbym oglądał filmy S. Barei, prezes podchodzi do jednego z delegatów i bez skrępowania mówi 'Janek na zastępcę podaj Jurka'. i co się dzieje? V-ice prezes na prowadzącego proponuje prezesa,a P. Janek na zastępcę P. Jurka. A następnie P. Janek otrzymuje z rąk prezesa złątą odznakę 'zasłużony dla lubelskiej piłki'.Dodam ,że specjalnym delegatem LZPN był najbardziej znienawidzony,przez kluby p. S.S.Delegaci zostali poczęstowani - woda mineralna -paluszki 'z Biedronki' -ciastka typu pepittki-podejrzewam, że też z taniego marketu. Koszt poczęstunku dla ludzi którzy przyjechali po ok 60-80 km bajeczny ok -100zł, a wpłata w A klasie tzw. wpisowe to 600 od klubu. Średnia wieku na walnym ok 60 lat-I TO JEST PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ PIŁKI.
0
A ja Wam powiem, że wszystkiemu winien jest Bartnik. Rapa przekazał mu pełnie władzy bo sam tego nie ogarnia swoją ubecką łepetyną. Bartnik olewany jest przez większość ludzi którzy mają nawet blade pojęcie o piłce i otacza się przydupasami nad którymi może się wytrząsać Sadowski, i inni. A z regionu? Z regionu to Bartnik się śmieje. Posłuchajcie co mówi o Chełmie nie wspomnę już Zamościa czy Białej. To jest drań, który w związku jest na etacie z godzinami pracy od 8-do 16 taki sam etat ma w Gimnazujm Nr 16 z godzinami pracy od 8-16 teraz jeszcze jako Vice prezes LZPN wszedł do rady nadzorczej MOTORU co jest niesłychane i nie do pomyślenia. Zaproponujcie mu jakieś stanowisko w waszych klubach to na pewno je przyjmie i awans macie gotowy. A my tu o Korupcji rozprawiamy. Przyjżeć się prawdziwym skorumpowanym peseudo działaczom!
0
Panowie mam taki apel... W LZPN pracują: Rapa, Stec, Bartnik, Urbański, Sachajko... Wszyscy mają zasiedziałe spojrzenie, przez nich lubelska piłka chyli się ku upadkowi. Ja znam kilka nazwisk, które powinny przejąć pałeczkę: Tomek Złomańczuk (trener), Andrzej Kuśmierczyk (wydział dyscypliny), Piotr Sadczuk (sędziowie) i jeszcze kogoś do Komisji Licencyjnej i Wydziału Gier. Są młodzi, bezkompromisowi - postawmy na nich przy najbliższej okazji - nie narzekajmy tylko zmieńmy obecny stan rzeczy!
0
gość napisał:
Robert M, ma poczęści racje,lubelska piłka sięgneła dna. Ale to wina tylko i wyłącznie nas samych!!!!!! Na Prezesa wybieramy ubeka,w zarządzie są ludzie nie mający pojęcia o współczesnej piłce,żyjący wspomnieniami lat 80-siątych. Podam przykład,wczoraj byłem na walnym CHOZPN, i jakbym oglądał filmy S. Barei, prezes podchodzi do jednego z delegatów i bez skrępowania mówi 'Janek na zastępcę podaj Jurka'. i co się dzieje? V-ice prezes na prowadzącego proponuje prezesa,a P. Janek na zastępcę P. Jurka. A następnie P. Janek otrzymuje z rąk prezesa złątą odznakę 'zasłużony dla lubelskiej piłki'.Dodam ,że specjalnym delegatem LZPN był najbardziej znienawidzony,przez kluby p. S.S.Delegaci zostali poczęstowani - woda mineralna -paluszki 'z Biedronki' -ciastka typu pepittki-podejrzewam, że też z taniego marketu. Koszt poczęstunku dla ludzi którzy przyjechali po ok 60-80 km bajeczny ok -100zł, a wpłata w A klasie tzw. wpisowe to 600 od klubu. Średnia wieku na walnym ok 60 lat-I TO JEST PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ PIŁKI.
A co byś chciał? michy? bankietu? piwa, wódy? Nie dla psa kiełbasa, takiś kozak to "daj głos" nie wstydź się, wyznaj swoje żale publicznie. Heh..
0
Odpowiem tak- jezeli jesteś naprawdę 'ONI' słowami aktora ' co dla mnie jest podłogą , dla Ciebie jest sufitem' A jeżeli chciałeś zakpić- to chcę POSZANOWANIA GODNOŚCI , działaczy -społeczników. ''TANIE MIĘSO NIECH JEDZĄ PSY'- znasz to?
0
Marchwiany-jak jestes uczciwy to tak postepuj! Niech Zamosc zaczyna od najnizszej ligi i bedzie po klopocie! bo jesli tego nie zrobi inne kluby i klubiki beda tak samo chcialy startowavc od wybranych przez siebie lig,beda zakladac sprawy w sadzie przeciw LZPN ze dopuscil Zamosc do wyzszej ligii .Wszystkie te kluby WYGRAJA sprawy w sadzie! Wtedy bedzie cyrk na calego
0
Marchwiany-jak jestes uczciwy to tak postepuj! Niech Zamosc zaczyna od najnizszej ligi i bedzie po klopocie! bo jesli tego nie zrobi inne kluby i klubiki beda tak samo chcialy startowavc od wybranych przez siebie lig,beda zakladac sprawy w sadzie przeciw LZPN ze dopuscil Zamosc do wyzszej ligii .Wszystkie te kluby WYGRAJA sprawy w sadzie! Wtedy bedzie cyrk na calego
0
0
0
0
0
0
0
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: